Jedná sa o zápal miechy, ktorý som prekonala v r. 2002. Vtedy som ochrnula v priebehu cca 1h. Bola som ochrnutá od krku dolu a mala som ochrnutú aj polovicu tváre. Lekári mi diagnostikovali –tranzverzálna myelitída od c3 po th4. Nezistilo sa, z čoho som to dostala a nevedia, prečo to malo taký rýchly priebeh. Teraz sa ten stav trochu zlepšil. Ruky mám ešte čiastočne ochrnuté, ale už sa dokážem aj sama najesť. Nohy tie mám ochrnuté, ale stále mi ich naťahuje a dolu pri prstoch na určitých miestach si ich cítim.

Požiadali ste ma, aby som sa vešteckými metódami pozrel na váš zdravotný stav. Prešiel som všetky oblasti vášho tela a zistil som, že pravdepodobnou príčinou problémov je pankreas, ktorý produkuje látky škodlivé telu. Osobám s týmto problémom pomohla alebo spomalila chorobu bezlepková strava a viac surovej zeleniny a ovocia, čerstvé šťavy z nich, aj surové mäso. Pokiaľ sa rozhodnete pre bezplepkovú diétu, tak nabiehajte na ňu pozvoľna. Zostaňte pod dozorom lekárov.

Diagnostika veľký mozog: kyvadlo odmietlo obkresliť nervové zakončenia. Nervové dráhy obkreslilo. Mozgovomiešny mok, ktorý obmýva a čistí mozog, je agresívny a obsahuje látky, ktoré škodia nervovým zakončeniam v mozgu. Degeneračné pochody vnímam aj v mozgovomiešnych dutinách, ktoré produkujú mok.

Diagnostika stredný mozog: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Tu sú nervové zakončenia menej poškodené a organizmus ich aktívne regeneruje. Nervové zakončenia sa vedia brániť.

Diagnostika mozoček: kyvadlo neobkreslilo a tiež sú tu problémy s nervovými zakončeniami.

Diagnostika miechy: kyvadlo niektoré oblasti obkresľuje, iné nie. Na obkreslených miestach vnímať, že nervové zakončenia sa vedia ochrániť proti agresivite mozgovomiešneho moku.

Diagnostika brušného mozgu: kyvadlo obkreslilo všetky neuróny bez problémov. Všetko funkčné a aktívne.

Diagnostika ganglií: kyvadlo neobkreslilo ganglie. To sú drobné zhluky neurónov pri orgánoch. V mozgu ich neobkreslilo, ale v tele áno. Znovu poškodené nervové zakončenia.

Diagnostika ganglie a krvné riečište: kyvadlo obkreslilo všetko, všetko v poriadku.

Diagnostika ganglie a nervstvo tela: kyvadlo neobkreslilo nervové zakončenia a nervové dráhy. Najhoršie v hlave a v nohách. V oblasti hlavy nemôže nervstvo regenerovať kvôli agresívnym látkam v mozgovomiešnom moku. Celkovo je nervová sústava slabo regenerovaná. Nervstvo v nohách likviduje zase činnosť pankreasu. Látky z pankreasu vykazujú agresívne účinky na celú nervovú sústavu a zvlášť v nohách. Pankreas produkuje to, čo nemá produkovať.

Diagnostika ganglie a lymfatické riečište: kyvadlo obkreslilo všetky lymfatické uzliny a dráhy. V poriadku.

Diagnostika ganglie a hormonálna činnosť: mozgovomiešne dutiny a pankreas neobkreslilo. Ostatné hormonálne žľazy obkreslilo, teda sú v poriadku. Celkovo je pankreas centrum produkcie látok, ktoré poškodzujú organizmus. Zvlášť nervovú sústavu. Tu treba robiť určité zásahy.

Diagnostika ganglie a miešny mok: kyvadlo neobkreslilo. Tiež neobkreslilo nervové zakončenia. Slabá koordinácia a kontrola, robí si, čo chce. Príčinou je pankreas.

Diagnostika ganglie a pečeň: kyvadlo neobkreslilo pečeň. Znovu poškodené nervové zakončenia v pečeni.

Pridaj komentár