Laická náboženská verejnosť. Služobníci náboženského odkazu. Náboženstvo ako politická moc. Náboženstvo ako vzdelávací proces. Náboženstvo ako štátotvorný proces. Náboženstvo ako proces vývoja ľudstva. Náboženstvo ako proces morálky. Náboženstvo ako proces zákonodarný. Náboženstvo anjelské a mytologické. Stigma pre laikov. Stigma pre duchovný rast ezoterikov. Vedci Boha. Výskum stigmatikov z info polí. Tento zápis má aj svoju zvukovú podobu MP3. Vyhľadaj v Nahrávkach.

Naďalej húževnato „konzumujeme“ všetko okolo náboženstva pre laickú verejnosť, ktorej ju v Božom mene predkladajú služobníci jednotlivých cirkví. Je dobré, že sú tu služobníci Boží a venujú sa všetkému okolo náboženského povedomia. Aj ezoterik si v tomto odkaze nájde svoje a najviac si ctí to, čo v tomto odkaze zanechali anjelskí stigmatici. Už nebudeme hovoriť o svätcoch a sväticiach. Budeme hovoriť o rôznych stigmatikoch.

Celkovo nás prestáva zaujímať náboženský odkaz, ktorí reprezentujú služobníci a laickí veriaci. Nachádzame vlastnú cestu a to je cesta stigmatických veriacich v anjelských sférach. Na začiatok meditácie si sugeratívne nahodíme stav stigmatika. Ide o špeciálne živú sugeráciu stigiem po tele, ale aj po vnútorných orgánoch. Táto sugerácia musí byť nesmierne živá a bez pochybností. Potom si vsugerujeme, že máme okolo dýchacej trubice veľkú detskú žľazu. Dospelým zostáva iba jej torzo na hrudnej kosti v podobe malých zhlukov buniek. Zároveň si vsugerujeme, že máme zablokovanú sexualitu a sex nám nikdy nič nehovoril. Zároveň si nasugerujeme, že sme prešli klinickou smrťou a z veľkého mozgu sa nám do tela rozvinul svetelný obal. Potom si nasugerujeme, že máme otvorené všetky druhy vedomí a to zo 6. neurónových oblastí. Nasugerujeme si a spomenieme na zvládnutie šamanstva, Silva rezonancií a ostatných ezoterických stavov. Do toho vpustíme kozmické vedomie. K tomu otvárame podľa potreby stav média a to koncentráciou na jeden neustále sa zmenšujúci bod. Okolo sa otvorí aura a do nej môžeme zapisovať všetko, čo sme odmeditovali. Do toho napustíme aurické stavy a tiež jogínsky stav v aure aj s vhodným stromčekovým znakom. K tomu pridáme nastavenie neurónov na anjelské sféry všetkého druhu.

Zároveň nad hlavou alebo okolo tela pociťujeme guľovitý útvar, do ktorého budeme ukladať anjelské predstavy alebo iné obrázky okolo anjelských sfér. V žiadnom prípade bežné náboženské obrázky. Výhradne na ezoterickej náboženskej ceste budeme používať šamanské anjelské sféry a žiadne iné. Všimnite si, že v stigmatickom stave sa stretli všetky druhy ezoterických stavov, čo je skutočne možné iba v stigmatizovanom stave. Pre ezoterika je potrebné, aby tieto stavy ovládal ešte pred započatím ezoterickej náboženskej cesty.

A tu začína to, čo budeme nazývať ezoterická náboženská cesta k Bohu. Odteraz sú anjelské deti, ktoré nás povedú do sveta Bohov a Božstiev, do sveta mytológie a najhlbších psychických vrstiev ľudskej duše. Anjelské sféry šamanov sú ako brány do sveta Bohov a Boha samotného. Iné náboženské obrazy odmietame a do stavu pôjdeme skrze šamanských anjelov. To sú také anjelské vrstvy psychiky, ktoré odmietajú omylnosť a klamstvo.

Budeme tu prezentovať výskum stigmatikov a to jednak anjelských, ale aj takých, ktorí sa zamerali k laikom a namiesto anjelských sfér dostali do seba obrázky z rôznych náboženských systémov. Antarktída (R, -) stigmatizovaný, kozmické vedomie, detská žľaza a asexus. Do rán si dával kamene, ktoré boli najprv umiestnené do zvierat. Vyžaroval zo seba zvieracie blaho a harmóniu. Bol silne hypnotický. Tibet, zemepisná šírka a dĺžka (12, F) stigmatik, kozmické vedomie, vedomie mikrosveta, anjelské sféry v meteoritických lúčoch. Dokázal vo svojom tele oživiť anjelské postavy. Rusko (7, D). Bol v tomto smere fenomén. Stigmatizovaný, detská žľaza, kozmické vedomie, mikrosvet, makrosvet, oživoval v sebe náboženské obrazy, prežil klinickú smrť. Mal z podvedomia uvoľnené obaly a túlal sa v informačných poliach, ktoré sú vytvorené zo spomienok mŕtvych zvierat a ľudí.

Pridaj komentár