Chcel by som vás poprosiť o aktuálny zdravotný profil. Pre pripomenutie, mal som nález na pľúcach – robili ste mi začiatkom októbra 2004 k tomu zdravotný profil(A 530). Odvtedy som podstúpil 3 chemoterapie a ďalšie ma už podľa vyjadrenia lekárov v blízkej dobe nečakajú.

Pozrel som sa na váš zdravotný stav po chemoterapii. Zdá sa, že akútne nebezpečenstvo v pľúcach je zažehnané. No objavili sa ďalšie oblasti s vysokým rizikom. Nie sú zatiaľ akútne. Podstatou týchto problémov sú baktérie, vírusy a huby v organizme. Bakteriálna imunita je blokovaná. Pokiaľ sa nebude liečiť proti baktériám, tak problémy sa môžu zopakovať.

Diagnostika veľký mozog: v zadnom zrakovom mozgu sú drobné zápalové procesy a neúspešný boj bakteriálnej imunity. Mozgové bunky zle reagujú na produkty hormonálnej činnosti. Vyživovanie neurónov je príliš slabé a nedostatočné. Nedostatočná tvorba mozgovomiešneho moku. Nekrotické dutinky v strede mozgu, kde sa tvorí mozgovomiešny mok, ktorý má čistiť mozog. Nervové zakončenia mozgu sú značne poškodené a pasívne. Nervové dráhy sú v poriadku. Krvné vlásočnice a krvné cesty v poriadku. Slabá aktivita mozgu. Celkovo sú nervové bunky a centrá na riadenie orgánov pasívne a niet záujmu riadiť orgány tela. Imunita voči zhubným bunkám nepreniká.

Diagnostika stredný mozog: určité množstvo mŕtvych buniek. Funkcie z nich neboli presunuté do iných neurónových oblastí. Zápalové procesy a neúspešný boj s baktériami. Imunitný systém proti baktériám vedie nejasný súboj. Dobre reaguje na hormonálne látky. Imunita voči zhubným bunkám sem nepreniká. Žiadne vyživovanie, dlhodobo podvyživené. V tejto oblasti je riziko nádorového ochorenia. Postava madony s dieťaťom je prítomná. Centrá riadenia sa usilujú o riadenie organizmu. Možná a bežiaca degenerácia buniek.

Diagnostika mozoček: v tejto časti je plno baktérií a imunita bakteriálna sem nezasahuje. Mozoček nereaguje na tvoriace sa tumory v tele. Imunita voči zhubným bunkám do tejto oblasti nezasahuje. Iba čiastočné mutácie zahnal bez hrozby. Nervové zakončenia sú poškodené. Nervové dráhy tiež. Krvné riečište v poriadku. Je tu riziko tvorby buniek, ktoré odolajú imunite. Mozoček čiastočne riadi orgány tela.

Diagnostika miecha: množstvo mikroorganizmov a zápalových procesov. Ale príliš slabé, aby sa spravil poriadok. Baktérie nachádzajúce sa u psov. Značný počet poškodených buniek. Funkcie prevzali ganglie okolo orgánov tela. Miecha neadekvátne zosáva do seba hormonálne látky. Imunita voči zhubným bunkám sem zasahuje. Nervové zakončenia v poriadku. Vyživovacie pomery dobré. Bunky, ktoré by mohli odolať imunite proti nádorom sú ganglie.

Diagnostika brušný mozog: táto oblasť je celkovo v poriadku.

Diagnostika ganglie: kyvadlo neobkreslilo ganglie vo veľkom mozgu. Na jednej z nich naznačilo tvorbu zvláštnych buniek. Veľká madona s deťmi ako znak nádorovej činnosti. Imunita protirakovinová tu aktívne pracuje. Znovu zápalové procesy a imunita bakteriálna nestíha. Vytrvalé zápaly vedú k mutačným pochodom. Na tumory v tele nereagujú. Valí sa sem veľa živín. Riziková oblasť. Slabá činnosť krvného riečišťa a výskyt toxicity. Presun riadiacich centier do iných oblastí mozgu. Centrá neriadia orgány tela.

Diagnostika ganglie a krvné riečište: niektoré časti tela dobre vyživované, niektoré zle. Extrémny prísun živín do mozgu a ganglií. RIZIKO VYSOKÉ. Kostná dreň v poriadku, tvorba krviniek je dostatočná. Biele krvinky sú dostatočne vitálne a pripravené ničiť zhubné bunky, len sa nedostanú do niektorých oblastí a to z dôvodu mikroorganizmov, zápalov. Baktérie od psa, ktorý ich získal od líšky. Imunita protibakteriálna je pasívna a letargická. Vysoká tolerancia proti baktériám. Viac sa tvoria biele krvinky na zabíjanie zhubných buniek a menej na baktérie. Výrazný nepomer.

Diagnostika ganglie a nervstvo tela: celkovo v tele zlé regeneračné pochody, kmeňové nervové bunky sú pasívne. Slabá aktivita na mnohých miestach. Zase ich decimujú baktérie a ich chemické výlučky. Veľa baktérií v tele a z nich toxíny v nervových zakončeniach.

Diagnostika ganglie a lymfatické riečište: virguľa neobkreslila lymfatické riečište ani uzliny. V lymfách je nedostatok moku. Príčinou je pečeň. Všade až príliš veľa baktérií. Nemôžu pracovať. Nejdú sem žiadne vyživovacie látky.

Diagnostika ganglie a hormonálna činnosť: v zásade v poriadku. Produkuje dostatok hormónov. Zase zlá distribúcia do orgánov. Niektoré bunky orgánov zoberú hormóny, niektoré až príliš veľa. Príčinou je stret produktov baktérií a hormonálnych látok na povrchu buniek.

Diagnostika ganglie a tukový orgán: zlyhanie tukového orgánu. Má produkovať 30 – 40 látok. Neprodukuje nič. Raj baktérií. Totálna pasivita. Degenerované bunky v ľavej nohe. Imunita voči nádorom do tejto oblasti nemôže ísť.

Diagnostika ganglie a pľúca: kyvadlo obkreslilo pľúca celkovo dobre. Naďalej zápalové procesy a veľa baktérií hlavne v pravých pľúcach. Postava madony s dieťaťom mizne. Protinádorová imunita razantne preniká do pľúc.

Diagnostika ganglie a obličky: kyvadlo neobkreslilo obličky. Zápalové procesy. Neschopnosť likvidácie baktérií. Obličky prefiltrujú krv za 6 hodín, mali by za 3 hodiny. Mierny opuch obličiek. Veľa poškodených buniek. Povlaky v obličkách. Bakteriálny raj.

Diagnostika ganglie a pečeň: kyvadlo neobkreslilo pečeň. Štruktúra pečene v poriadku. Je tu však veľa baktérií. Z toho dôvodu sa tvorí čudná chémia, ktorá ničí biele krvinky. V pečeni navyše aj hubovité útvary zo zjedených húb, ktoré boli infikované výkalmi lesných zvierat.

REAKCIA NA PROFIL

Velmi pekne vam dakujem za podrobnu diagnostiku. Po 3 chemoterapiach sa  velkost nadoru v plucach zmensil, lekari konstatovali, ze tam zostali len zbytky, s ktorymi vybratim by nemal byt problem.
Kedze lekari vobec neuvazuju s liecbou obliciek/pecene a netusia ani o zlej bakteriologickej situacii, poprosil by som vas este o vypracovanie moznosti alternativnych terapii, aby som sa mohol tymto sposobom doliecovat.

 

POSTUP LIEČBY

Ako prvú treba liečiť nervovú sústavu a celkovú aktivitu 6.neurónových oblastí. Ako druhé treba liečiť bakteriálne pomery v tele a imunitu voči baktériám. Ako tretiu treba riešiť imunitu voči zhubným bunkám.

Liečba nervovej sústavy: na noc užívať tabletky z Gingo Biloba, tabletky rozpustiť alebo rozmiešať s multivitamínom v pohári vody. Ešte lepšie by bolo, keby sa užívali v noci. Nechať sa zobudiť a vypiť. Užívať dve tabletky Ginka naraz s jedným multivitamínom rozpustným vo vode. Robiť tak 4 mesiace. Vhodné je realizovať akupunktúru a to jedenkrát najlepšie cez nohy. Ale môžete sa riadiť pokynmi akupunkturistu.

Liečba bakteriálnej imunity: užívať mnohozložkový preparát Power, vitamins for men, výrobca Jamieson. Možno aj od iných výrobcov. Dve tabletky nechať rozpustiť v ústach. V ústach rozmiešať so slinami a zapiť čajom osladeným medom a s propolisom. Užívať 2 krát do týždňa počas 7 mesiacov. Tak isto užívať počas roka rôzne včelie produkty, horský med, propolis, včeliu materskú kašičku, peľové zrnká. Najlepšie priamo od včelára. Užívať voľne a pravidelne dlhšiu dobu. Po mesiaci užívania pridať čerstvú zemiakovú šťavu, do toho acylpyrín alebo penicilín. Zmiešať a vypiť. Ráno na lačno, množstvo zemiakovej šťavy zvyšovať postupne. Na to ako raňajky actimel, rôzne sušené ovocie. Aktívne užívať jeden mesiac každý deň.

Liečba protirakovinovej imunity: celú liečbu aplikovať cez kožu pomocou obkladov, olejčekov a mastičiek. Obklady zo švédskych kvapiek: Na nakrémovanú pokožku priložiť vhodný kus vaty navlhčený švédskymi kvapkami (švédske kvapky dostať v lekárni). Vatu prekryjete igelitom, zakryjete uterákom. Obklad musí hriať, nesmie chladiť. Necháte ho pôsobiť asi 30 min. až 1 hodinu podľa pocitov. Prikladať po tele väčšie plochy. Celé telo prejsť postupne aspoň 4 krát. Omývať telo bylinkovými vývarmi z rôznych byliniek. Bylinky necháte variť aj 20 minút. Do vývaru pridáte trochu cukru a potom omývate telo. Neutierať, zabaliť sa do plachty, ľahnúť do postele a nechať vstrebávať. Prípadne ležať vo vani s výluhom byliniek. Vyrobiť cesto (múka, vajcia, mlieko) a do cesta dať rôzne bylinky. Cesto prikladať na telo. Aplikovať aj 4 mesiace. Opaľovanie pod horským slnkom, solárium a užívanie D vitamínu. Pravidelne užívať surovú nastrúhanú kapustu, do ktorej pridáte rôzne druhy byliniek.

Pridaj komentár