Dlhšiu dobu neviem nájsť vhodnú prácu, nedarí sa mi. Rád by som chcel zmeniť osud – je to vôbec možné?

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel do vášho podvedomia. Je krásne praveké a živočíšne. No pokiaľ dáte priechod tomuto fenoménu, tak hrozí riziko straty kontaktu s dnešným ľudským štandardom. Posilnenie ega cez šamanstvo je vhodná terapia alebo duchovná cesta pre vás.

Zdravotný stav
Kyvadlo neobkreslilo neurónové vrstvy. Hodnota chorobnosti je 14, teda iba disharmonický stav. Dlhodobo nedostatočná údržba a toxicita. Pokiaľ bude takýto stav pokračovať, tak v budúcnosti môže viesť k poškodeniu neurónov. Kyvadlo odmietlo obkresliť krvné riečište, kostnú dreň v kostiach, ktorá sa podieľa na tvorbe krvi. Hodnota chorobnosti je 24, čo je iba disharmonický stav. Bunky kostnej drene si zle plnia svoju úlohu. Vyživovacie pomery sú slabé a v oblasti hlavy minimálne. Kostná dreň bola v minulosti napadnutá mikroorganizmami. Tie tam už nie sú, ale k zmene došlo. Dlhodobým vplyvom treba dostať bunky kostnej drene do štandardného stavu. Ostatné v poriadku.

Psychický stav
Aurický obal je okolo tela mierne vyosený a tiež obaly podvedomia sú mimo tela. Treba stabilizovať psychický stav.

Povaha
Vaše psychické prejavy idú z miechy v chrbtici. Dnešní ľudia majú psychické prejavy zo stredného mozgu. Váš psychický stav a povahu charakterizuje obrázok zvieraťa, ktoré je plaché a viac patrí do prírody ako do dnešnej civilizovanej doby. To je typické pre psychické prejavy z miechy. Treba ich dostať pod kontrolu cez nácvik šamanstva a magického spôsobu myslenia.

Sexus podvedomia
Sexus povahy je uložený v mieche, teda niečo ako prírodná sexualita. Charakterizuje to obrázok divého prírodného človeka, ktorý robí sexuálne obrady. Sexus centrum je umiestnené v strednom mozgu, čo je detská sexualita. Vnútorne ste nedospeli do mužskej sexuality. Charakterizuje to obrázok dieťaťa, ktoré je uzavreté do svojej detskej sexuality.
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: ako dieťa na čokoládu, autíčka. Pohlavná vzrušivosť: nejasná. Citová vzrušivosť: telo matky. Celkovo nedostatočne rozvinuté do mužskej sexuality.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček. Vytvárajú sa obaly v podobe energetických bublín, v ktorých sú uložené určité informácie, ktoré sa usilujú realizovať. V 4. roku sa do vášho tela dostali 2 útvary, ktoré obsahujú biele anjelské sféry šťastného osudu. Tieto sú mimo telo v aure, čo je neštandardné. Ľudia so stabilnou psychikou majú obaly v tele. Treba ich vrátiť do tela. V 14. roku sa tvorí aura, tá je okolo vás asi pol metra. Spirit obal v aure okolo tela máte, tvoria ho spomienky mŕtvych šamanov, ktoré sa po ich smrti uvoľnili do priestoru. Spôsobujú pasivitu a nečinnosť. Vhodné psychoterapie. Všetky obaly podvedomia sú mimo telo a treba ich vrátiť do tela. Obal túžby obsahuje info o nechuti žiť bežný život. Obal poslania obsahuje info o tom, že budete celý život ako dieťa. Rodostrom obal obsahuje info o predkovi, ktorý chcel žiť ako zviera. Dieťa obal obsahuje nechuť sa narodiť a deštruktívne mechanizmy. Zvierací obal má info o živote hmyzu. Eros obal obsahuje info o sexualite dieťaťa. Šaman obal obsahuje čudáctvo na zvierací spôsob. 7 obalov spolu obsahuje spomienky pravekých ľudí.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Riziko pre vašu psychiku, všade sa presadzuje psychika pravekého jedinca, ktorý chce zlikvidovať civilizáciu a zaviesť pravekú spoločnosť. Mali by ste sa zaujímať o svoje prejavy a ovládnuť tieto mechanizmy. Ináč sa odpojíte od bežného života a môžete skončiť medzi bezdomovcami.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Prevláda tuláctvo, pasivita a začínajúce prejavy pravekých ľudí. Riziko straty kontroly nad sebou.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Našťastie sa tu usilujete, aby sa psychika pravekého človeka (bezdomovca) ešte nepresadila. No dokedy?!

Hviezdy, šťastný osud
Pokiaľ neovládnete pravekého človeka v sebe, tak hrozí tuláctvo a strata osobnej identity.

Pridaj komentár