A 157 – Neustupujúce bolesti – 2004-07-13 16:21:05


Mam bolesti celej pravej polovice hlavy (aj tvarovej casti – sanka) trvajuce asi od r. 1999. Trpnutie tvare, mierna deformacia pravej strany tvare a hlavy. Uzliny na krku.
Bolest praveho bedroveho klbu.

Saša Pueblo – Neustupujúce bolesti – 2004-07-13 16:22:53


Keďže vaše bolesti pretrvávajú, zameral som sa na vašu psychiku, prečo sa neviete vyliečiť.

Povaha
Vaša povaha je epileptická bioenergeticky usadená v nervstve temenného mozgu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá nenávidí seba samu a chce si ubližovať. O tejto povahe bližšie v Psyché škole na mojich stránkach. Skúste zmeniť postoj k sebe a chorobou si neubližovať.
Sexuálne centrum
Je umiestnené v ústnej dutine a naznačuje na detskú sexualitu. Bližšie Sexuálna škola. Toto bioenergetické centrum charakterizuje určitá nezodpovednosť, hravý prístup k životu. Vnímam tu obrázok osoby, ktorá svoje chorobné stavy považuje za prirodzenú súčasť života. Keď sa povie choroba, tak sa skľudníte a ste v zásade spokojná. Skúste zmeniť prístup. Choroba je niečo nežiaduce a nemusí byť. Treba s tým bojovať.
Zdravotný stav
Automatická kresba naznačuje na zdravotné problémy v oblasti hlavy. Ide o zvláštne biochemické pochody v mozgu. Skúste si preliečiť krvotvorbu.
Psychický stav
Vaše aurické telo je silne vyosené a príliš vzdialené od vášho fyzického tela, čo naznačuje na psychické problémy. Nesprávny vzťah k chorobe, ako keby ste ju chceli mať. Naštudujte si Silvovu školu na mojich stránkach a zmeňte prístup k chorobám. Nechcem a spravím všetko, aby som sa vyliečila.
Astrológia psychiky
Skúmam neuróny v šedej kôre veľkého mozgu. Tu sú obrazy, ako si pestujete svoju chorobu, ako keby bola vaším dieťaťom.
Celkovo
Je u vás potrebné zmeniť prístup k chorobe, odmietnuť ju ako nezdravú súčasť vášho života. Žiadne kamarátstvo, žiadna ľútosť. Chuť sa dlhodobo liečiť, zamerať sa na predstavu vyliečenia. Saša Pueblo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.