Mám strach z ľudí, z opačného pohlavia, cítim sa ako keby menejcenná,, hneď očerveniem, rozhorúčim sa… Chcela by som normálne žiť, byť šťastná a nemať z nikoho a ničoho strach a trému, chcela by som normálne začať plnohodnotný život.

Požiadali ste ma, aby som veštecky odhadol, čo sa deje vo vašom organizme. Ste klasický prípad osoby, ktorá by na prvé miesto v živote mala dať vieru a náboženský život. Doslova a do písmena odísť žiť do niektorej rehole. No vedome to odmietate a chcete žiť klasicky konzumne. Pokiaľ sa chcete trvalo uzdraviť, je treba na prvé miesto v živote dať vieru v Boha.

Diagnostika 6. neurónových oblastí tela: kyvadlo obkreslilo veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miechu, brušný mozog a ganglie v poriadku.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo obkreslilo v poriadku cievne aj žilové riečište. V organizme je príliš veľa toxických látok. Príčinou je chorobný stav v pečeni. Kyvadlo neobkreslilo pečeň. Stupeň chorobnosti je 60-70, čo je pozvoľna sa rozbiehajúca chorobnosť. Príčina chorobnosti je vo vnútri buniek. Zlé delenie buniek pečene. Skôr sa bunky podobajú opičím bunkám ako ľudským. Nevhodné genetické zmeny. Bežné testy na pečeň by priniesli iba zvýšené hodnoty. V pečeni sú uložené toxické látky z liekov od psychiatra.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Nedostatok tvorby lymfatického moku v pečeni.

Diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo hypofýzu, epifýzu, štítnu žľazu, nadobličky v poriadku. Neobkreslilo vaječníky. Stupeň chorobnosti je 60, čo je pozvoľna sa rozbiehajúca chorobnosť. Vo vaječníkoch sa netvorí dostatok hormonálnych látok. Ukladanie toxických látok z liekov na povrchu vaječníkov.

Diagnostika tráviaceho systému: kyvadlo obkreslilo trávenie a vyživovacie pomery ako dostatočné a v poriadku.

Diagnostika orgánov a častí tela: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Výnimka je pečeň.

Diagnostika imunitná: celkovo v poriadku. Imunita je dostatočná. Nevhodné genetické zmeny v pečeni a vo vaječníkoch. No nič zhubné alebo akútne.

Diagnostika psychiky: aurický obal je okolo tela ako u osôb so štandardnou psychikou. Sexuálne podvedomie vykazuje poškodenie smerom zbytočne do seba dávať lieky. Hysterická reakcia a fixácia na lieky od psychiatra ako na zázračný prostriedok. Podvedomie inklinuje k náboženstvu a to odmietate. Chcete žiť bežným životom a to nie je pre vás. Génové retiazky sú typicky náboženské. Nemáte záujem vyliečiť sa a bojujete proti osudu, ktorý je vám predurčený. Svoje problémy nevyriešite, pokiaľ nebude na prvom mieste vo vašom živote náboženstvo.

Pridaj komentár