Poprosil by som vás o diagnostiku 17 energetických obalov. Ďakujem.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel do vášho podvedomia. Cítiť, že žijete ezoterikou. Tak isto sú tu tendencie udržať si fyzické a psychické zdravie. Môžete postúpiť do hlbšej roviny svojej psychiky a ešte pevnejšie stabilizovať osud.

Zdravotný stav
Kyvadlo neobkreslilo oblasť mozočku a označilo ho za najhoršie miesto v tele. Stupeň chorobnosti je 26, čo je disharmonický stav, nie choroba. V danom mieste veštecky vnímam veľký čierny trojuholník. Naznačuje na poškodené a nefunkčné nervové bunky. Charakterizuje to obrázok z embryonálneho vývoja a problémový rozvoj tejto oblasti.

Psychický stav
Aurický obal psychického zdravia je dobre ukotvený okolo fyzického tela. Psychika je stabilizovaná.

Povaha
Ste usadený vo všetkých neurónových oblastiach rovnako. Je to výsledok zámernej meditačnej praxe. Bežní ľudia sú usadení iba v jednom neurónovom centre. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa zaoberá meditáciami.

Sexus povahy
Charakterizuje obrázok osoby, ktorá môže svoje sexuálne aktivity vyvíjať zo 6. neurónových oblastí. Z každej oblasti môže ísť určitý iný druh sexuality. Tento stav je výsledkom meditácií.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v hlave, teda určité ambície viac ako rodina. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá nemá jasný životný cieľ a berie život, ako to ide. Necháte sa strhnúť prúdom okolností. Nezaškodilo by viac programovať, čo chcete dosiahnuť.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na ženy a ženské telo. Povrchová vzrušivosť: na ženy. Pohlavná vzrušivosť: na ženské orgány. Citová vzrušivosť: ezoterika. Celkovo dobre stabilizované sexuálne podvedomie.

Stav obalov
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a počas detstva sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela.

1.aura obal – v každej zo 6. neurónových oblastí máte otvorený aurický obal. Aura šedej kôry veľkého mozgu má tvar helmy. Aura zo stredného mozgu ide až na povrch tela. Z mozočku idú aurické lúče až na povrch tela. Aura miechy ide okolo jedného metra po obvode celého tela. Aura brušného mozgu vytvára kužeľovité kotúče okolo tela. Aura ganglií okolo a v tele vytvára veľké guľovité tvary. Všetko ako má byť.
2.klinický obal nemáte aktívne otvorený, ale meditáciou ho dokážete otvoriť a zatvoriť. To je výsledok meditácií. Keď ho otvoríte, tak máte v ňom božstvá hadov a rôznych zvierat.
3.Lama tulku máte vo fyzickom tele. Ide o spomienky osoby, ktorá sa chcela reinkarnovať. Tieto spomienky prešli takýmto procesom 6 krát. Ide o spomienky lekára a liečiteľa, ktorý sa venoval aj ezoterike. Cítiť, že vám stabilizuje psychický aj zdravotný stav.
4.spirit obal – vaša psychika dokáže komunikovať so spomienkami mŕtvych osôb. Ide o spomienky otvorené v kostných pozostatkoch. U vás sú naviazané na bielu kostnú hmotu. Pomáhajú dobre odsať prílišnú energiu zvnútra tela. Čo je dobré využitie ezoteriky pre stabilitu energetických pochodov.
5.túžby obal máte vo fyzickom tele a je v štandardnom stave. Obsahuje spomienky osoby, ktorá chcela robiť dráhu farára, ale život ho zavial inam.
6.mozoček obal máte v oblasti mozočku a obsahuje spomienky iných osôb. Vnímam tu osobu piráta, ktorý má rád dobrodružstvo a túži sa stretávať s osobami, ktoré robia duchovné veci.
7.rodostrom obal je v tele v štandardnom stave. Obsahuje info o anjelských sférach rôzneho druhu.
8.kostný záznam- do kostí dobre zapisujete spomienky zo svojho života.
9.dieťa obal je v oblasti pupku vyosený von a dokáže sa podieľať na vešteckých výkonoch a iných duchovných aktivitách. Je žiaduce, aby sa tento obal po využití v ezoterike vrátil naspäť a nevymkýnal sa psychike spod kontroly. Psychohygiena s týmto obalom je potrebná.
10.zvierací obal je vo fyzickom tele. Obsahuje info o hmyze, ktorý žil na zemi.
11.eros obal je silne aktívny a roztvorený do celého tela. Má tendenciu opúšťať fyzické telo a túlať sa. Obsahuje info o všetkom v oblasti sexuality ľudského rodu. Je silne aktívny a nemáte nad ním dostatočnú kontrolu. Je nutné, aby sa uzatváral do guličky a von z tela chodil iba cez deň a prísne sa vracal do stavu kľudu.
12.zápis spomienok – spomienky zapisujete štandardne do šedej kôry veľkého mozgu.
13.šaman obal je mimo telo a je mierne aktívny. Obsahuje info o šamanských rituáloch s pravekými kosťami všetkého druhu. Je nutné v rámci psychohygieny vrátiť ho naspäť do celého tela aspoň na kostnú hmotu.
14.7 obalov spolu – sú posunuté do kostnej hmoty. Obsahujú info o erotických rituáloch a eros mágii.
15.vnútro neurónov – tento obal nie je rozvinutý.
16.chromá chrbtica – tento obal nie je rozvinutý.
17.tranzové pohybové telo – tento obal nie je rozvinutý.
18.tranzové zvukové telo – tento obal nie je rozvinutý.
19.extáza stav – tento stav je negatívne otvorený a vyvoláva vo vnútri tela strach.

Celkovo treba obaly stabilizovať v tele a udržať ich pod kontrolou. Uvoľnenie a nedôsledná kontrola týchto obalov môže viesť k silnej psychickej destabilizácii. Treba sa venovať návratu do tela alebo aspoň do oblasti kostí.

Astrológia veľkého mozgu
Skúmam neuróny tejto oblasti. Objavujú sa tu dlhodobo obrazy úteku pred ezoterikou a tendencia havarovať alebo inak sa zmrzačiť. Treba tieto podvedomé procesy zastaviť.

Astrológia stredného mozgu
Skúmam neuróny stredného mozgu. Objavuje sa predstava užívať rôzne druhy omamných látok a sklony na samovraždu. Tiež si to treba uvedomiť a ovládnuť tieto pochody.

Astrológia mozočku
Skúmam neuróny mozočku, ktorý je v zadnej časti mozgu. Tak isto sa tu objavujú obrazy samovoľného ničenia seba a svojho osudu. Treba zastaviť.

Astrológia miechy
Sú tu iba drobné postavy anjelov. Bežia obrazy túžby po smrti a oslobodenia sa od fyzického tela.

Astrológia ganglií
Silná aktivita získavať financie, obchodovať.

Astrológia brušného mozgu
Skúmam neuróny v stenách čriev. Dobre fungujúce inštinkty, ktoré vás varujú pred nepríjemnosťami.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Udržať si zdravie fyzické, psychické a robiť čosi z duchovnosti.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Je t ako vzorná matka, ktorá sa stará o vaše zdravie, psychiku a šťastný osud. Dokáže vám vyriešiť množstvo problémov. Veľmi dobre rozpracované snové vedomie v prospech šťastného osudu.

Hviezdy, šťastný osud
Neustále a trvalé liečby psychického a fyzického charakteru. Udržať sa v kondícii.

Pridaj komentár