Prosím vás o vypracovanie nového profilu podvedomia.

Požiadali ste ma po čase, aby som sa pozrel, ako sa vzďaľujete od trvalej hospitalizácie v liečebni (predošlý profil B 7). Už ste sa rozhodli žiť duchovne, ale budujete si partizánsky spôsob boja proti podvedomiu. Nepúšťajte sa do takejto hazardnosti.

Zdravotný stav
Bol vyhodnotený osobitne.

Psychický stav
Aurický obal je okolo tela, aj podvedomé obaly sú v tele. Teda stabilný psychický stav vďaka tomu, že ste začali robiť to, čo požaduje podvedomie a nie čo by ste chceli robiť vy osobne. Rozlúčili ste sa s bežným spôsobom života a začali ste žiť výhradne duchovne a ezotericky. Pokiaľ začnete robiť kroky k bežnému spôsobu života, tak vám to podvedomie zráta. Uvedomte si, že patríte k osobám, ktoré nemajú na výber, buď duchovno, alebo psychiatria. Celkovo sa snažíte a vzdávate sa túžby žiť bežným spôsobom.

Povaha
Začali ste sa aktívne zaoberať ezoterikou a už teraz ste usadená v 7. neurónových oblastiach. Otvorili ste si univerzálnu duchovnú cestu do všetkých najdôležitejších oblastí pozemského a kozmického duchovna.

Sexus
Sexus povahy je usadený v 7. neurónových oblastiach. Charakterizuje to obrázok sexuálneho splynutia s podvedomím. Nadväzujete s podvedomím intímny vzťah. Čo sú dobré trendy. Sexus centrum ste si otvorili vo veľkom mozgu, ústnej dutine aj podbruší. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá likviduje bežné ľudské ciele a podriaduje sa cieľom duchovna a anjelských sfér. Postup je boľavý, ale už chcete duchovno. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na duchovné veci až prejavy lásky. Povrchová vzrušivosť: ezoterické knižky. Vnútorná blaženosť. Pohlavná vzrušivosť: odkláňa sa od detí a smeruje do duchovna. Citová vzrušivosť: ešte túžba po deťoch. Postupne zmeniť na duchovné ciele. Vaše duchovné podvedomie je vaše dieťa.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku ste dostali anjelské sféry a tie ste meditáciou zmenili. Pracujete na tom, aby ste mali všetky druhy bielych anjelských sfér, ktoré vytvorili dyslektici s detskou psychikou. Ešte trucujete a často chcete robiť veci po svojom. Máte čo naprávať. V 12. roku ste dostali ďalšie podvedomé obaly. Vo všetkých ste využili bežné ľudské ciele na ezoteriku a duchovno. No ešte stále sa chcete vrátiť k nižším formám duchovna. Trucujete ako malé dieťa.

Aura
Otvorili ste si 7. duchovných ciest cez 7 neurónových oblastí. Všetky majú svoju auru a v nej máte energeticko informačné objekty zo zasvätení. Celkom slušná duchovnosť. Občas sa ich chcete zbaviť, ale potom si uvedomíte, kam kráčate.

Embryonálny vývoj
Už počas embryonálneho vývoja ste boli pod vplyvom organického života mimo planétu Zem. Zaradujeme vás medzi UFO ezoterikov, ktorí získali UFO odtlačok duchovne vyspelej organickej civilizácie. Iba zlá výchova vás dostala skoro medzi trvale duševne choré osoby. Tento UFO odtlačok tvorí základ vášho veľmi vyspelého podvedomia, ktoré má záujem výhradne o duchovný rast a nie bežný pozemský život.

Astrológia 7. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Už ste sa formálne rozhodli žiť duchovne, ale vnútri si pripravujete mimoriadne zákerné techniky, ako jedného dňa zlikvidujete svoje podvedomie a zvíťazíte. To vám neodporúčam robiť. Nebezpečné tendencie partizánskej vojny s podvedomím. Nemusí to dopadnúť dobre. To je detinské a naivné oklamať svoje podvedomie. To ešte nikto nezvíťazil nad podvedomím. Iba tak zvíťazíte, že si dáte za životný cieľ ešte vyššiu duchovnosť ako vaše podvedomie. Inej cesty víťazstva niet.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Snový proces ste dôsledne upratali pre zdravie, šťastie a duchovno. Aj tu cítiť, že ste prešli na partizánsku vojnu voči podvedomiu. Snažte sa tento proces zastaviť.

Hviezdy, šťastný osud
Iba vtedy, keď si dáte v oblasti duchovna tie najvyššie ciele a neustále sa budete o ne usilovať.

Pridaj komentár