Už od malička sa venujem rôznym veciam, ktoré nie sú voľným okom pozorovateľné, pretože mám strach, že na niektorých miestach ma ohrozujú rôzne osoby. Vo voľnej prírode je to lepšie, ale ako náhle som zavretá v nejakej izbe, niekedy sa ani nepohnem, lebo sa bojím, že by sa na mňa niekto vrhol. Keď som bola malá, mala som pocit, že niečo okolo mňa žije. Musela som spávať pri zapnutom svetle, alebo ešte lepšie, s niekým po boku, keď ma poslali niekam samú, nešla som, niekedy aj za cenu bitky.

Pri vešteckom nahliadnutí do vášho podvedomia som zistil, že čerpáte z rodovej karmy a ochoty vašich predkov pomáhať tým, voči ktorým bol osud nespravodlivý. Skúste si to uvedomiť a naučiť sa to rešpektovať a vážiť.

Zdravotný stav
Kyvadlo neobkreslilo pľúca a ďalšie orgány. Naznačuje to na určitú disharmóniu detskej žľazy a skrytú formu vyžarovania astmatických energií do všetkých častí a orgánov tela. Nutná psychoterapia na zvládnutie týchto stavov, pretože môžu postupne poškodiť celý organizmus. Netreba podceňovať.

Psychický stav
Aurický obal je dostatočne ukotvený okolo fyzického tela. Psychická stabilita. Dokážete sa koncentrovať na vonkajšie objekty, aj na seba. Dobré je, že viete tieto stavy striedať.

Povaha
Dlhodobo ste usadená v mieche a odtiaľto idú všetky vaše psychické prejavy. Túto líniu majú otvorenú hlavne prírodní ľudia, ktorí majú rituálny spôsob myslenia. Máte dobre rozvinutý čakrový systém na povrchu kože, hlava, ústa, hruď. Bohužiaľ, je tu prílišné vyžarovanie detskej žľazy. Čakra brušná a pohlavná sú nevybudované.

Sexus povahy
Prevláda sexuálna väzba na miechu a sex prírodných ľudí s určitou ritualistikou.

Astrológia veľkého mozgu
Skúmam neuróny tejto oblasti. Váš vnútorný problém je problém normálneho človeka a prírodného šamana. Vzdorujete ľudským štandardom. Teda určité prechádzanie z jednej pozície do druhej. Možné riziká rozdvojenej osobnosti.

Astrológia stredného mozgu
Skúmam neuróny stredného mozgu. Všade cítiť informačné pole šamana, ktorý riadi váš osud proti všetkému, čo sa volá civilizácia. Vy vybudujete, on zničí.

Astrológia mozočku
Skúmam neuróny mozočku, ktorý je v zadnej časti mozgu. Klasické astrologické schémy boli prekryté šamanskými postavami a na konci je postava šamana. Našťastie bola prekrytá schéma problémového osudu a duševných chorôb. Teda v zásade osudové alebo podvedomé šťastie. Sexuálne podvedomie – silná zvieracia sexualita divých zvierat. Treba ovládnuť a žiť.

Astrológia miechy
Astrologická schéma šamana, ktorý ničí nešťastný osud a dáva vášmu životu smer, aj keď často nerešpektujete rozhodnutia vášho podvedomia. Šaman musí často naprávať vaše chaotické pokusy pobabrať si osud.

Astrológia brušného mozgu
Skúmam neuróny v stenách čriev. Sú tu krásne veľké zvieratá a veľa životnej energie. Zase riadi šťastný osud a nemôžete energiu využívať, ako sa vám zachce.

Astrológia ganglií
Znovu postava šamana, ktorý riadi túto oblasť a nedovolí, aby ste robili hlúposti.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch sa snažíte žiť vlastné duševné zúfalstvo a chaos. To vám šaman vo vašej duši dovolí. No nie vo vonkajšom svete.

Astrológia ego
Celkovo ste mali žiť nešťastný osud s násilnosťami a chorobami. No je tu silný vplyv rodovej karmy. Vaši predkovia ochotne pomáhali slabším a chorým. Čerpáte v tomto živote z tohto zdroja. Pomoc z roviny vašich predkov je zrejmá.

REAKCIA NA PROFIL

Ďakujem Vám veľmi pekne za Vaše úsilie.Ukázali ste mi oblasti, ktoré budem ďalej skúmať.

Pridaj komentár