Prakticky celý život som mal problém s nadmerným potením a robilo mi to ťažkosti najmä v styku s ľuďmi, prip. keď som mal napr. prednášky a pod. Zistil som, že problém nie je len v tréme a napätí, sú tu nejaké iné zdrav. príčiny. Asi pred 10 rokmi som prekonal infarkt myokardu, no určitými doplnkami si to nejako udržiavam. Ani vitamíny a iné prípravky nedokážu tento problém potenia eliminovať. Nakoľko sa pripravujem na aktivity pri poriadaní kurzov zameraných na prebudenie vedomia človeka, teda jeho duchovný vývoj, potrebujem byť zdravý natoľko, aby to nebránilo splniť toto svoje poslanie.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel na váš zdravotný stav. Bohužiaľ vám musím nerád napísať, že váš zdravotný stav nie je dobrý a treba sa mu zodpovedne venovať, pokiaľ si nechcete spôsobiť zhoršenie. Asi by duchovné veci mali ustúpiť úsiliu udržať si zdravie.

Diagnostika Silva objekty: trvalo poškodené miesta, ktoré sa zahojili, sú na srdcovom svale z jednej strany.

Diagnostika reiki energie: celkovo organizmus neprodukuje dostatok vlastnej energie.

Diagnostika kyvadlom: kyvadlo neobkreslilo temenný mozog, srdce, obličku. Ostatné v poriadku. Temenný mozog je na hranici chorobnosti. Srdce je v pásme chorobnosti. Jedna oblička je v pásme lekárskej chorobnosti.

Diagnostika silva údržba: do temenného mozgu organizmus zanáša toxicitu. Srdce váš organizmus demontuje a likviduje. Z jednej obličky idú negatívne toxické látky. Držať pod lekárskou kontrolou. Celkovo organizmus neúdržbuje a neupratuje.

Diagnostika automatickou kresbou: v oblasti srdca sa tvorí rozsiahla kresba. Chorobné stavy. Temenný mozog čiastočne.

Diagnostika rezonančná: poškodené neuróny vo veľkom mozgu a z nich idú náboženské obrazy a pocity. Mozoček a miecha sú príliš pasívne, čo sa týka neurónovej aktivity. Srdcová ganglia je silne problémová a vysoko riziková. Srdce je nutné držať pod lekárskou kontrolou. Tak isto ganglia jednej obličky je pasívna.

Diagnostika vyživovacia: organizmus je podvyživený, celková výživa ide stolicou von.

Diagnostika najhoršieho miesta: srdce a oblička.

Diagnostika špiritistická: nutnosť brať lieky na srdce a kľud, kľud. Žiadna fyzická a psychická námaha.

Diagnostika hormonálna: je disharmonická a tvorí sa málo hormonálnych látok.

Diagnostika psyché: aurický obal je príliš vzdialený od fyzického tela. Psychický stav vyžaduje psychoterapie.

Diagnostika náboženská: naznačuje na poškodenie nervovej sústavy. Treba sa preliečovať a zvýšiť starostlivosť.

Reakcia na profil

Ďakujem vám za vaše informácie o mojom zdravotnom stave.
Je tu niekoľko závažných miest ochorenia. Srdce – je po infarkte znamym problemom, no oblička je celkom novy poznatok aj poškodenie neurónov v mozgu, podviživenie organizmu (hoci konzumujem dosť výživnú stravu), organizmus neúdržbuje-neupratuje. Na základe toho chápem, prečo mám tie problémy s mimoriadnym potením a aj s únavou. Hoci vaša poznamka „Asi by mali duchovné veci ustúpiť usiliu udržať si zdravie“ znie logicky po zistení zdravotného stavu, no nerád by som ustúpiť od môjho žitného cieľa, ktorý súvisí s duchovnosťou.

Pridaj komentár