Venujem sa liečiteľstvu, cítim sa slabá, vyčerpaná, mám zistenú poruchu štítnej žľazy. Tiež ma trápi obezita.

Požiadali ste ma o veštecké nahliadnutie na váš zdravotný stav. Nesporne sa na ňom podpísala vaša liečiteľská prax a to hlavne na štítnej žľaze. Odporúčam vám ukončiť liečenie iných ľudí a skoncentrovať sa na vlastný zdravotný stav.

Diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: kyvadlo obkreslilo neuróny veľkého mozgu a v stene tenkých a hrubých čriev. Neobkreslilo neuróny stredného mozgu, mozočku, miechy a ganglií. Hodnota chorobnosti 24, čo je disharmónia. Hladina vitamínu U je úplne prepadnutá. Neodkladne treba zvýšiť príjem surovej kapusty a to hlavne šťavu. Na začiatok menšie dávky a potom zvyšovať množstvo. Tak isto obklady z nastrúhanej kapusty na telo aspoň dva mesiace. V neurónoch nebeží dostatočná údržba. Tak isto užívať tabletky alebo čaje z ginko biloba asi 4 mesiace.

Diagnostika krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek, cievy, žily: kyvadlo obkreslilo hlavné krvné dráhy, no neobkreslilo krvné vlásočnice a to všade. Hodnota chorobnosti 42 – 50, čo je už chorobný stav a treba aktívnu liečbu. Užívať ginko biloba a bezlepkovú diétu. Realizovať aj rok. Veštecky vnímam zanášanie vlásočníc v kombinácii kvasné baktérie a lepok. Dezinfekcia tohto druhu kvasiniek – obklady a natieranie tela alpou.

Diagnostika nervstvo, nervové dráhy, nervové zakončenia, nervové platničky vo svaloch: kyvadlo odmietlo obkresliť. Hodnota chorobnosti 20, čo je disharmonický stav. Nedostatočná výživa. Bunky hladujú a z toho dôvodu môže prísť ku genetickým zmenám. Stav by mohol zlepšiť enzým z papriky. Obklady z papriky na telo, hlavne plecia.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika hormonálnej sústavy( epifýza, hypofýza, amigdala, prištítne telieska, detská žľaza, nadobličky, pankreas, vaječníky): kyvadlo obkreslilo všetky hormonálne žľazy okrem pankreasu. Hodnota chorobnosti 20, čo je disharmonický stav. Je zle vyživovaný. Píšete, že vám nefunguje štítna žľaza. To nepotvrdzujem, ale veštecky vnímam, že organizmus potrebuje extrémne veľa hormónov štítnej žľazy na výrobu bioenergie pri liečbe iných ľudí. Odporúčam prestať s energetickými liečbami iných. Štítna žľaza je vyčerpaná a neobnovuje sa dostatočne. Odporúčam hĺbkovú akupunktúru alebo obklad z múmia, aby ste podráždili nervové bunky štítnej žľazy.

Diagnostika mozgovomiešny mok, tuk, svaly, kĺby, koža, orgány tela: kyvadlo neobkreslilo svaly, hodnota chorobnosti 52, čo môže byť už riziko. Geneticky sú svaly starecké, tak na 100 rokov. Odporúčam hĺbkovú akupunktúru do svalov, bezlepkovú diétu, stravu pre kulturistov Aminostar. Tukový orgán produkuje 22 druhov užitočných látok a začína produkovať aj čiastočne hormón štítnej žľazy. Kyvadlo neobkreslilo hrubé črevo, hodnota chorobnosti 62, čo je už moc rizikové. Je raj pre všetky druhy mikroorganizmov škodiacich organizmu. Naznačuje na geneticky upravené bunky, ktoré musia vápnik získavať čudným spôsobom.

Diagnostika imunitná: imunita voči zhubným bunkám je dlhodobo na hranici minima. Treba ju zdvihnúť. Nepreniká do hrubého čreva, do kostí a svalov. V hrubých črevách vnímam madonu a množstvo detičiek, ktoré sem ukladá. Až príliš veľa neštandardných buniek. Riziková oblasť. Imunita voči mikroorganizmom je pod hranicou minima a možno hovoriť, že je trvalo poškodená. Eldorádo všetkých baktérií v črevách a odtiaľ už prenikli do krvných vlásočníc. Je potrebná trvalá dezinfekcia črevných baktérií, odporúčam klystír, hladovky, bezlepkovú stravu, obklady zo zeleniny na oblasť čriev. Užívať podporné lieky na zvýšenie mikrobakteriálnej imunity. Dezinfekčné prostriedky proti mikroorganizmom pridať do klystíru.

Pridaj komentár