A 306 – Hľadám pokoj – 2005-02-09 19:26:56


Už dlhšiu dobu sa cítim ako stratená medzi ľuďmi, mám evidentnú nadváhu a srdečnú arytmiu, bolia ma plecia kĺby a žalúdok, občas mam problém s črevami mam permanentný strach úzkosť, to mi bráni byť sama sebou. Prichádzajú za mnou hodne ľudia, ktorí potrebujú vypočuť a získať pokoj a silu, ale sebe neviem poradiť.

Saša Pueblo – Hľadám pokoj – 2005-02-09 19:28:34


Na vaše požiadanie som nahliadol do vášho podvedomia. Máte zvláštnu psychiku. Ste schopná zosávať sexuálne energie iných cez oblasť ústnej dutiny. Vytvárate tu takzvaný biosexuálny magnet. Jedna časť úst zosáva mužskú energiu, druhá časť ženskú energiu. To vytvára sexuálny biomagnet. Vaše jedinečné schopnosti pomáhajú iným ľuďom. Bohužiaľ, tento mechanizmus u vás funguje stále a vytvára stavy, kedy je psychika nestabilná. Vaša nadváha a arytmia sú prirodzenou zákonitosťou vašej osoby.

Zdravotný stav
Problémovou oblasťou sú prištítne telieska pod štítnou žľazou. Dajú sa sem vložiť deštruktívne obrazy. Zdá sa, že sú pasívne.

Psychický stav
Aurický obal je dobre ukotvený okolo fyzického tela. Oblasť ústnej dutiny je bioenergetický magnet, čo môže spôsobovať určité čudné stavy, pokiaľ je bioenergetická aktivita v týchto miestach silná. Preto sa strieda psychická stabilita s nestabilitou. Takéto problémy majú senzibilní ľudia a prútkari. Je pre psychiku nebezpečné, keď takýto biomagnet pôsobí neustále v ústnej dutine. Likviduje sa napojením sa na magnetizmus zeme. Spomeňte si pri tom na buzolu. Zemský magnetizmus napustite cez chodidlá do seba a biomagnet v ústnej dutine načas utlmíte. Potom podľa potreby aktivizujete zablokovaním prítoku zemského magnetizmu.

Povaha
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá dokáže iných ľudí liečiť a pomáhať im.

Sexualita povahy
Je uložená v ústnej dutine a je klasicky európska. Charakterizuje to obrázok zosávania sexuálnej energie z iných ľudí. Polovica obrázku je ženská energia a druhá polovica je mužská sexuálna energia. Nerobíte to vedome. Jednoducho máte takú psychiku. Tento stav môžete ovládnuť tým, že sa do ústnej dutiny skoncentrujete a tieto obrazy a pocity zrušíte. Stav, ktorý máte v ústnej dutine, je pre ľudí liečivý a pomáha im aj dosahovať určité ciele v živote.

Pre narodením
Počas tehotenstva ste boli vo zvláštnom energetickom stane. Tento stav zostal doteraz. Bol spôsobený stavom vašej matky.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v podbruší a naznačuje na klasicky ženskú povahu. Charakterizuje to obrázok ženy, ktorá rada pomáha iným osobám. Má rada rodinnú pohodu a jedlo.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť mozočku, ktorý je v zadnej časti hlavy. Je tu plno biomagnetických postáv. Každá postava je napoly žena a napoly muž – androgýn. Tieto postavy sú tvorené zo sexuálnej bioenergie. Tak isto sú tu točivé objekty, z ktorých cítiť zosaté sexuálne bioenergie. Na konci postava androgýna. Ide o zvláštne schopnosti a možnosti pomoci iným ľuďom. Pripomína mi to moju babku, ktorá mala niečo také v sebe, rada pomáhala iným a fantasticky varila.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Zase zvláštne energetické obrázky tehotnej matky a zvláštneho vyžarovania z vášho tela.

Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov v strednom mozgu. Je tu budova alebo geometrická mriežka s menšími okienkami. V každom okienku je umiestnené astrologické božstvo. Ide o prírodné božstvá starej Sýrie, oblasť medzi riekami Eufrat a Tigris. Možno božstvá Babylónie. Božstvá naznačujú na mimoriadne schopnosti dávať druhým šťastný osud a vypočuť si ich hriechy. Ako keby ste mali silu očistiť ich svedomie a napraviť ich osud. S takouto astrologickou schémou sa stretávam po prvýkrát. Božstvo vtáka naznačuje, že dokážete využívať sexuálne energie na pomoc pre iných.

Snová astrológia
Skúmam oblasť snovej pamäte. Tiež v snoch sú všetky predstavy vytvorené z mužskej a ženskej energie. V snovom stave sa nabíjate sexuálnou energiou iných. To vytvára zvláštny zdroj energie pre vás. Umožňuje vám to intenzívne ovplyvňovať osudy iných ľudí.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš terajší osud. Nachádzam tu predka okultistu, ktorý v sebe vytvoril tento fenomén zosávania sexuálnej energie iných. Používal ho na dobré účely, liečil iných ľudí. To je dobre cítiť. Bol aj vnútorne šťastný.

Pôrod
Pri pôrode sa objavuje postava s kotúčom energie v ruke a vchádza do vás. Vytvára váš vnútorný svet. Teda nesporne výnimočné udalosti na podvedomej úrovni.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv vašich najbližších na sexuálne podvedomie v ranom detstve. Celková vzrušivosť: do svojho vnútorného sveta. Povrchová vzrušivosť: na utrápených ľudí. Pohlavná vzrušivosť: je do vnútorného sveta. Citová vzrušivosť: na božstvo so slnečným kotúčom vášho predka. Nesporne jedinečné sexuálne podvedomie, no menej vhodné pre partnerský život.

Traumatické udalosti
Okolo vašej postavy je čierna bodka. Nesporne sú pre vás traumatickými muži. Sama traumatizujete iných tým, že sa trápite nad sebou a svojím osudom.

Duchovná úroveň
Okolo vašej osoby je plno točiacich sa kvietkov. Naznačuje to na vysoké morálno-etické zásady. No naučili ste sa ich kontrolovať. To naznačujú čiary v strede postavy.

Saša Pueblo

Pridaj komentár