A 328 – Stavy úzkosti a depresie – 2005-02-23 20:01:33


Už niekoľko mesiacov sa cítim dosť zle, stále sa to stupňuje a neviem si s tým sama poradiť. Čítala som veľa o depresii a žiaľ vystihuje ma to – v tej ľahšej forme, nechcem to podceňovať, ale musím sa z toho dostať, hlavne kvôli rodine terajšej aj budúcej. Po zdravotnej stránke som podľa krvných testov v poriadku a nemám žiadnu chorobu.

Saša Pueblo – Stavy úzkosti a depresie – 2005-02-23 20:03:14


Veštecky som sa pozrel na váš zdravotný stav. Môžem konštatovať, že nenachádzam nič vážne. Svoju pozornosť zamerajte na prevenciu v oblasti lymfatických uzlín, ktorých určitá časť je trvale poškodená.

Diagnostika Silva objekty: geometrické objekty sa objavujú v oblasti lymfatických uzlín. Drobné problémy.

Diagnostika reiki bioenergia: tvorba bioenergie je v poriadku. Lymfatický systém a uzliny jemne zosávajú bioenergiu.

Diagnostika kyvadlo: obkresľuje dobre všetky orgány v tele. Zastalo pri jednej obličke a lymfatických uzlinách.

Diagnostika Silva údržba: v celom organizme dobre beží upratovanie a údržba. Pasivita je v lymfatických uzlinách.

Diagnostika automatickou kresbou: drobné čiarky cez lymfatické uzliny. Iba disharmonické stavy.

Diagnostika rezonanciami: nachádzam čiastočné poškodenia lymfatických uzlín. Treba trvale dbať o vhodnú stravu, ktorá by nemala obsahovať veľa mäsa, viac zeleniny a ovocia. Očistné kúry. Bylinkové čaje na obličky.

Diagnostika echolokáciou: žiadne negatívne odozvy.

Diagnostika totemovým zvieraťom: totemový vlk mierne olizuje oblasti lymfatických uzlín. Vhodná je sauna, masáže na lymfatický systém. Pojedať pomaranče a šťavu. Nastrúhať aj umytú kôru pomaranča.

Diagnostika šamanských hlasiviek: objavuje, že jedna oblička je mierne pasívna. Celkovo by to chcelo viac pohybu. Do stravy pridať cviklu, petržlen, viac kyslých jedál.

Diagnostika aurického vyžarovania: v poriadku.

Diagnostika sexus energie: v poriadku.

Diagnostika imunitná, bakteriálna, toxicity, hormónov, náboženská, psyché: všetko v poriadku.

Diagnostika špiritistická: poukazuje na lymfatické uzliny, ktoré sú v krku, v podpazuší, rozkroku, v kolenách. Tieto oblasti liečiť skorocelovou mastičkou alebo obkladmi z čerstvého skorocelu.

Diagnostika feromónová: nenachádzam nič problémové.

Saša Pueblo

Saša Pueblo – Stavy úzkosti a depresie – 2005-02-23 20:04:53


Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na váš osud. Už dávno som pri vešteckom profile necítil toľko harmónie a vnútorného šťastia. Je to aj výsledok toho, že žijete v súlade so svojím podvedomím. Možno vám iba gratulovať a želať, aby vám takýto súzvuk vydržal čo najdlhšie. Dávajte si pozor na mužských pokušiteľov, ktorí by si chceli svoj osud vylepšiť na váš úkor.

Psychický stav
Aurický obal je dobre ukotvený k fyzickému telu. Psychika je stabilizovaná.

Povaha
Ste hystericko-schizofrenická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine a temennom mozgu. Charakterizuje to obrázok kľudnej a spokojnej osoby, ktorá ďakuje osudu za to, čo jej priniesol. Ďalší obrázok je obrázok zvedavej osoby, ktorá si dá poradiť.

Sexualita povahy
Je dvojaká. Jedna je islamská a je v šedej kôre veľkého mozgu a druhá je v ústnej dutine. Charakterizujú to obrázky zasnenia, kľudu a pohody. Druhý obrázok je silný vzťah k svojmu telu. Hovorí sa tomu „dobre sa cítiť vo svojej koži“.

Sexuálne centrum
Je v ústnej dutine a naznačuje na detskú sexualitu. Trochu zábavy a nezodpovednosti – iba trochu. Charakterizuje to obrázok dievčatka, ktoré je afektované, ale vo vnútri láskavé a dobré. Príjemné pocity vnútorného šťastia.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené počas raného detstva. Celková vzrušivosť: na šťastie a rodinu. Povrchová vzrušivosť: na mužov. Pohlavná vzrušivosť: na mužov. Citová vzrušivosť: na harmóniu. Mimoriadne vhodné podvedomie pre harmonický život v partnerstve.

Duchovná úroveň
Morálka a etika vám majú čo povedať, ale naučili ste sa svoju láskavosť a dobrotu vhodne ovládať tak, aby ju okolie nezneužívalo.

Joga osud
Dávajte si pozor na pokušiteľov, ktorí sľubujú modré z neba. Nemyslia to úprimne. Dobre si preverte lákavé ponuky iných ľudí. Nenechajte sa zavliecť do dobrodružných aktivít.

Saša Pueblo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.