Pokúsime sa preniknúť do tajomstiev skrývajúcich sa pod týmito slovami. Tento písomný zápis má aj svoju zvukovú podobu MP3.

Na začiatok sme si aktivizovali čo najviac spomienok na prírodu. Vyberali sme spomienky z dovoleniek a fyzického kontaktu, tak isto z kníh a časopisov vždy, pokiaľ to bolo možné, išlo o reálne predstavy. Spomínali sme si na obrázky z prírody, tak isto na čuchové spomienky, na chuťové spomienky a aj hmatové. Nakoniec sme si vizualizovali pocity pohybové spolu s intenzívnou sugeráciou reálneho pohybu v prírode. Pri tomto cvičení sme mali pocit ako v trojrozmernom kine. Teda technika koncentrácie, technika aktivizácie spomienok a technika silnej sugerácie čo najväčšej reálnosti týchto spomienok. Postupne sme si naladili myseľ na prirodzený kontakt a otvorili sme si zvieraciu psychiku. Do všetkého sme zapojili aj orgány v tele. Týmto sme si uzavreli do určitej miery ľudskú psychiku a nastolili psychiku prírodného človeka.

Zahájili sme nácvik tajnej reči Laponských šamanov. Ide o špeciálnu techniku, pri ktorej si šaman napríklad naláme drobné konáriky o veľkosti asi desať centimetrov. Tieto poukladá jemu vlastným spôsobom do rôznych geometrických tvarov a vytvára niečo ako piktogramy, ktoré ho uvádzajú do stavu tranzu, v ktorom bude liečiť dotyčnú osobu pred sebou. Keď vytvorí z paličiek obrázok, tak nad obrázkom prevedie šamanský tanec, ktorý ho má uviesť do tranzu. Zároveň počuje vo svojej psychike údery blesku. V tomto stave lieči chorú osobu pomocou rôznych manipulácií a masérskych a chiropraktických hmatov. Keď budete robiť tento rituál a budete sa usilovať dostať do tranzu bude treba, aby ste podobný rituál previedli výhradne intuitívne. Každý šaman má svoj prístup a tak isto ho budete mať i vy, pokiaľ sa chcete dostať do stavu intuitívnej liečby inej osoby.

Pokračovali sme v aktivizácii tvorby bioenergie vo vlastnom tele. Ide o 4 základné centrá. Prvé sa nachádza v ústnej dutine, druhé v rohoch spánkových lalokov za ušami smerom hore, tretie v mozočku a štvrté v pupku. Pokiaľ chcete podrobnosti, tak si ich nájdete v Reiki škole. Tieto centrá sme aktivizovali a získanou bioenergiou sme sa liečili. Týmto cvičením realizujeme bioenergetické prepojenie s prírodou aj mimo nás. Niektorí sú už školení aj na zosávanie bioenergie do systému kostí. Toto zosávanie bioenergie realizujú zo živých objektov.

Nasledovali klasické cvičenia a to spomienky na rastliny, stromy, huby a zvieratá. V začiatku sme si vybavovali na rastliny, stromy, huby a zvieratá všetky druhy spomienok. Potom sme sa bioenergeticky napájali na skutočné rastliny, stromy, huby a zvieratá. Snažili sme sa o bioenergetický prenos a zosávanie bioenergie z takých stromov, rastlín, hub a zvierat, ktoré sa pomocou vlastnej bioenergie mohli podieľať na liečení seba samého. Môžeme hovoriť aj o sekciách Reiki, kde vytvárame vlastnú bioenergiu vo vlastnom tele a k tomu pridávame stiahnutú bioenergiu. Tak isto sme vlastnú bioenergiu zhusťovali do rôznych bioenergetických objektov. Tieto bioenergetické objekty sme potom používali v rámci sugerácie rôznych objektov. Táto technika posilňuje sugeratívne schopnosti.

Nasledoval nácvik rôznych šamanských techník. Zašli sme si do starovekého Írska a do ríše Vikingov. Práve priviedli na kultové miesto pochytaných zajatcov z rôznych končín Európy. Každého zabili a natreli Blenom čiernym. Psychika šamana sa zmenila a pomocou veľkých bielych postáv mohol veštiť, kam zamerajú jeho druhovia svoje lúpežné chúťky. Nasledovalo preciťovanie rituálu z Kaukazu. Šaman obložil mŕtvu osobu ihličím a potom drevom. Všetko zapáli. Dotyčnému šamanovi sa zmenila psychika a všetko mohol vnímať ako drobné postavičky z betlehema. Tieto postavičky sa mu snažili iným spôsobom vysvetliť, ako funguje dotyčné územie. Zašli sme si na územie Česka, kde alchymista zbieral jedovatú hubu Prilbičku reďkovkovú. Túto sušil a pozvoľna kropil alkoholom. Potom túto usušenú hubu spracovával nad parou. Nakoniec získal koncentrovaný preparát, ktorým liečil choré osoby. V poslednom rituáli sme si zašli do Nepálu, kde budhistickí mnísi natierali skaly zvieracou krvou a potom v blízkej hore pociťovali prítomnosť obrovského Budhu. Nakoniec sme si pustili šamanskú hudbu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.