Chcela by som nájsť samu seba, pochopiť význam a zmysel života, prečo sa mi v živote mnoho veci nepodarilo, mám stále finančný problém a nedokážem sa ho zbaviť, prečo sa môj život nevyvíja podľa mojich predstáv tak, ako by som chcela.

Vešteckými technikami som nahliadol do vášho podvedomia. Patríte do skupiny ľudí, ktorí bohužiaľ nepochopili, že v sebe majú podvedomie a to treba rešpektovať. Vy ste si vysnívali vzdelanie, rodinu a bežné veci. A to vaše podvedomie odmieta. Máte sa v živote venovať niečomu úplne inému.

Zdravotný stav
Celkovo v poriadku.

Psychický stav
Aurický obal je totálne mimo a vzdialený od fyzického tela. Tak isto podvedomé obaly. To je už na trvalú tabletkovú liečbu u psychiatra a rozsiahle terapie.

Povaha
Psychicky ste usadená v šedej kôre veľkého mozgu. Tu sú ľudia usadení po prežití klinickej smrti a ako cítim, vy ste ju zažili počas spánku niekoľkokrát. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa psychicky napojila na spomienky mŕtvych osôb, ktoré po ich smrti zostávajú v priestore okolo nás.
Tieto psychické väzby cez klinickú smrť vám devastujú psychiku. Veľmi neštandardná psychika.
Sexus povahy

Sexuálne podvedomie
Sexus centrum je umiestnené v hlave, teda viac kariéra a ambície ako rodina. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má príliš otvorenú sexualitu a vežia vo vás nekontrolovateľné sexuálne pocity a obrazy. Obrovské predimenzovanie všetkého erotična. Sexus povaha je umiestnená na šedej kôre veľkého mozgu. Charakterizuje to obrázok osoby, pre psychiku ktorej je všetko orgasticky vzrušujúce. Teda určitý druh vyosenia psychiky k fetišizmu. Liečba u sexuológa by bola vhodná.
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: orgastická už od detstva. Povrchová vzrušivosť: v mozgu vytvárate neustále sexuálne obrazy a zahusťujete ich. Určitá porucha a samovoľná tvorba sexuálnych spomienok a ich spájanie. Pohlavná vzrušivosť: v určitých chvíľach sa vo vašom mozgu mení všetko na pohlavné orgány. Citová vzrušivosť: erotika a znovu erotika.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček. Tieto obaly sú pri nepoškodenej psychike všetky v tele. U vás je aura obal okolo hlavy a je mimo tela. Klinický obal máte po klinickej smrti otvorený a v tele obsahuje samé erotické scény mimoriadne zhustené. Lama Tulku obal máte, počas klinickej smrti ste dostali do seba záznam spomienok hinduistickej osoby, ktorá pestovala tantru. Obal túžby obsahuje záznam dievčatka túžiaceho po erotike. Mozoček obal je naplnený poslaním venovať sa erotičnosti. Rodostrom obal obsahuje spomienky na osobu z rodu, ktorá žila život ľahkej ženy. Zvierací obal obsahuje párenie zvierat. Eros obal obsahuje božstvo sexuality až kozmického významu. Šaman obal obsahuje erotické rituály. 7 obalov spolu obsahujú všetko z indickej Kamasútry.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Váš večný spor medzi ženou, ktorá je vzorná, vzdelaná, kultivovaná a tou, ktorá by sa mala venovať tantre, erotičnu, čo vy odmietate.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Chcete žiť klasický život a byť vzdelaná. No vaše podvedomie chce niečo iné, pokiaľ sa mu nepodriadite, tak problémový osud.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V noci v snoch vediete súboj so svojím podvedomím a držíte sa statočne.

Hviezdy, šťastný osud
Šťastie iba vtedy, keď budete žiť to, čo chce podvedomie.

Pridaj komentár