A 156 – Strach z budúcnosti – 2004-07-13 15:54:35


Trápi ma strach z budúcnosti a zároveň aj moje zdravotné problémy.

Saša Pueblo – Strach z budúcnosti – 2004-07-13 16:05:15


Povaha
Ste schizofrenická povaha, ktorá je bioenergeticky usadená v mozočku, ktorý je v zadnej časti hlavy. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa zaujíma o všetkých a o všetko, len nie o seba. O povahách si bližšie pozrite v Psyché škole na mojich stránkach. Odporúčam budovať vlastné ego. Nemáte dostatočne vybudovanú hrdosť na svoje telo a svoje vnútro. Klaďte si častejšie otázky: Čo z toho budem mať? Čo chcem v živote ja? Čo mne dajú?
Sexuálne centrum
Je umiestnené v podbruší a naznačuje na klasicky ženskú povahu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá by za ostatných aj život dala. Naučte sa venovať aj sebe. Veľa čítania, veľa ezoteriky a liečby pre vás, kde zabudnete na ostatných. Všetko s mierou, určité sebectvo je pre vaše zdravie vítané.
Zdravotný stav
Automatickou kresbou zisťujem vo viacerých miestach vášho tela hrubé čierne čiary. Venujte sa liečbe vašej krvotvorby. Nech vás zaujíma kostná dreň.
Psychický stav
Je štandardný a dobrý. Netreba sa mu venovať. Iba sa venovať viac sebe a menej ostatným.
Astrológia psychiky
Skúmam neuróny v šedej kôre veľkého mozgu. Aj tu je obrázok osoby, ktorá dokáže dať svojmu okoliu všetko. To nie je moc múdre, treba sa naučiť venovať sa aj sebe a svojim záujmom.
Traumatické udalosti
V detstve vás nechávali príliš samu a nedostatočne sa vám venovali. Uzavretosť do vnútorného sveta a strach z vonkajšieho sveta. Popracujte na sebe a prestaňte sa báť vonkajšieho sveta. Musíte dlhodobo na tom pracovať. Na mojich stránkach si nájdete dostatok návodov. Saša Pueblo

Pridaj komentár