Chcel by som sa Vás opýtať, či dokážete posúdiť aj patogénne zóny v byte? Ak áno, aký je postup?

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel na pôsobenie rôznych síl prírody na váš príbytok.

1. budem skúmať geopatogénne zóny a podložie vo vrstvách pod príbytkom.
2. budem skúmať, ako nateká do príbytku magmatizmus. Do príbytku by mali natekať 4 druhy magmatických síl. Bližšie obrázok 2.
3. ďalej budem skúmať, ako vplýva vaše okolie a všetko vo vašom byte na vás. Mám ma mysli zdravie a šťastný osud.
4. ďalej budem skúmať, ako vplýva rozloženie predmetov a objektov priamo v dome.

1. Celkové vyhodnotenie: z hľadiska patogénnych zón možno považovať patogénnu obývačku z dôvodu fosílnych pozostatkov. Tieto pozostatky zle pôsobia na psychický stav. Miesta na spánok sú v dobrých pozíciách.

2.Čo sa týka natekania magmatizmu do obydlia, tak jeho natekanie je celkovo slabé a nepodporuje zdravotný stav obyvateľov. Magmatizmus zeme pôsobí na dlhovekosť a celkovo stabilný zdravotný stav. Treba spraviť vhodné opatrenia.

3.-4.Čo sa týka princípov feng shui, z okolia domu nateká veľa negatívnych tendencií, čo brzdí šťastný osud obyvateľov. Tak isto aj vnútorné zariadenie a jeho usporiadanie brzdí šťastný osud. Vhodné napraviť.

Vysvetlenie k obrázku č.1
Zhodnotil som vaše bývanie na základe podložia a to, čo sa v ňom nachádza. Číslom 1 je označené neutrálne územie, kde to energiu nedáva ani neberie. V zásade miesta k spánku sú určené dobre. Číslo 2 označuje, kde to energiu z ľudí odoberá. Číslo 3 označuje oblasti, kde to energiu dodáva k aktivite. Najhoršia oblasť je obývačka. V hĺbke podložia sú fosílne pozostatky a tie intenzívne odsávajú z ľudí energiu, až to vyvoláva čudný psychický stav.

Vysvetlenie k obrázku č.2
V tomto prípade som posudzoval natekanie magmatizmu z magmatického jadra zeme do príbytku. Magmatizmus má štyri druhy energetickej pulzácie podľa vedeckej geológie. Magmatizmus pôsobí hlavne na zdravotný stav a proces starnutia.

Vysvetlenie k obrázku č.3
Z hľadiska feng shui je váš dom silne ovplyvnený negatívnymi vplyvmi okolia. Negativita obteká celý príbytok a v dvoch smeroch preniká do príbytku. Pozitívne vplyvy okolia odtekajú preč a iba v jednom prípade natekajú do bytu. Celkovo to pôsobí na nepriaznivý osud.

Vysvetlenie k obrázku č.4
Posúdil som feng shui usporiadanie objektov v byte. Čierne čiary hovoria o dobrom usporiadaní predmetov a objektov. Je ich príliš málo. Naopak, v byte a aj najbližšom okolí je usporiadanie magnetom na negatívne vplyvy. Najhoršie miesto je vchod. Skúste zmeniť usporiadanie prvkov v byte a okolí.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.