Vždy som mala pocit, že na čo myslím, sa prejaví v realite. Mám obavu, že nesmerujem svoje myšlienky správnym smerom. Potrebujem oživiť svoj život, mám pocit, že je bezfarebný. Nemám kontrolu nad obavami, strachom, nedarí sa mi spoznať samu seba a moje túžby a tam nasmerovať môj život. Nechcem riadiť seba na základe vonkajšieho sveta. Mám pocit, že nie som dosť času sama so sebou a mám pocit, že som stále unavená a môžem oddychovať koľko chcem, stále mám pocit uponáhľaného sveta.

Pri nahliadnutí do vášho podvedomia som zistil, že problematickým miestom je stredný mozog, ktorý nevie fungovať na dva spôsoby: jeden je nočné vedomie a druhý denné vedomie. Tieto dva stavy sa nestriedajú a intenzívne máte otvorené snové vedomie, do ktorého silne preniká to, čo sa počas dňa deje okolo vás.

Zdravotný stav
Kyvadlo neobkreslilo stredný mozog, svaly, krvné riečište. Najhoršie miesto v tele sú svaly. Je v nich veľa poškodených a nefunkčných buniek. Všetko iba disharmónie, žiadne vážnejšie problémy.

Psychický stav
Aurický obal je čiastočne uvoľnený od fyzického tela a už teraz by to vyžadovalo aspoň konzultácie s terapeutom alebo psychológom. Najlepšie v hypnotických stavoch. Hromadia sa vo vás negatívne zážitky a nedokážete sa s nimi vysporiadať.

Povaha
Psychické procesy u vás vychádzajú zo stredného mozgu. To je bežná oblasť psychických prejavov väčšiny ľudí. Odtiaľto vedie spojka do oblasti ústnej dutiny a do mozočku. Teda dajú sa u vás predpokladať prejavy hysterického charakteru. Hysterické prejavy (nemyslím tu hysterickú chorobu) sprevádzajú obrazy dlhodobého znechutenia z vonkajšieho sveta a záujem o svoj vnútorný svet. Spojka do mozočku vykazuje schizofrenické prejavy, schopnosť dobre sa vcítiť do utrpenia iných a najradšej by ste sa venovali liečeniu zvierat a ľudí.

Sexus povahy
Hysterická povaha má sexuálne obrazy určitého nezáujmu o svet sexu, alebo tieto prejavy sú oslabené. Schizofrenická povaha má celkovo asexuálne tendencie a prevažuje hravosť. Sexuálne centrum máte v ústnej dutine a naznačuje na tzv. detskú sexualitu, ktorú sprevádza nezodpovednosť a hravosť. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá zostala svojou psychikou v detstve a u plyšových hračiek.

Astrológia veľkého mozgu
Skúmam neuróny tejto oblasti. Vnímam tu veľké hračkárstvo a samé hračky. Tieto vás nepustia zo svojho zajatia, aj keď máte snahu sa z tohto sveta vymaniť. No zatiaľ neúspešne.

Astrológia stredného mozgu
Skúmam neuróny stredného mozgu. Silne tu prevláda snový svet a nedostatočne sa zatvára. Oslabená funkcia prechodu do bežného denného vedomia. Určité psychické problémy možné.

Astrológia mozočku
Skúmam neuróny mozočku, ktorý je v zadnej časti mozgu. Skúmam určitú predurčenosť k nejakej činnosti. Všade je veľa zvierat a na konci postava šamanky. Teda vhodná by bola práca spojená s prírodou. Potom skúmam karmu celého ľudstva. V neurónov mozočku máte vplyvy, ktoré vás vedú do sveta duchovna, psychiky, liečiteľstva a medicíny. Ďalej skúmam sexuálne podvedomé tendencie. Prvky asexuálnosti sú silné, ale zároveň je tendencia, aby ste robili hinduizmus a spojili ho so sexualitou. Zatiaľ idete proti podvedomiu a toto vytvára na vás tlak, aby ste v živote robili niečo, čo chce aj podvedomie.

Astrológia miechy
Máte tu prejavy snového sveta a zastretá je funkcia prechodu do stavu pre denné vedomie. Znovu určité psychické problémy možné.

Astrológia brušného mozgu
Skúmam neuróny v stenách čriev. Charakterizujú to obrázky sveta, kde nežijú zvieratá. Teda prázdno. Ľudia, ktorí majú vitalitu, chuť žiť a majú silné energie, tu majú krásne veľké zvieratá. Chýba vám životná šťava.

Astrológia ganglií
Aj tu prevládajú snové stavy a problémové prepnutie do denného stavu.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív, ktorého centrom je stredný mozog. V snovom procese vediete zúrivý boj na život a na smrť s prírodou. Všetko živé ničíte a prerábate na peniaze. Je jedno, ako to dosiahnete. Je to silný vplyv vášho pracovného okolia. Paradoxne aj vaše podvedomie, ktoré nerešpektujete, sa pridalo na stranu tohto vplyvu. Teda prácu, ktorú silne prežívate, nabíjate emóciami a k tomu prispieva aj vaše okolie. Práca je stresová. Takýto stav snového podvedomia môže mať postupne svoje negatívne následky na psychiku a zdravie. Cez deň sa nezatvorí snové vedomie a silne doň prenikajú zážitky z celého dňa.

Astrológia ega
Vaše ego je nastavené, ako keby ste niekde utekali a chceli si dokazovať, čo všetko zvládnete. Predstavujete si, že žijete na kope peňazí a peniaze sú všetko. Túžba rátať peniaze a veľká kopa peňazí vás fascinuje a zotročuje. Pritom sa k nim nikdy nedostanete alebo budú pri vás, ale nie pre vás. Skúste sa zamyslieť, kde kráčate a aké to bude mať následky.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: predstavy peňazí a erotiky. Povrchová vzrušivosť: peniaze ako vzrušivý element. Pohlavná vzrušivosť: tlačenie a výroba peňazí. Citová vzrušivosť: umelecké stvárnenie peňazí. Netradičné sexuálne podvedomie a celkovo problémové na vytvorenie hlbšieho vzťahu s mužmi a okolím celkovo.

Duchovná úroveň
Okolo vás sú kvietky, teda osoba, ktorá je až prehnane morálna a etická. Treba sa naučiť riadiť svoju dobrotu, ktorú dokáže okolie dobre využiť proti vám.

Hviezdy, šťastný osud
Iba keď opustíte svet peňazí a vrátite sa do lona prírody a duchovna. Keď sa nevrátite dobrovoľne, tak vás prinútia psychické a zdravotné problémy.

REAKCIA NA PROFIL

Na základe môjho vešteckého profilu by som Vás chcela poprosiť o návrh na samoliečbu. (hlavne oblasť stredného mozgu – uzatváranie nočného vedomia, a brušný mozog – dodanie životnej šťavy a sexus povahy – detská sexualita). Poprosila by som Vás o podrobnejšie preskúmanie jednej nejasnosti: podľa profilu tvrdíte, že som prehnane orientovaná na peniaze, avšak ja to tak nevnímam, mám pocit, že vždy bolo u  mňa prioritné  duchovno. Ďakujem.

Nie ste na peniaze, iba chcete byť pri kope peňazí. Chcete zažívať pocit, že je tu kopa peňazí. No nechcete peniaze mať. Teda záujem o peniaze je špecifický. Rad sa Vám budem aj ďalej venovať.

NÁVRH TERAPIÍ

Terapia psychického charakteru: športovanie a emocionálne vybitie touto činnosťou, masáže tela, milovanie, počúvanie relaxačnej hudby z prírodného prostredia. Do života viac romantiky, sviečky, vône, dobrá kniha, aby ste zabudli na reálny svet.
V práci sa nestotožňovať s tým, čo robíte. Treba si vo vnútri seba spraviť odstup a do práce sa až tak nevkladať. Nechať si prestávky na bylinkové čaje. Tak isto užívať skľudňujúce prípravky na psychiku buď voľne dostupné, alebo predpísané lekárom.

Terapia povaha: treba sa naučiť žiť vo vnútri seba a relaxovať. Zároveň sa treba naučiť aktívne žiť vo vonkajšom svete. Uvedomiť si zásadný rozdiel medzi vaším vnútorným svetom a vonkajším. Nesnažiť sa to, čo máte vo vnútri tlačiť do vonkajšieho sveta. Rešpektujte vonkajší svet taký, aký je a nie aký by ste chceli mať. Oddeľte tieto dva svety. Predstavujte si, že ľudia sú takí, akí sú a nesnažte sa z nich robiť lepších alebo dúfať, že budú mimoriadne lepší. Snažte sa stotožňovať a túžiť po zvieratách a prírode. Zaujímajte sa o živé zvieratá  a svoje vnútro naplňte nie ľuďmi, ale prírodou a hlavne zvieratami. Zamerajte sa najmä na zvukovú terapiu a terapiu spánku a relaxu pod bylinkovými preparátmi, ktoré vás vracajú k prírode. Môžete si dať pohárik vína a v polospánku muzikoterapia. Naučte sa mať ešte radšej svoje fyzické telo. Doprajte si saunu, masáže, olejčeky a celkovú starostlivosť o telo. Skúste ho mať rada ako súčasť prírody.

Terapia sexus povaha: prezerajte si kultivované časopisy s krásnymi ženami a mužmi. Usilujte sa o to, aby ste pochopili, že hračky pre deti sú určené pre ne, dospelí majú svoje hračky a to krásne oblečenie, krásne telo, či už mužské alebo ženské. Snívajte o mužoch a romantike. Prečítajte silne zamilovaný román a prežite ho tak, ako keby to bol váš príbeh.

Terapia veľkého mozgu: snívať o nádherných mužských telách a hračky vidieť v mužoch, ktorí sú tie najkrajšie hračky, ktoré si môžete dovoliť. Najprv vo svojej fantázii na všetky spôsoby a potom aj v skutočnosti.

Terapia stredného mozgu: odporúčal by som zájsť za akupunkturistom a vysvetliť mu problém s prechodom z nočného režimu do denného. Akupunktúra rúk a tela. Očakáva sa napravenie nervových tokov v strednom mozgu.

Terapia mozočku: aktívne sa zaujímať o prírodných ľudí a venovať sa šamanským meditáciám podľa bežných návodov. Kupovať si predmety so šamanskou problematikou, knižky o šamanstve.

Terapia astrológie miechy: kúpte si v ezoterickom obchode indiánske predmety, ktoré sa dajú zavesiť, obsahujú pierka, korálky a kúsky kože. Venujte sa rozjímaniu nad vtákmi a nádherou ich peria.

Terapia brušný mozog a ganglie: zoberte si obrázky zvierat. Postupne sa vciťujte do toho, že sama sa meníte na zviera na obrázku. Neustále sa zväčšujte, až ste obrovské zviera. Takto spravte s každým zvieraťom.

Terapia snová: odpojte svoje emócie od práce. Robí sa to tak, ako keby vaša práca bola divadelné predstavenie, ktoré musíte zahrať a cítiť iba ako herec. Teda emócie a záujem sú hrané a nie skutočné. A naopak, nasaďte všetky svoje emócie na všetko, čo súvisí s ochranou prírody. Angažujte sa za záchranu divej prírody aj vlastnou aktivitou. Vyhľadajte takéto organizácie alebo aspoň im silne emocionálne fandite. Emócie sa zviažu s prírodou a preniknú do snových stavov. Práca nech zostane bez skutočných emócií a iba veľké divadlo.

Terapia ega: prehodnotiť priority, z prvého miesta odíde práca a pôjde o niekoľko stupienkov nižšie. Na prvé miesto pôjde vaše telo, ktoré sa naplní prírodou a pohodou. Práca sa stane divadelným výkonom bez osobného angažovania.

Terapia sexuálne podvedomie: odložte hračky ako erotické objekty a svoje sny a túžby prelaďte na mužské telo. Predstavujte si a túžte sa dotýkať priamo mužského tela. V polospánku si predstavujte milovanie na všetky spôsoby. Končekmi prstov sa dotýkajte vlastného tela, ale aj vecí z prírody. Nechajte zobudiť v sebe pudy a inštinkty množenia sa. Znásobte túžbu po dieťati ako naplnenie hlbokej životnej túžby.

Duchovná terapia: naučte sa kontrolovať svoju dobrotu a morálku. Naučte sa kontrolovanému sebectvu. Keď dávate, tak aj očakávajte niečo naspäť. Uvedomte si to, čo vy potrebujete od života.

Pridaj komentár