A 311 – Vnútorná neistota – 2005-02-09 20:10:59


Snažim sa zistiť kto som a načo som tu, snažim sa znova meditovať a nie som s tym spokojny, čo sa týka skúseností z minulosti, pociťujem vnútorný nepokoj, ktorý stale osciluje, raz som v pohodicke raz ne, no a chcem byť stale.

Saša Pueblo – Vnútorná neistota – 2005-02-09 20:12:36


Vaše vnútro je plné nejasností a nechuti žiť v súlade s podvedomím. To nie je rozumné, môže sa vám to v budúcnosti vypomstiť zdravotne. Vaše náboženské postoje pôsobia cez neuróny mozgu negatívne na váš osud a neskoršie aj na zdravie. Pokiaľ je záujem toto odstrániť, dajte si spraviť náboženský profil.

Zdravotný stav
V poriadku.

Psychický stav
Aurický obal je stabilný na fyzickom tele. Psychika je stabilizovaná.

Povaha
Ste hysterická povaha usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok postavy muža vo farárskej sutane.

Sexualita povahy
Je vysunutá do aurického obalu a je neštandardná. Spôsobuje rôzne skreslené pocity o realite. Vedomie a koncentrácia by mali byť výhradne v rámci tela a do aurického obalu a ďalej sa vyosovať iba na želanie.

Sexuálne centrum
Je usadené v hlave a naznačuje na klasicky mužskú povahu, niečo chcieť dosiahnuť a znamenať.

Pred narodením
Fenomén rozšíreného vedomia ste mali už pred narodením.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov v mozočku. Charakterizujú to obrázky náboženských postáv. No všetko je zámerne zahalené do temnoty, ako keby ste nechceli, aby sa tento mechanizmus vo vás zrealizoval. V zásade ide o náboženské vedomie a náboženskú cestu. Mali by ste sa intenzívnejšie venovať veciam náboženským. Nie je rozumné ísť proti vlastnému podvedomiu.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Je tu veľký súboj medzi vecami náboženskými a bežným životom.

Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Máte tu klasicky náboženskú astrologickú schému. Podobá sa to na sochy majstra Pavla z Levoče. Dominuje tu planéta Pluto, ktorá vás núti, aby ste sa venovali náboženským veciam intenzívne. Zabraňuje využiť váš potenciál, pokiaľ sa nebudete venovať náboženským veciam.

Snová astrológia
Skúmam oblasť snov. Všade ničíte a devastujete náboženské symboly a sochy. Technické zameranie ničí vaše sny a váš vnútorný svet.

Rodová karma
Skúmam vplyv vašich predkov v rodostrome. Predok vojak holdoval technike a nivočil náboženské miesta. Skúste zmeniť postoj.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na deštrukciu. Povrchová vzrušivosť: na deštrukciu. Pohlavná a citová vzrušivosť. na deštrukciu. Vaše sexuálne podvedomie je problematické.

Saša Pueblo

Pridaj komentár