A 314 – Chýba mi psychická pohoda – 2005-02-10 18:01:08


V poslednej dobe mám časté závraty, zvykne ma dosť často tlačiť do hrdla, nemôžem sa dodýchať, v noci sa prebudím na rozrušené srdce, dosť často ma bolí žalúdok a znižuje sa mi tlak. Snažím sa byť v psychickej pohode, no niekedy neviem to udržať na uzde a som plačlivá . Veľmi by som si želala dosiahnuť stav vnútorného pokoja a šťastia.

Saša Pueblo – Chýba mi psychická pohoda – 2005-02-10 18:02:02


Vaše zdravotné problémy môžu mať pôvod v poškodených lymfatických uzlinách a slinných žľazách. Vytvára sa tu silné biomagnetické pole. Pokiaľ sa rozdimenzuje, tak môžete odpadnúť. Odpadávať môžete aj kvôli nedostatočnému spánku a to hlavne jeho nedostatočnej hĺbke. Pociťujem, že nedokážete ísť do hlbších vrstiev. Potom si organizmus môže vynucovať hlbšiu úroveň mikrospánkom až odpadnutím. K tomu máte silné bioenergie, ktoré sú nabité sexuálnymi bioenergiami, ktoré sa u vás tvoria v lymfatických uzlinách. Osoby s takouto bioenergiou by mali liečiť iných ľudí, napríklad aj ako maséri.

Zdravotný stav
Mali by ste sa intenzívne zaoberať stavom podbrušia a alternatívne liečiť.

Psychický stav
Aurický obal je stabilne usadený okolo fyzického tela. Psychika je stabilizovaná.

Povaha
Ste epileptická povaha bioenergeticky usadená v oblasti temenného mozgu. Charakterizuje to obrázok spokojnej a veselej osoby.

Sexualita povahy
Je zvláštna a v ústnej dutine vytvára biomagnetické pole, ktoré je mimoriadne. Toto biomagnetické pole sa tvorí z lymfatických uzlín a slinných žliaz. Tieto bioenergie môžu spôsobovať zdravotné problémy.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v hlave a naznačuje na mužské ambície, kariéru.

Pred narodením
Všetko bolo štandardné, iba mám pocit, že oblasť lymfatických uzlín a riečišťa bola už vtedy chorľavá a zle vyvinutá.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov mozočku. Nenachádzam tu žiadne postavičky, je tu iba silná bioenergia, ktorá ničí činnosť podvedomia. Ostatní ľudia tu majú vždy určité obrazy.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Všade veľa silnej dobiela sfarbenej bioenergie. Žiadne obrazy.

Snová astrológia
Skúmam oblasť snov. Zase je tu veľa energie, ale už sú tu aj predstavy anjelov a démonov. Všetko v pasivite. Snové procesy nepracujú v poriadku.

Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov z rodostromu. Je tu silne veriaca žena z obdobia stredoveku, ktorá zasvätila život náboženstvu a aj zaň zomrela.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na ezoteriku a osudovosť. Povrchová vzrušivosť: na astrológiu. Pohlavná vzrušivosť: na hviezdy. Citová vzrušivosť: na astrológiu. Mimoriadne neštandardné vedomie. Všade plno vnútornej sexuálnej energie.

Saša Pueblo

 

Saša Pueblo – Chýba mi psychická pohoda – 2005-02-23 19:19:13


Znovu som sa pozrel na možnosti, ktoré vám poskytuje budúcnosť na základe čínskeho orientálneho horoskopu. Dariť sa vám bude vtedy, keď sa k niekomu pridáte a ten vám pomôže. Určite to zvládnete.

Orientálna astrológia

Rok potkana
Naznačuje, že ste vo svojich rozhodnutiach ako v uzatvorenej miestnosti bez dverí. Niekto vám musí pomôcť spraviť dôležité kroky. Sama to nedokážete, želajte si, aby vám niekto pomohol.

Rok byvola
Niečo a niekto vás drží na mieste. Musíte sa skoncentrovať do seba. Joga a hlboké dychové cvičenia, aby ste mohli prijať do seba nové veci. Vnútorné bloky spraviť krok do neznáma.

Rok tigra
Svojim plánom sa musíte venovať podrobnejšie. Pomôžu školenia marketingu a obchodovania. Obklopte sa inými ľuďmi. Pomôžu.

Rok králika
Čítajte knižky a časopisy o podnikaní. Chodievajte na školenia, zúčastňujte sa aktívne diania okolo.

Rok draka
Musíte niečo dať, investovať, podniknúť, aby ste dostali. Nepríde to samé, pokiaľ neprejavíte vlastnú aktivitu.

Rok hada
Treba si nechať poradiť od úspešných ľudí, ako ísť dopredu.

Rok koňa
Sľubuje prísľub peňazí, pokiaľ budete robiť cvičenia tai chi, cchi kung a alebo joga. Zlepšiť koncentráciu a túžbu po šťastí a bohatstve.

Rok kozy
Varuje pred špekulantmi a vešticami, ktoré to nemyslia úprimne. Dobrý klient je ten, ktorý ma strach a bude chodiť stále. Pozor na oblbovanie.

Rok opice
Treba vo vás zviesť súboj so strnulosťou a začať byť aktívna z vlastnej vôle.

Rok kohúta
Musíte zainvestovať, vložiť do niečoho peniaze, aby ste dostali naspäť. Pozor na špekulantov. Dvakrát meraj a raz rež.

Rok psa
Čítajte ekonomické správy. Predstavy bohatstva a hojnosti. Poradiť sa s priateľmi a úspešnými ľuďmi.

Saša Pueblo

 

Pridaj komentár