Požiadali ste ma, aby som sa pozrel, prečo ste taký úspešný v oblasti burzových manipulácií a uplatnenia hazardu. Vaše podvedomie je vyosené do priestoru nervstva. Teda psychicky nemôžete fungovať v žiadnej zo 6. neurónových oblastí tela. Zároveň u vás prevažuje matematické a veštecké ošetrenie hazardu na burze. Prekvapivo sa vám darí.

Zdravotný stav
Začínajúca choroba vo veľkom mozgu na viacerých miestach. Chorá pečeň. Už možno zistiť aj lekárskymi diagnostikami. Slezina ani nie je. Príliš malá. Lymfatický systém je poškodený. Celkovo problémový zdravotný stav.

Psychický stav
V tomto prípade by bolo treba, aby ste žili v ústave a nie medzi ľuďmi. Aurický obal je extrémne vzdialený.

Povaha
Povahovo ste usadený na povrchu šedej kôry veľkého mozgu. Neprešli ste klinickou smrťou, ale ako dieťa ste zdvihli kábel od elektriny a zahryzli ste sa doň. Zostali ste vo zvláštnom stave, podobnom ako J. Silva, ktorý po nociach opravoval elektrospotrebiče. Teda vlastne nie ste v žiadnej neurónovej oblasti, ale medzi nimi, čo je ojedinelý prípad. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá potrebuje riskovať znovu a znovu, zažiť ten elektrický kábel.
Sexus
Je v celom nervstve, nie je v hlave, nie je v podbruší, ani v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá dokáže robiť tvrdo rôzne analýzy okolo financií a minimalizovať riziká hazardu. Hazarduje, ale usiluje sa znížiť riziko hazardu. Čo sa vám aj darí, 40% hazard, 60% istota. Rozdiel je zisk pre vás.

Astrológia veľkého mozgu
Je tu prázdno a nič.

Astrológia stredného mozgu
Opäť prázdno.

Astrológia mozočku
Prázdno.

Astrológia miechy
Žiadne schémy.

Astrológia brušného mozgu
Opäť nič.

Astrológia ganglií
Všetko zničené.

Astrológia snová
Žiadny snový aparát.

Astrológia ega
Ste zameraný na číslice a výpočty. Neurónové centrá 6. oblastí sú oslabené a posunutý ste do oblasti skúmania a spoznávania mechanizmov hazardu a istoty úspechu. Numerologické schopnosti získať informácie z hláv iných.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš terajší osud. Postava psychiatra, ktorý experimentoval s EEG a zaujímal sa o matematiku, aj pravdepodobnosť úspechu.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: na kocky, karty, ruletu. Povrchová vzrušivosť: peniaze a ženské telo. Pohlavná vzrušivosť: na burzu a ženy. Citová vzrušivosť: matematika.

Duchovná úroveň
Eticky vyspelá osobnosť, ale prísne kontrolujete dobro, vlastne ste ho uhasili a potlačili.

Hviezdy, šťastný osud
Praktizujte matematiku a hazard spolu.

Pridaj komentár