Prosím vás o kontrolu génov a génových modifikácií. Ďakujem.

Potešilo, že pri tak dobrom zdravotnom stave chcete pokračovať v ešte detailnejších liečbach (B 275). Celkovo máte vynikajúci zdravotný stav a následné liečby sú už iba čerešničkou na torte.

Geriatrická diagnostika kože: veľa malých plôch s nevhodnými molekulárnymi štruktúrami. Orgániky v poriadku. Chromozómy v poriadku. Stočené génové retiazky. Rozpadaná molekulárna štruktúra. LIEČBA: kusy asfaltu z cesty dať do plátenného vrecka a prikladať na telo aspoň 20 krát za 2 mesiace.

Geriatrická diagnostika tukových buniek: skoro všade nastavenie orgánikov v bunkách na príjem tuku a nie výdaj. Chromozómy nevhodne zmenili pozície. Génové retiazky nevhodne potočené. Molekulárna úroveň je v poriadku. LIEČBA: z alobalu si spravte veľkú guľu ako dve päste, do ktorej dáte 10-15 oceľových guľôčok. Majte ju pri sebe počas spánku trvalo.

Geriatrická diagnostika svalov: geneticky všetko vo vzornom poriadku. LIEČBA: vrecko s glukózou prikladať na telo 40 krát za 2 mesiace.

Geriatrická diagnostika neurónových oblastí: všade veľa malých plôch s nevhodným genetickým vývojom. Chromozómy postáčené. Génové retiazky zauzlené, génové sekvencie v poriadku. Molekulárna úroveň: oceľové laná. LIEČBA: prikladať na telo vrecko s ryžou a strukovinami aspoň 10 krát za 2 mesiace.

Geriatrická diagnostika pankreas: po genetickej stránke vo vnútri buniek v poriadku.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: 70 – 80% kostnej drene má nevhodné zmeny v bunkách. Orgániky v poriadku. Chromozómy zmenili nevhodné pozície, génové retiazky potočené. Génové sekvencie sú v poriadku. Molekulárna úroveň: oceľové laná. LIEČBA: do vrecka dajte čierne uhlie a prikladajte aspoň 10 krát za 2 mesiace.

Geriatrická diagnostika lymfatického systému: 50% lymfatických buniek má nevhodné genetické zmeny. Orgániky v poriadku, chromozómy zmenili nevhodné pozície. Génové retiazky a sekvencie sú v poriadku. Molekulárna úroveň: polystyrénové guľôčky. LIEČBA: kusy kačacej kože prikladať na telo aspoň 10 krát za 2 mesiace. Kože uložiť do chladničky. Stačia kože z jednej kačky narezané na plátky.

Geriatrická diagnostika hormonálnych žliaz: všetko v poriadku po genetickej stránke.

Geriatrická diagnostika kostí, zubov: všetko v poriadku.

Geriatrická diagnostika imunity: výborná a stabilná.

Geriatrická diagnostika očí, uší, jazyka: nevhodné zmeny v bunkách očí. Orgániky zdeformované, chromozómy dobré pozície. Génové retiazky sa stáčajú. Génové sekvencie sú v poriadku. Molekulárna úroveň: oceľové laná. LIEČBA: ruky natrieť mentolovou masťou, nechať vsiaknuť a ruky prikladať na oči asi 20 krát za 2 mesiace.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: srdce mimoriadne dobré genetické zmeny v bunkách.

Pridaj komentár