A 309 – Stagnujem a nevyvíjam sa – 2005-02-09 19:40:35


Môj problém je, že neviem ako ďalej. Teda tuším to, ale volako sa mi do toho nechce. V poslednej dobe stále stagnujem, nič ma nebaví a čo je najhoršie nevyvíjam sa, začo som už dosť „potrestaná“/choroba celej mojej blízkej rodiny vrátane mňa/ s čím sa snažím vyrovnávať. Aj keď viem prečo, volako ma to nemotivuje. doslovne prežívam a viem že musím ďalej ale ako?

Saša Pueblo – Stagnujem a nevyvíjam sa – 2005-02-09 19:41:35


Je nutné sa na duchovnej ceste zastaviť a všetky sily sústrediť na psychickú stabilitu. Máte typicky hysterické prejavy, chaos, zmätok, neschopnosť vnímať detaily. Vo vešteckom profile vám navrhujem vhodné duchovné terapie.

Zdravotný stav
Nenachádzam nič, čo bolo treba liečiť.

Psychický stav
Aurický obal je vyosený a odpútaný od fyzického tela. Naznačuje to na psychické problémy, ktoré treba aktívne liečiť. Treba to zobrať veľmi vážne.

Povaha
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je chaotická a roztržitá. Neschopnosť čosi dokončiť a lepšie sa koncentrovať.

Sexualita povahy
Je klasicky európska usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok ženy, ktorá robí zmätky. Treba sa spomaliť a skľudniť. Vhodné by boli cvičenia jogy a nehybnosti. Treba ukľudniť telo aj myšlienky, treba sa spomaliť.

Pred narodením
Už v tehotenstve matky pôsobil na vás strach. Napriek tomu, že matka bola v pohode. Zlé vyživovacie pomery. Znížená teplota a nekľud.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v ústnej dutine. Ide o tzv. detskú sexualitu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je spokojná sama so sebou a zároveň je v nej nechuť a zúfalstvo. Nestabilné obrazy. Rýchlo sa menia.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov v mozočku. Klasická schéma: muž, žena, dieťa, starec, 12 postáv, geometrické obrazce. Na konci archetyp osoby, ktorá má psychické problémy a životom sa má s nimi popasovať. Tak na sebe pracujte.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Všade strach a chaos, neporiadok. Spravte si vo svojom živote poriadok. Skúste vnímať veci detailnejšie a podrobnejšie. Zoberte si veci okolo seba do rúk a prezerajte si každý detail. To isté robte, keď ste vonku. Koncentrujte sa na veci dlhšie.

Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Máte tu niekoľko astrologických schém, no sú v chaose a zmätku. Navzájom na seba útočia a nevedia sa dohodnúť na osude, ktorý máte žiť.

Snová astrológia
Skúmam oblasť snov. Tu v snoch žijete ako pirát a odvážny dobrodruh. Túžby zbaviť sa strachu neriešite v snoch, ale ich tu žijete. Pred spaním požiadajte sny, aby vyriešili vaše problémy s chaosom a neporiadkom.

Pôrod
Po pôrode ste nenaviazali dostatočne aktívny kontakt s okolím. Treba sa silnejšie viazať na vonkajší svet. Použite tibetské meditácie nekonečného koncentrovania sa na predmety okolo seba. Detail a trpezlivosť vnímať realitu dôslednejšie.

Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov v rodostrome. Za prvej republiky panička, neurotička, tabletky a chaos v živote. Skončila na hromade odpadkov, ktoré navláčila do svojho domu. Neustále hľadala niečo, čo stratila. Zlé psychické predpoklady.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na chaos a neporiadok. Povrchová vzrušivosť: ublížiť si. Pohlavná vzrušivosť: zničiť sa. Citová vzrušivosť: na ubližovanie. Nie zrovna vhodné podvedomie pre partnerský život.

Joga osud
Cítim, že sa dokážete vysporiadať so svojím osudom a psychikou.

Saša Pueblo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.