Znovu ako zvyčajne som sa posadil do meditačného kresla a požiadal som svoje vnútro o spoločnú meditáciu. Po chvíľke prepájania sa na môj vnútorný svet som začal vnímať v mojej mysli krásnu bytosť ženského pohlavia. Bola nádherná a zvodná, čo dávala najavo všetkými ženským vnadami, ktorými ma dokázala zvábiť do svojej erotickej blízkosti. Po všetkom, čo z nás mohlo spraviť blízkych priateľov nastal okamih, keď ma zobrala za ruku a viedla  priestorom k miestu, kde sa konala spoločná večera niekoľkých bytostí tohto vnútorného sveta.

Po spoznaní bytostí nastal moment ďalšieho putovania vnútorným kozmom. Po chvíli pocitu spoločného letu akýmsi vzduchoprázdnom sa pred nami zjavila bytosť, ktorá sa až príliš podobala na bytosť, ktorú poznáme z astrológie ako božstvo Marsu. Červená postava, plášť a v ruke kopia. Toto božstvo nás sprevádza po určitú dobu ďalším priestorom. Nečakane všetko končí a postava božstva sa mení na hladinu vodného jazera.

Z celého tohoto úkazu pociťujem vo vnútri tela pocity medzi spánkom a príjemným vzrušením. Všetko si v polospánku vychutnávam. Nastáva ďalšia zmena, jazero sa mení na bytosť dosť vysokú, ktorá sa v tom istom momente, ako sa objavila, aj rozpadá na množstvo drobných kúskov. Znovu pocit otvorenia ďalšieho priestoru a tak isto ďalšia vlna príjemných pocitov v celom mojom tele.

Mám pocit, ako keby som sa vznášal vo vzduchoprázdne, ako to vidíme u kozmonautov v kozme. V tomto priestore sa objavia dve ruky, ktoré sa neustále pohybujú a menia polohu. Znovu sa otvára ďalší priestor, v ktorom sa odrážam mnohokrát z jedného miesta k druhému miestu. Všetko sa opakuje mnohokrát. Neustále mám príjemné pocity medzi spánkom a jemným erotickým zrušením. Nakoniec na niekoľko minút zaspávam a je mi mimoriadne dobre.

Pridaj komentár