Ani vlastne neviem, či mi ide o vyriešenie nejakého problému alebo je to zvedavosť, čo sa skrýva za týmto všetkým, lebo po niekoľkých rokoch snáh odhaľovania objektívnej pravdy v súčasnom svete a následne v dejinách, som sa cez náboženstvo dostal až ku gnostickému kresťanstvu a védskemu učeniu.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel do vášho podvedomia. Máte netradičnú psychiku kozmického charakteru. Viac sa dočítate v Kozmos sekcii na stránke. Tak isto ste silne nábožensky ladený a nerešpektujete to. Skúste viac komunikovať so svojím podvedomím.

Zdravotný stav
Kyvadlo neobkreslilo ganglie v hlave, v brušnej dutine a za mechúrom. Tieto ganglie sú veľké ako väčšia fazuľa, sú v nich uložené neuróny. Stupeň chorobnosti 24, čo je iba disharmonický stav. Drobné zápalové procesy idúce aj do ganglií svalov. Tak isto boli označené ako najhoršie miesto v tele. Imunita voči mikroorganizmom je oslabená celkovo a zle preniká do celého organizmu. Je vhodné posilniť preventívnou liečbou. Oslabená imunita tohto druhu pretrváva dlhodobejšie. Predpokladám, že sa tvorí nedostatok bielych krviniek.

Psychický stav
Aurický obal je okolo fyzického tela a podvedomé obaly sú na mieste. Psychika je stabilizovaná a v norme.

Povaha
Psychické prejavy idú z ganglií hlavne orgánov tela. V gangliách cítiť spomienky z celého života. Teda z hľadiska ezoterického treba hovoriť o kozmickom vedomí. Tento typ vedomia ste získali počas embryonálneho vývoja. Počas neho sa do vás dostalo informačné pole osoby, ktorá žila v minulosti a bola stigmatizovaná. Po jej smrti sa spomienky a túžby dostali do kozmického priestoru a odtiaľ do vás. Ide o informačné pole osoby, ktorá sa reinkarnovala už dvakrát. Vždy sa venovala náboženskej činnosti. Pokiaľ je súčasťou vášho života náboženstvo, tak ste v súlade s podvedomím. Všetko charakterizuje obrázok veľkého množstva náboženských obrazov. Kombinácia klasických náboženských obrazov a anjelských sfér, čo je pre náboženský život veľmi vhodná kombinácia. Môže vás prijímať aj laická náboženská verejnosť, ale aj ezotericky ladení ľudia. No viac by ste sa mali venovať náboženskej ceste do vnútra svojej duše ako laickej verejnosti.

Sexus
Sexus povahy je usadený v gangliách. Vytláča vašu psychiku do aury okolo tela, kde je plno náboženských anjelských predstáv v zlatej hustote, čo je slušná úroveň náboženská aj anjelská. Zlatá hustota sa tvorí spájaním náboženských obrazov alebo anjelských predstáv do jedného. Charakterizuje to obrázok lásky k Božiemu svetu a anjelským sféram. Sexus centrum je umiestnené v hlave. Teda určité ciele a ambície sú tu. No viac do bežného denného života. Sexus podvedomie: skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na dobrodružnú fantáziu. Dobrodruh. Povrchová vzrušivosť: tajomstvá mayskej kultúry, Inkov a Aztékov. Pohlavná vzrušivosť: náboženské prvky. Citová vzrušivosť: Aztékovia. Celkovo neštandardné sexuálne podvedomie nie zrovna vhodné pre bežný partnerský vzťah a rodinu.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček.
V 4. roku sa u vás vytvorili obaly s nádychom aztéckych božstiev, čo je netradičné. Ale skôr ako negatívny akt voči tým, ktorí kolonizovali americký kontinent. Aby to duše týchto ľudí nerobili už nikdy viac. V 12. rokoch dostávate iné podvedomé obaly. Aura je okolo ganglií a naznačuje na kozmické vedomie. Tieto osoby sú odpojené od bežného vnímania sveta okolo. Pokiaľ chcú byť úspešné a mať stabilnú psychiku, tak všade a vo všetkom vnímajú hviezdy. To zreálňuje ich kontakt so všetkým na zemi. Vhodná psychoterapia šťastného osudu aj pre vás osobne. Máte v sebe záznam reinkarnovanej osoby, ktorý počas embryonálneho vývoja prerástol vašu psychiku. Máte spirit obal, to je kotúč s krížom, je to niečo ako nepriazeň osudu, neželá si, aby ste opustil kresťanstvo a venoval sa hlbším rovinám svojho duchovna. Núti vás k návratu ku klasickému náboženstvu. Túžby obal obsahuje spomienku osoby, ktorá chce hlbšie do božieho sveta a nie ako služba laickej verejnosti. Teda niečo ako náboženská duchovná cesta. Mozoček obal obsahuje poslanie venovať sa plnou silou a zodpovednosťou všetkému okolo náboženstva s cieľom hlbokej duchovnej cesty do svojho vnútra. Osoby, ktoré nežijú v súlade s podvedomím, nedosahujú šťastie a úspech. Rodostrom obal obsahuje záznam osoby, ktorá žila pohodlným životom v nečinnosti. Zvierací obal je potlačený a prázdny. Eros obal obsahuje anjelské sféry a lásku v duchovnosti. Šaman obal je prázdny a potlačený. 7 obalov obsahuje všetko o svätcoch, stigmatikoch a charizmatikoch.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Zabúdate na silné náboženské podvedomie a viac sa usilujete o dosiahnutie vonkajších cieľov. Podvedomie vám to môže skomplikovať. V ďalších rovinách vediete súboj s podvedomím a nechcete to. Čo môže viesť k problémom a zložitým životným situáciám. Treba sa naučiť počúvať, čo chce podvedomie a nielen vaše ľudské ego.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Z času na čas uspokojiť svoje podvedomie, aby neotravovalo a žiť klasicky do vonkajšieho sveta a menej do svojho vnútra.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch ničíte všetko duchovné a to značnou deštrukciou.

Hviezdy, šťastný osud
Keď budete pokračovať ako doteraz, tak môžu byť rôzne druhy nepríjemností. Neodporúčam vám ísť proti podvedomým silám.

REAKCIA NA PROFIL

Ďakujem pekne za vypracovanie profilu, chcem sa k tomu profilu však opýtať, čo to znamená zlatá hustota náboženských predstáv, citová a povrchová vzrušivosť Aztékovia a celkovo neštandardné sexuálne podvedomie nie zrovna vhodné pre bežný partnerský vzťah a rodinu.

Zlatá hustota znamená zahustenie jednej predstavy alebo množstva predstáv do seba. Teda spojenie obrovského množstva predstáv do seba. Máte jeden obrázok a vkladáte ho do druhého asi tak 100 000 krát. Potom vznikne takýto efekt.
Aztékovia robili krvavé rituály a odtlačok ich histórie máte v sebe. Sexuálne podvedomie sa vymyká štandardu a bude robiť problémy v partnerských vzťahoch.

Pridaj komentár