Chcela by som vás požiadať o analýzu zdravotného a prípadne aj psychického stavu. Mám problémy s imunitou, cítim sa veľmi unavená a bez nálady.

Požiadali ste ma, aby som veštecky zhodnotil, čo sa deje vo vašom organizme. Bohužiaľ, nemám dobré správy. Momentálne sa vystavujete riziku ochorenia. Hlavná príčina je však vo vašom psychickom stave, ktorý blokuje činnosť nervovej sústavy a abnormálne zvýšenej imunitnej činnosti voči mikroorganizmom. Ničí aj potrebné mikroorganizmy. Odporúčam, aby ste sa začali zaujímať o svoj psychický a zdravotný stav.

Diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek, cievy, žily: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika nervstvo, nervové dráhy, nervové zakončenia, nervové platničky vo svaloch: kyvadlo neobkreslilo nervové dráhy v tele. Stupeň chorobnosti 42 – 52, čo je už bežiaca choroba zistiteľná aj lekárskymi postupmi. Veštecky tu vnímam veľa trvalo poškodených buniek v nervových dráhach. Táto chorobnosť nemá základ vo fyzickom tele, ale v psychike. Prepracovanosť, nezvládanie stresu. Psychoterapia je nutná.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika hormonálnej sústavy( epifýza, hypofýza, amigdala, prištítne telieska, detská žľaza, nadobličky, pankreas, vaječníky): kyvadlo neobkreslilo žiadnu žľazu. Hodnota chorobnosti je 24, čo je disharmonický stav. Hormonálne žľazy neprodukujú dostatok hormonálnych látok. Veľký prepad má hypofýza. Treba alternatívne preliečiť a nastaviť vhodnejšiu tvorbu hormónov.

Diagnostika mozgovomiešny mok, tuk, svaly, kĺby, koža, orgány tela: kyvadlo neobkreslilo žalúdok, zdurená sliznica žalúdka, nábeh na vredy. Chorobnosť 52 – 62, čo je už riziko. Objavuje sa postava madony s deťmi. Je to symbol prílišného výskytu neštandardných buniek. Znovu psychika a psychika. Nebola obkreslená pečeň, tenké a hrubé črevá. Všade toxicita, drobné zápalové procesy a postava madony s deťmi. Prechádza sa tu a hľadá vhodné bunky. Miesta so zvýšeným rizikom neštandardných buniek. Tukový orgán neprodukuje 22 potrebných látok. Svaly to isté. Riziko neštandardných buniek je vysoké. Odporúčam preventívnu kúru na stabilizáciu bunkových aktivít.

Diagnostika imunitná: imunita voči zhubným bunkám je prepadnutá, no našťastie nie trvalo poškodená. Treba zabezpečiť zvýšenie a prienik do celého organizmu. Imunita proti mikroorganizmom je trvale vysoko zvýšená a ničí potrebné mikroorganizmy a to hlavne v žalúdku a črevách. Tiež riziko nedostatočného príjmu živín a vitamínov do tela. Veštecky vnímam nedostatok všetkých živín a vitamínov.

Diagnostika psychiky: aurický obal okolo tela je vzdialený, aj obaly podvedomia. Už teraz je potrebná tabletková liečba a psychoterapie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.