A 171 – Ovláda ma smútok – 2004-07-28 16:57:01


Ako sa zbaviť vnútornej nervozity, ovládať vlastné negatívne emócie a nabrať energiu? Často pociťujem vnútornú nervozitu a nespokojnosť so sebou a so svojím okolím. Aj pre veci, ktoré rozumovo posudzujem ako maličkosti. Veľmi často som unavená, chýba mi energia a radosť zo života. Ovláda ma smútok a negatívne emócie. Hoci viem, že to, čo sa so mnou deje je nesprávne, neviem ako sa toho zbaviť. Maximálne sa mi niekedy podarí nervozitu a emócie potlačiť.

Saša Pueblo – Ovláda ma smútok – 2004-07-28 16:57:48


Povaha
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má všade neporiadok a chaos. Príliš pasívna a zasnená.
Sexualita povahy
Je klasicky európska a bioenergeticky sa nachádza v ústach. Charakterizuje to obrázok osoby s cigaretou, v kaviarni, žijúcej spoločenským životom. Príliš zasnená osoba vychutnávajúca pasivitu, nechať sa vliecť osudom.
Sexuálne centrum
Je umiestnené v hlave a naznačuje na mužské prvky v ženskom správaní: kariéra, spoločnosť. Menej rodinný život. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je zo všetkého unavená a znechutená, nezáujem o život. Pasivita a pohľad do diaľky. Chýba životná motivácia a chuť žiť.
Astrológia sudičky
Skúmam neuróny v mozočku, ktorý je v zadnej časti hlavy. Nachádzam tu čiernotu a prázdno. Predtým tu boli postavy s náboženskými symbolmi a postava ženy, ktorá sa mala venovať bojovým umeniam a duchovnu. Zaťato ste trvali na svojich predstavách o živote. Skúste sa vrátiť a robiť to, čo ste mali povôdne v podvedomí.
Astrológia psychiky
Skúmam neuróny v šedej kôre veľkého mozgu. Zase temnota a zahalenie. Ničíte seba samu. Predtým tu boli štandardné obrazy ako je láska k deťom a veselosť.
Astrológia planét
Skúmam neuróny v oblasti predĺženej miechy v hlave. Je tu výrazná planéta Pluto, ktorá vás ťahá do deštrukcie a pasivity. Zároveň vám bráni, aby ste devastovali svoje okolie. Teda deštruktívne vplyvy uzatvorila do vášho vnútra.
Snová astrológia
Vaše vášne a nenávisť ste strhli do svojich snov a tu všetko devastujete. Odtiaľto potom idú zlé vplyvy. Prestaňte túžiť všetko ničiť a likvidovať. Svoju negativitu dajte von pomocou športovania a pod.
Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš súčasný život. Vyhradzujem si právo túto oblasť nekomentovať, pretože váš predok počas vojny narobil veľa zla. Táto deštrukcia je uzatvorená vo vás. Musíte vhodne nasmerovať svoje deštruktívne sklony a to tak, aby pomáhali ľuďom. Agresívny muž sa stane vojakom na strane spravodlivosti.
Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené počas raného detstva výchovou. Celková vzrušivosť: ničiť a demolovať. Povrchová vzrušivosť: nekomentujem. Pohlavná vzrušivosť: nekomentujem. Citová vzrušivosť: nekomentujem. Celkovo zameraná na deštrukciu.
Duchovná úroveň
Mali by ste sa viac starať o to, aby ste otázky etiky a morálky ako je láska, česť a statočnosť povýšili na čosi viac ako doteraz.
Joga osud
Naznačuje, že sa pokúsite niečo so svojím životom spraviť. Držím vám palce.
Saša Pueblo

Pridaj komentár