A 172 – Stále niečo hľadám – 2004-07-28 16:46:51


Stále niečo hľadám, neviem čo, asi sama seba. Dokážem robiť čokoľvek pre čo sa nadchnem, ale keď danú oblať preskúmam a začnem sa v nej cítiť sebaistejšie prestane ma zaujímať a začnem hľadať niečo nové. Mám pocit že nerobím to čo by som mala.

Saša Pueblo – Stále niečo hľadám – 2004-07-28 16:48:29


Povaha
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa nevie ubrániť nepríjemným psychickým stavom. Navyše má z tejto situácie ešte zbytočný strach.
Sexualita povahy
Bioenergeticky je usadená v koži a aktivizuje oblasť kože, čo vytvára neustálu prílišnú citlivosť v koži a rôzne psychické pocity. Sexuálna energia v koži vytvára nestabilnú psychiku všeobecne. Senzory kože sú precitlivelé a neustále dráždené. Všetko to vyvoláva zvláštne psychické stavy.
Sexuálne centrum
Je umiestnené v ústnej dutine, čo naznačuje na detskú sexualitu a určité prvky nezodpovednosti a hravosti. Charakterizuje to obraz rozumného dievčatka, ktoré je všetkým otrávené a znechutené.
Astrológia sudičky
Skúmam neuróny v mozočku, ktorý je v zadnej časti hlavy. Nachádzam tu netradičné obrazy milujúcich sa ľudí a na konci osobu, ktorá žije erotickými náboženstvami, priateľstvom a láskou. Mali by ste sa venovať hinduizmu, tantre a sexualite ako takej. To je vaše podvedomie a určité poslanie. Kto žije s podvedomím, je šťastnejší a úspešnejší.
Astrológia psychiky
Skúmam neuróny v šedej kôre veľkého mozgu. Nachádzam tu strach z vecí sexuálnych, hanblivosť. Tieto stavy je vhodné ovládnuť a celkovo sa treba venovať problematike sexuality, sexuálnej fantázii, a podobne. Bližšie v Sexuálnej škole a Tantra sekcii na mojich stránkach.
Astrológia planét
Skúmam neuróny v oblasti predĺženej miechy v hlave. Je tu obrovská planéta Venuša, tkorá sa usiluje skryť vaše sexuálne libido a zamotať vám hlavu v oblasti financií. Pestovanie duchovnej sexuality je vhodné na ovládnutie vášho osobného šťastia.
Snová astrológia
Skúmam oblasť stredného mozgu, ktorý je zároveň aj snový svet. Váš sexuálny život, vaše sexuálne túžby a vášne prebiehajú vo všetkých podobách vo vašich snoch a nie v realite. Veľa túžite po sexuálnom živote a málo realizujete vo vonkajšom svete.
Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov na váš súčasný život. Je tu postava kňaza, ktorý odsudzoval sexualitu a nemravnosť. Pritom bol samá sexualita a hriech. Svoje sexuálne pocity potlačil a celkovo sa stal smutný a problémový. Skončil psychicky zle vo svojich sexuálnych túžbach.
Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené počas raného detstva výchovou. Celková vzrušivosť: na detské veci, hračky a deti. Povrchová vzrušivosť: na svet detí. Pohlavná vzrušivosť: na mužské pohlavie. Citová vzrušivosť: na dieťa.
Traumatické udalosti
Nemáte žiadne, ale svojím silným sexuálnym vnútrom vytvárate traumy iným. Vzbudzujete určité vášne, ktoré sa nenapĺňajú.
Duchovná úroveň
Je u vás rozvinutá a láska, priateľstvo a cit vám majú čo povedať. Vaše okolie má z vás úžitok.
Joga osud
Treba si dávať pozor, aby ste sa neuzavreli do svojho vnútorného sveta a neutopili sa vo vlastných fantáziách a snení. Vaše psychické problémy súvisia s vašou sexualitou.
Saša Pueblo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.