Chcel by som Vás požiadať o opätovnú diagnostiku zdravotného stavu.

Som rád, že sa nechávate pravidelne diagnostikovať a postupne likvidujete problémové oblasti v organizme. Problémom číslo jedna je nervová sústava a jej zavápňovanie. Organizmus nedostáva dostatok vápnika a berie si ho z kostí. Zároveň ho ukladá do nervovej sústavy. V žalúdku je pod sliznicou uložený helicobakter a žalúdok má opuchy. Imunita protibakteriálna nereaguje. V tenkých črevách zle funguje nervový systém a prílišná aktivita. Oblasť bez baktérií a všetko spálené kyselinami a enzýmami. Organizmus nedostáva vápnik a železo. Kostná dreň nahrádza nedostatok železa v tele zvláštnou hormonálnou náhradou.

Diagnostika veľký mozog: kyvadlo ho obkreslilo bez problémov. Všetko v poriadku.

Diagnostika stredný mozog: kyvadlo dobre obkreslilo ľavú časť stredného mozgu. Pravú časť iba sčasti. Zo 16 častí vpravo obkreslilo asi polovicu neurónových zhlukov. Poškodené nervové zakončenia do tejto oblasti stredného mozgu. Prerušené nervové spoje, slabá obnova a regenerácia.

Diagnostika mozoček: kyvadlo obkreslilo mozoček bez problémov. Všetko v poriadku.

Diagnostika miecha: kyvadlo obkreslilo celú oblasť miechy bez problémov.

Diagnostika brušný mozog: kyvadlo obkreslilo celú oblasť brušného mozgu, ktorý je v stene čriev. Všetko v poriadku.

Diagnostika ganglií pri orgánoch: kyvadlo obkreslilo všetky ganglie, všetko v poriadku.

Diagnostika ganglie a krvné riečište: kyvadlo obkreslilo celé krvné riečište vlásočníc a krvné tepny a žily. Neobkreslilo kostnú dreň vo vnútri kostí. Na mnohých miestach kostnej drene bežia zápalové procesy. Do tejto oblasti agresívne pôsobia hormóny vlastného tela. V kostnej dreni sa hromadí príliš veľa hormonálnych látok.

Diagnostika ganglie a nervové dráhy tela: kyvadlo nechce obkresľovať nervové dráhy, hlavne oblasť miechy. V nervových dráhach je veľa nefunkčných a mŕtvych buniek. Porušené pomery hospodárenia s vápnikom. Do nervových dráh sa ukladá vápnik. Imunitný systém proti baktériám je agresívny práve v tenkých črevách. V oblasti trávenia nie sú vhodné baktérie.

Diagnostika ganglie a lymfatické uzliny: kyvadlo obkreslilo všetky lymfatické dráhy a lymfatické uzliny bez problémov.

Diagnostika hormonálna sústava a ganglie: kyvadlo obkreslilo všetky hormonálne žľazy, v poriadku.

Diagnostika ganglie a kosti: kyvadlo neobkreslilo žiadne kosti. Naznačuje to na krehkú štruktúru kostí s nedostatkom vápnika. Organizmus čerpá vápnik z kostí.

Diagnostika ganglie a tukový orgán: kyvadlo odmieta obkresliť tukový orgán. Má produkovať 40 druhov látok a produkuje iba 10. Útočí na orgány tela a hlavne na nervovú sústavu. Telo je zásobované stravou v poriadku.

Diagnostika ganglií a žalúdok: kyvadlo neobkreslilo žalúdok. Pod sliznicou žalúdka opuch a určitý druh helicobaktera, na ktorého nedokáže pôsobiť imunitný systém. Môže spôsobiť pretrhnutie steny žalúdka. Teraz nie je akútny stav.

Diagnostika ganglie a tenké črevá: kyvadlo neobkreslilo tenké črevá. Poškodené nervové zakončenia a neustála silná aktivita. Ako spálené kyselinami. Zlé ukazovatele pH.

REAKCIA NA PROFIL

Dakujem za profil. Ja si myslim, ze problem s tenkymi crevami a travenim mam z mojej psychiky. Beriem vapnik, pridam k nemu este nejaky prirpavok s obsahom zeleza. Dajte mi vediet aku terapiu treba na nervovu sustavu, travenie a co s tym bacilom v zaludku.

Postup liečby: ako prvé treba začať liečiť nervovú sústavu, potom kostnú dreň a následne imunitný protibakteriálny systém.

Aplikácia liečby 1.: nervové zakončenia a nervové dráhy treba liečiť olejčekom z Ginga biloba. V olivovom oleji rozpustiť tabletky Ginka alebo vylúhovať listy Ginka. 1 liter olivového oleja, 4 tablety Ginka alebo za hrsť lístia. Nechať lúhovať 2 týždne. Natierať iba malé miesta na tele, nie celé telo. Iba potrieť prstom malé miesto na koži. Na začiatok odskúšať, či sa neprejaví alergia. Keď je všetko v poriadku, tak natierať vždy inú časť asi 2 mesiace. Nie na noc, ráno. Naďalej užívať bakteriálne upravené železo a vápnik.

Aplikácia liečby 2.: po 2 týždňoch liečby Ginkom biloba zahájiť liečbu kostnej drene. Otĺkať sa zväzkom vŕbových paličiek ráno celé telo každý druhý deň asi 3 mesiace. Silno, aby to prenikalo do kostnej drene. K tomu užívať acylpyrín 1 tabletku asi 2 týždne.

Aplikácia liečby 3.: zároveň s liečbou kostnej drene zahájiť liečbu imunitného systému. Liečbu realizovať cez dýchacie cesty. Inhalácia nepriamo cez zvlhčovač vzduchu v byte s nastaviteľnou reguláciou. Do zvlhčovača dať minerálku s vysokým obsahom minerálov. Jednu hodinu aktívne, vtedy dať do zvlhčovača kvapôčky oleja s arómou lesa a živice. Neustále asi 3 mesiace zvlhčovanie bytu. Zvonka na žalúdok obklady z Aloe vera v tekutom stave. Navlhčiť vatu, priložiť, zakryť fóliou a uterákom. Ležať aspoň hodinu. Spolu 10 obkladov. Možno aplikovať aj kúpeľ alebo omývanie tela Yukou. Zvariť Yuku, naliať do vane alebo do vedra a omývať sa raz do týždňa. Aplikovať 5 kúpeľov alebo omývaní. Po kúpeli a omývaní sa nesprchovať a nechať pôsobiť aj 6 hodín.

Kontrola liečby: po mesiaci liečby sa ohláste na zbežnú kontrolu. Kontrola dovoľuje korekciu postupu liečby.

Pridaj komentár