A 158 – Nastavte mi zrkadlo – 2004-07-13 16:28:04


Dosť ma prekvapilo ,že robíte diagnostiku na diaľku a pomáhate ľuďom zadarmo v dnešnom kapitalistickom svete. Rád by som sa o sebe dozvedel viac a čo mám robiť pre svoj další duchovný rast. Potrebujem sa pozrieť na seba v zrkadle ,aby som vedel kde robím chyby. Ale sám to nedokážem.Cítim že mám zablokovanú srdcovú čakru. Cítim oslabené srdce a pľuca, kardio systém.Bol by som Vám veľmi vďačný a rád keby ste mi pomohli

Saša Pueblo – Nastavte mi zrkadlo – 2004-07-13 17:03:35


Povaha
Ste hysterická povaha usadená bioenergeticky v ústnej dutine. Charakterizuje tok obrázok mladého muža, ktorý sa niekde neustále ponáhľa. Objavujú sa tu aj obrázky ezoterických knižiek. Bližšie si o povahách prečítajte v Psyché škole na mojich stránkach.
Zdravotný stav
Automatickou kresbou zisťujem disharmonické oblasti v lymfatických uzlinách v oblasti krku a rozkroku. Bolo by vhodné preliečiť ich.
Psychický stav
Automatickou kresbou zisťujem, že vaše bioenergetické telo je voči vášmu fyzickému telu vyosené, čo naznačuje aj psychické problémy. Charakterizuje to obrázok nepokojnej a nekľudnej osoby s príliš búrlivým spánkom. Venujte sa Snovej škole na mojich stránkach a upravte si spánok.
Sexualita povahy
Vaše bioenergetické centrá majú charakter ázijskej sexuality. Bioenergeticky prechádzajú líniou čelo, ústa, hrdlo, hruď, brucho. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá príliš veľa vecí prežíva v snoch a nie v realite. Nebezpečný psychický stav, ktorý vás môže odďaľovať od záujmu o reálny svet. Skúste si o svojich nesplnených túžbach fantazírovať cez deň. Tým zabránite tak silnému prechodu do nočného spánku.
Sexuálne centrum
Je umiestnené bioenergeticky v hlave, čo naznačuje, že ste osoba s typickými mužskými prvkami. Charakterizuje to obrázok človeka, ktorý chce dosahovať úspechy. Vnímam obrázok, ako stojíte na vrchole Evrestu a ste populárny a známy.
Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov v mozočku, ktorý je v zadnej časti hlavy. Nachádzam tu klasickú schému, na konci je postava osoby, ktorá má v živote dosahovať extrémne výkony. Varovanie na to, že môže prísť k príliš riskantným udalostiam. Máte v povahe chuť hazardovať a prepínať svoje sily. Viac potu na cvičisku, menej krvi na bojisku.
Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov šedej kôry veľkého mozgu. Vaším psychickým problémom je váš spánok a oblasť vašich snov. Prednostne sa venujte Snovej ezoterike.
Astrológia planét
Skúmam neuróny v strednom mozgu. Je tu veľká až mimoriadne veľká planéta Neptún. Tá vás chce zahnať do životunebezpečných situácií. Treba si v živote dobre zvážiť, čo podniknete. Príslovie „Dvakrát meraj a raz rež“ platí pre vás dvojnásobne.
Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš terajší život. Je tu vplyv hazardéra a dobrodruha z brazílskych pralesov, ktorý nedokázal žiť bez adrenalínu, ktorý prináša dobrodružstvo. Skončil v chorobách a zabudnutí. Tiež alkohol.
Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve výchovou rodičov. Celková vzrušivosť: na ženy a ženské telo. Pohlavná vzrušivosť: na ženské orgány. Povrchová vzrušivosť: na ženské telo. Citová vzrušivosť: na náboženstvo, cintoríny, ezoteriku.
V zásade klasická schéma pre dobré partnerské spolužitie.
Traumatické udalosti
Objavujú sa obrázky pôrodu, kde vás ošetrujúci lekár stlačil príliš silno. Následok je otvorenie vnútornej psychiky. Venujte sa prieskumu svojho vnútra. Moje stránky vám dajú veľa podnetov.
Duchovná úroveň
Musíte na nej popracovať, okolo je šedá hmota a drobné čierne čiary. Bolo by dobré popracovať na zmene postoja k otázkam cti, priateľstva, lásky, úcty a podobne. Saša Pueblo

Pridaj komentár