A 173 – Strach a ezoterika – 2004-07-28 17:03:49


Venujem sa ezoterike a chcel by som vas poziadat o vypracovanie profilu. Citim strach, ktory brani mojmu vnutornemu rozvoju.

Saša Pueblo – Strach a ezoterika – 2004-07-28 17:04:23


Povaha
Ste hystericko-schizofrenická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine a v mozočku. Hysterickú povahu charakterizuje až prehnaný strach z vecí okolo vás. Schizofrenickú povahu charakterizuje obrázok osoby, ktorá sa modlí k Bohu. Bližšie o povahách v Psyché škole.
Sexuálne centrum
Je usadené v hlave a naznačuje na typické mužské prvky správania ako je chuť a ambícia niečo dosiahnuť a niečo znamenať. Charakterizuje to obrázok muža, ktorý chce víťaziť. O sexualite píšem v Sexuálnej škole.
Astrológia sudičky
Skúmam neuróny v mozočku, ktorý je v zadnej časti hlavy. Nachádzam tu postavy v bielom, ktoré držia v rukách náboženské predmety. Na konci je osoba farára, ktorý sa venuje náboženským záležitostiam. Teda vaše podvedomie vás ťahá, aby ste sa venovali tejto oblasti. Zvážte, či žijete s podvedomím alebo nie. Ľudia, ktorí žijú s podvedomím sú šťastnejší a úspešnejší.
Astrológia psychiky
Skúmam neuróny v šedej kôre veľkého mozgu. Nachádzam tu vašu postavu a strach z veľa vecí. Teda to znamená, že túto emóciu neovládate a blokuje cestu k úspechu. Treba strach zvládnuť terapeutickými cestami ako je kontrola tejto emócie a jej prepínanie do iných emócií.
Astrológia planét
Skúmam neuróny v oblasti predĺženej miechy v hlave. Nachádza sa tu planéta Mars a to veľkých rozmerov, ale túto planétu a jej činnosť blokuje planéta Slnko, ktoré je neisté, hanblivé a plaché. Je to vnútorný spor medzi dravosťou a plachosťou. Niekedy Mars ide nebojácne dopredu, ale ustúpi a nastupuje Slnko, a to je neistota a plachosť.
Snová astrológia
Snová oblasť je tiež postihnutá miernym strachom a túžbe vrátiť sa do detstva. Vaše sny sú pasívne a nepomáhajú vám. Slúžia skôr na únik z reality do oblasti detstva, samoty a hrania sa. Odporúčam cvičiť Snovú školu a to sú tie transcendentálne meditácie a ovládnuť snové vedomie.
Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš súčasný život. Nachádzam tu osobu, ktorá mala problém identifikovať svoje pohlavie. Cítila sa ako muž, aj ním fyzicky bola, ale túžila byť ženou. Osoba žila po 2.svetovej vojne. Zanecháva to u vás stopy hanblivosti a neistoty.
Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené počas raného detstva výchovou. Celková vzrušivosť: na ženskú krásu. Povrchová vzrušivosť: na ženy. Pohlavná vzrušivosť: na ženy. Citová vzrušivosť: na nepríjemné veci a deštrukciu.
Traumatická udalosť
V detstve vás rodičia nechali samého doma. Zobudili ste sa a nikoho ste nenašli. Dostali ste záchvat strachu a omdleli ste. To je váš terajší strach, ked máte robiť niečo neznáme.
Duchovná úroveň
Je na vysokej úrovni. Ctíte si hodnoty ako láska, šťastie, dobrota, priateľstvo.
Saša Pueblo

Pridaj komentár