Oceňujem vašu snahu o dobrú starostlivosť o svoj organizmus. Napriek tomu, že máte 46 rokov, váš organizmus sa obnovuje a udržiava na úrovni osoby okolo 25 rokov, čo je výborné. Pomohlo, že ste sa odhodlali robiť pre svoje zdravie ešte viac a nastúpili ste cestu geriatrického preventívneho programu. Geriatrická liečba by mala smerovať k hormonálnym žľazám, mechúru, pľúcam a koži. Tu sú prestarnuté bunky a obnova a údržba na úrovni osoby okolo 70-80 rokov. Pokiaľ chcete ísť v starostlivosti o zdravie ešte dalej, požiadajte ma o vypracovane geriatrickej liečby na aktivizáciu kmeňových buniek.

Diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie: údržba na úrovni 20 – 30 ročného človeka, geneticky všetko v poriadku.

Diagnostika krvné riečište, kostná dreň, tvorba krviniek, cievy, žily: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Údržba na úrovni 40 ročného človeka. Treba zabezpečiť lepšiu obnovu.

Diagnostika nervstvo, nervové dráhy, nervové zakončenia, nervové platničky vo svaloch: kyvadlo obkreslilo celú nervovú sústavu v poriadku. Obnova a údržba z hľadiska geriatrického na úrovni 20 ročného človeka.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín, lymfatického moku: kyvadlo neobkreslilo lymfatické uzliny, sú zmutované a stromčekového tvaru asi 40%, ostatné v poriadku. Údržba a obnova na úrovni 20 ročného človeka.

Diagnostika hormonálnej sústavy( epifýza, hypofýza, amigdala, prištítne telieska, detská žľaza, nadobličky, pankreas, semenníky): kyvadlo obkreslilo všetky hormonálne žľazy. Údržba a činnosť na úrovni 70 ročného človeka. Treba zlepšiť geriatrickú liečbu smerujúcu k obnove a regenerácii.

Diagnostika slinných žliaz, tráviacich žliaz, podžalúdkovej žľazy, tenkých čriev: kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Z hľadiska geriatrického na úrovni 20 ročného človeka.

Diagnostika mozgovomiešny mok: kyvadlo obkreslilo, údržba a obnova ako u 20 ročného.

Diagnostika tukového orgánu: kyvadlo obkreslilo tukový orgán, produkuje 22 druhov potrebných látok. Preliečuje organizmus a tvorí liečivé a hojivé látky. Obnova a regenerácia ako u malého dieťaťa, čo je výborné. Tuková zložka by mala produkovať ešte aj hormóny, ktoré telu chýbajú. Treba popracovať.

Diagnostika orgánov: kyvadlo neobkreslilo mechúr, disharmonický stav, ochabnutosť a slabosť. Srdce sa obnovuje ako u 20 ročného. Pľúca sú bohužiaľ ako u 80 ročného a treba zlepšiť obnovu. Kyvadlo neobkreslilo kožu, disharmónia, vek ako u 80 ročného. Treba liečiť a zabezpečiť aktívnejšiu obnovu. Ostatné orgány ako u 20 ročnej osoby.

Diagnostika imunitná: imunita protirakovinová je na dobrej úrovni, slabšie preniká do orgánov v tele, slabo do oblasti pľúc. Imunita protibakteriálna je dostatočne vysoká a tiež dobre preniká do organizmu, slabšie do pľúc.

Pridaj komentár