Liečiteľka označila môj problém ako neurózu, lekárka ako agorafóbiu- strach z verejných priestranstiev. Neuveriteľný problém mi robí jazda akýmkoľvek dopravným prostriedkom. Ale nie len to, už samotná myšlienka na cestu mi privádza úzkostné stavy.

Pri nahliadnutí do vášho podvedomia som našiel strach pred sexuálnym životom. Nechuť ísť do sveta dospelých. Skrývanie sa pred dospelosťou. Skúste sa s tým vysporiadať.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetky časti tela v poriadku. Po stránke zdravotnej ste v poriadku.

Psychický stav
Aurický obal je okolo fyzického tela a podvedomé obaly sú v tele. Psychika je štandardná.

Povaha
Psychicky ste usadená v brušnom mozgu. Ten sa nachádza v stene čriev. Charakterizuje to obrázok osoby stresovanej, neistej a konajúcej málo rozumovo a viac ako vyplašené zviera. Vaša psychika je príliš detská a málo rozumová. Ďalej vaša psychika funguje tak, že všetko zmenšujete a prevádzate do sveta rozprávok. Utekáte do embryonálneho vývoja. Vhodná terapia je predstavovať si, že každý bod sa zväčšuje a všetko ide do sveta dospelých. Jednoducho nechcete do sveta dospelých a najradšej by ste sa videli v materskej škole. Treba sa zmieriť s tým, že človek dospeje.

Sexus
Sexus povahy je usadený v brušnom mozgu a charakterizuje to obrázok zvieracích mládat, ktoré sa ešte nenarodili. Sexus centrum je v ústnej dutine a hovorí o detskej sexualite. Charakterizuje to obrázok hanbiaceho sa dievčatka, ktoré by sa schovalo za sukňu svojej mamičky. Sexus podvedomie. Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na cumeľ a bábiky. Povrchová vzrušivosť: na matkin prsník. Pohlavná vzrušivosť: nočník a lyžička. Citová vzrušivosť: na cukríky. Teda jednoznačne ste netransformovali svoju psychiku z dievčatka na ženu. V tomto smere treba vhodné psychoterapie, ako psychicky dospieť do štádia ženy.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček.
V 4. roku ste dostali čierne anjelské schémy. Negatívny spôsob myslenia. V 12. roku sa tvoria ostatné obaly. Vy ich máte prázdne. Teda váš vývoj vo vnútri neprešiel touto fázou a nie je čo zisťovať.

Astrológia veľkého mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Neustále odmietate svet dospelých ľudí a utekáte do detstva. Nechuť a nezáujem ísť do sveta dospelých a vstúpiť na sexuálnu pôdu. Z tej máte panický strach a pri cestovaní máte orgastické stavy. Teda je tu strach dospieť hlavne sexuálne. Odporúčam sexuológa a doriešenie týchto problémov pod odbornou pomocou.

Astrológia stredného mozgu
Rozhodli ste sa ignorovať svet dospelých. Strach zo sexuality a jej prejavov. Problémom je prekonávanie strachu zo sexuálnych aktivít. Postupné prijímanie sveta dospelých a ich sexuálneho života.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Dôsledne a cielene sa schovávate do pozície dieťaťa a nechuť nič počuť o svete dospelých.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch ničíte všetko, čo patrí do sveta dospelých.

Hviezdy, šťastný osud
Prijať úlohu ženy, prijať svet dospelých a sexuálne aktivity, ktoré sú jeho súčasťou.

Pridaj komentár