A 202 – Strata syna –2004-09-14 19:46:54


Syn ako 22 ročný zahynul pri automobilovej nehode.Je to pre mňa stále veľká rana, ktorú sa snažím prekonať .Všetkých nás to zasiahlo nečakane , nepripravene… Bol to pre mňa priveľký stres, a šok….Pomaly sa dostávame z toho šoku ,snažíme prežiť život ,kým sa ešte dá. Nikdy nevieš ,či sa dožiješ zajtrajška….teraz to už vieme, že aj taká situácia môže nastať.

Saša Pueblo – Strata syna –2004-09-14 19:50:20


Zdravotný stav : automatickou kresbou nenachádzam žiadne čiary, ktoré by naznačovali na vážnejšie zdravotné problémy.
Povaha
Bioenergeticky ste usadená v ústnej dutine a môžeme hovoriť o hysterickej povahe, ktorá je charakterizovaná obrázkami ženy, ktorá stále plače nad hrobom milovanej osoby. Ostatný svet a život stratil zmysel.
Sexualita povahy
Je neštandardne zosunutá do hrubých a tenkých čriev, teda aktivizuje neuróny brušného mozgu. Charakterizujú to obrázky osoby, ktorá svoje materské city presunula na zvieratá. Otvorenie tohto centra vám dovoľuje zabudnúť a prijať životné straty.
Sexuálne centrum
Tiež sa zosunulo alebo premiestnilo z podbrušia na povrch kože. Bioenergia tohto druhu je v nervstve svalov a kože. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je zaujatá svojou prácou ako vlastným dieťaťom. Vhodné premostenie žiaľu a citov na inú oblasť.
Astrológia sudičky
Skúmam vplyv neurónov na vaše životné poslanie v tomto živote. Na konci klasických schém je postava ženy, ktorá má v živote zažívať traumatické udalosti.
Astrológia psychiky
Skúmam neuróny veľkého mozgu. Všade nachádzam obrazy cintorínov, pohrebu, smútku a deštrukcie.
Astrológia planét
Skúmam neuróny v oblasti stredného mozgu. Oblasť je poškodená a nachádza sa tu oživené informačné pole vášho syna. Nezmierili ste sa s jeho smrťou a jeho dušu ste nepustili a nedali jej stíchnuť. Takýto stav mysle majú špiritistky, ktorým po pôrode zomrelo dieťa. Pokiaľ nedoprajete kľud duše svojmu synovi, tak môžete nepríjemne vplývať na svoj osud a osudy iných. Keď chcete spomínať, tak na fotografie syna a nie na jeho pozostatky.
Snová astrológia
Skúmam oblasť snového podvedomia. Tak isto neustále sa vraciate k pozostatkom syna, túto oblasť úplne ovláda, v snovom stave pokračujete, ako keby váš syn žil. Neviažte sa na hrob a pozostatky syna, ale na fotografie. Jemu už nepomôžete a sebe zbytočne ublížite.
Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš terajší osud. V rode osoba, ktorá sa správala amorálne a bez zásad. Veľa ľudských duší jej želalo čo najhoršie. Tento tlak ochabne, pokiaľ prinesiete kvety aj na iné hroby a uvedomíte si aj nešťastie iných, prejavíte súcit a porozumenie pre utrpenie iných.
Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv rodičov v ranom detstve na vaše sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť : na cintoríny a smutné miesta. Povrchová vzrušivosť : na náboženské obrazy matky, ktorá drží v rukách mŕtveho syna. Pohlavná vzrušivosť : nekomentujem. Citová vzrušivosť : k Bohu. Celkovo mimoriadne zložité podvedomie.
Je smutné robiť takýto veštecký profil, ktorý je plný utrpenia a bolesti. Cítiť, že ste mali na syna hlbokú väzbu. Skúste nájsť pochopenie pre tých, ktorí tu zostali a potrebujú pomoc a lásku. To je pre vás najlepšia terapia.
Koncentrujte sa na obrázok zmierenia.
Saša Pueblo

Pridaj komentár