V poslednej dobe sa cítim dosť unavená, ťažšie sa mi pracuje, lebo mi utekajú myšlienky, ľudia v mojom okolí si myslia, že ma niečo trápi, alebo že som smutná. Chýba mi určité nadšenie pre vec, pocit tešiť sa spolu s okolím. Prosím poraďte čo mám preto urobiť, aby som sa z toho dostala a kde a ako čerpať stratenú energiu.

Vešteckými metódami som sa pozrel do vášho podvedomia. Našiel som tu nádherný svet detí a jedno veľké hračkárstvo. Tvrdohlavo a dôsledne likvidujete vo svojej duši všetko dospelácke.

Zdravotný stav
Nenachádzam žiadne vážnejšie zdravotné problémy.

Psychický stav
Aurický obal je dobre ukotvený okolo fyzického tela a teda psychika je stabilná.

Stav obalov
V hĺbke podvedomia sa nachádzajú energetické guličky, ktoré nesú rôzne záznamy o histórii ľudstva.
1.obal túžby zomrelých ľudí – je tu záznam mnícha, ktorý sa modlil. Nemal pocit, že to stačí a chcel, aby sa jeho duchovný vývoj dokončil.
2. obal je poslanie, alebo čomu by sa mal človek venovať a robiť počas života – je tu záznam hudobníčky.
3. obal rodostrom obsahuje informácie o osobe mníšky, ktorá sa modlila a žila náboženskými piesňami a hudbou.
4. obal je v kostiach, tam sa zapisuje, čo robíte počas svojho života. Všetko sa zapisuje dobre. 5. obal okolo pupku je nerozvinutý, zvyčajne nesie záznam o embryonálnom vývoji.
6. obal obsahuje informácie o zvieracích predkoch, tiež je nerozvinutý.
7. obal je o mágii prírodného človeka a tiež je nerozvinutý.
8. obal je erotický, je nerozvinutý.
9. obal, ktorý má vo vnútri 7 vrstiev, je tiež nerozvinutý.
10. obal je mikrosvet neurónov, ktorý je uzatvorený.
11. obal sa tvorí u ľudí, ktorí prešli ranými štádiami klinickej smrti. Môže sa tak stať aj v spánku, keď príde k prílišnému stíšeniu činnosti orgánov. Možno to vnímať vo vás a nesie silné náboženské emócie a pocity.
12. obal voláme Lama tulka. Kto prešiel klinickou smrťou, môže do seba dostať informačné pole mŕtveho človeka, ktorý sa túžil reinkarnovať a venoval sa počas života orgánom a bunkám ľudského tela.

Povaha
Vaše psychické prejavy vychádzajú zo šedej kôry veľkého mozgu a to z dôvodu prežitia klinickej smrti. Takíto ľudia majú iný pohľad na svet a majú možnosť venovať sa živej náboženskej forme vo vnútri seba. Štádium klinickej smrti trvalo iba krátko a neuróny veľkého mozgu sú iba mierne poškodené. Čakrové centrum na povrchu veľkého mozgu sa nerozvinulo a vo vnútri ste zostali psychicky dieťa. Teda síce fyzicky ste žena, ale vo vnútri ste psychicky detská. Nerozvinula sa psychika dospelej osoby. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá žije skôr do svojho vnútra ako do vonkajšieho sveta.

Sexuálne centrum
Je energeticky umiestnené v hlave a vnímam tu obraz hravej erotiky a detských ambícií niečo znamenať.

Sexus podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené počas raného detstva. Celková vzrušivosť: na anjelov strážcov, čo je typické pre detskú psychiku v dospelej žene. Povrchová vzrušivosť: na svet anjelov a vnútorný erotizmus. Pohlavná vzrušivosť: klasicky detská. Citová vzrušivosť: smútok a samota. Celkovo veľmi problematické sexuálne podvedomie na partnerské spolužitie.

Astrológia veľkého mozgu
Skúmam neuróny tejto oblasti. Odmietate svet dospelých a chcete znovu do detstva.

Astrológia stredného mozgu
Skúmam neuróny stredného mozgu. Sama túto oblasť ničíte a odmietate dospieť. Všade sa usilujete dávať hračky a ničiť čokoľvek spojené s dospelosťou.

Astrológia mozočku
Skúmam neuróny mozočku, ktorý je v zadnej časti mozgu. Odmietate písmo a znaky dospelých a vytvárate si vlastné písmo.

Astrológia miechy
Nerozvinutá oblasť, drobné anjelské postavičky. Veľkú postavu nechcete, veľké – to je dospelé a to vy nechcete.

Astrológia brušného mozgu
Skúmam neuróny v stenách čriev. Oblasť je zničená a životná energia uteká preč. Veď ste dieťa a to nepotrebuje toľko energie.

Astrológia ganglií
Nerozvinutá oblasť a zámerne všetko meníte na detský svet.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Ste tu ako malé dievčatko, ktoré všetko premení na veľké hračkárstvo. Ste tu sama vo večnom bludisku.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Malé rozmaznané dievčatko a snaha vás z toho dostať, vaša vnútorná neochota psychicky dospieť.

Hviezdy, šťastný osud
Iba keby ste opustili vnútorný svet hračiek a dospeli a zároveň rozvinuli v sebe náboženské tendencie.

Riziká budúcnosti
Mohli by ste postupne zanevrieť na svet dospelých a uzavrieť sa do seba.

REAKCIA NA PROFIL

Veľmi Vám ďakujem za vypracovaný profil Prekvapil ma podľa Vás môj „pestovaný svet hračiek a neochota psychicky dospieť“. Neviem si s tým rady – možno preto, že to tak sama necítim (alebo si to nechcem pripustiť?). Neviem akým spôsobom na sebe pracovať, aby som sa časom neuzatvorila do seba.  A čo sa týka rozvíjania náboženských tendencií, tak odkedy som sa rozviedla a narodila sa mi postihnutá dcéra, prestala som sa náboženstvom – hlavne tým kostolným zaoberať. I keď existenciu Boha neodmietam a uznávam aj iné náboženstvá, no v detstve som bola skôr nútená pravidelne vykonávať modlitby a navštevovať kostol.  Chcela by som Vás požiadať o radu – čo pre to urobiť, alebo ako na sebe pracovať (dokonca aj čo sa týka Vášho názoru na moje sexuálne podvedomie), prípadne či by ste mi neodporučil na tieto problémy terapeuta.. Ďakujem ešte raz a prajem Vám veľa radosti z Vašej práce.

Nie je to zas také strašné, ako to na prvý pohľad vyzerá. Jednoducho ste trochu iná ako bežní ľudia. Aby ste sa nerozhodovali pod mojím silným vplyvom, tak Vám odporúčam, aby ste si to nechali určitý čas uležať v hlave. A potom možno napíšete.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.