V minulých životoch som bola údajne liečiteľkou a dokázala som pracovať s harmóniu živlov v prostredí, ale aj v ľudskej bytosti. Rada by som sa dozvedela, či mám na to predpoklady aj teraz. Ak áno, akým spôsobom mám na sebe pracovať. Rada by som pomáhala ľuďom.

Pri vešteckom nahliadnutí do vášho podvedomia som našiel spor medzi šamanstvom a náboženstvom. Svoju duchovnú cestu realizujete bohužiaľ iba v snovom procese. Želám vám, aby ste to zo snov dostali do života.

Zdravotný stav
Celkovo dobrý zdravotný stav. Disharmonické sú hormonálne žľazy a tiež srdce. Mali by ste si ho liečiť. Ostatné v poriadku.

Psychický stav
Aurický obal psychického zdravia je okolo tela dobre ukotvený, podvedomé obaly sú v tele. Teda štandardná psychika a dobré psychické zdravie.

Povaha
Vaše psychické prejavy idú z miechy. Kto je psychicky usadený v tejto oblasti, toho priťahuje príroda a život prírodných ľudí, šamanstvo. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má rada prírodu, kvety a zvieratá.

Sexuálne podvedomie
Sexuálne centrum je uložené v podbruší, čo je typicky ženská povaha. Charakterizuje to obrázok šťastnej ženy, keď sú spokojné deti. Sexus povahy je umiestnený v mieche. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sex považuje skôr za nutné zlo ako spríjemnenie života.
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na chorých ľudí. Povrchová vzrušivosť: nechať sa sekírovať chorými osobami. Pohlavná vzrušivosť: ako svätica, ktorá chce choroby sveta preniesť na seba. Citová vzrušivosť: na chorých ľudí bez končatín.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček.
Aura z miechy je okolo vás polmetrová, čo dovoľuje dobre liečiť iných ľudí. Klinický obal nie je rozvinutý, neprežili ste klinickú smrť. Túžby obal je v tele veľký ako pingpongová loptička. Obsahuje chuť bojovať s nepriazňou osudu a negativitou. Mozoček obal vám určuje starostlivosť o chorých a dostať sa do svetla pozitívnosti a lásky. Rodostrom obal obsahuje záznam o predkovi zločincovi a deštruktorovi. Dieťa obal okolo pupku obsahuje lásku a náboženské obrazy Božieho dieťaťa. Zvierací obal obsahuje schopnosť sa prirodzene vyliečiť. Eros obal je prázdny. Šaman obal obsahuje spor medzi náboženstvom a šamanstvom. 7 obalov spolu obsahujú spomienky na alchymistické, ako chystať lieky pre ľudí.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Všetko obsahuje súboj medzi šamanstvom a náboženstvom. Náboženstvo dnešné, bežné v kostoloch, nie svätíc. Treba spojiť dve veci, prírodných ľudí, šamanstvo a z náboženstva si vybrať za vzor svätice, ktoré v dávnych dobách uzdravovali ľudí. Dnešné náboženské postupy nie sú pre vás vhodné. Vaša cesta k láske Božej je cesta svätíc. Máte na to vnútorné predpoklady.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Nemáte chuť sa do niečoho pustiť, iba o tom snívate.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Váš duchovný život sa odohráva v snovom procese, tak načo by ste ho realizovali vo vonkajšom svete?!

Hviezdy, šťastný osud
Keď svoje snové sily a túžby dokážete dostať do vonkajšieho sveta okolo vás.

REAKCIA NA PROFIL

Dakujem pekne za vypracovanie profilu.

Pridaj komentár