Požiadali ste ma, aby som sa pozrel na činnosť vašich neurónov v mozgu a ďalších častiach tela. Náboženský profil je mimoriadne dobrou diagnostickou pomôckou na zistenie, ako neurónové oblasti podporujú zdravie a psychiku v organizme. Nejde o to, aby ste začali aktívne chodiť do kostola, ide skôr o to, aby ste zmenili svoje zabehané postupy a prístupy v oblasti náboženskej problematiky. Zmenou postoja dovolíte, aby vaše neuróny fungovali k zdraviu a šťastiu.

Čo sa týka kresťanstva, je treba do svojho života prijať túžby zomrelých ľudí po kresťanskom raji. Nebráňte sa nároku niektorých spojiť smrť a kresťanskú rajskú záhradu. Aspoň sa im ľahšie odchádzalo z tohto sveta.

Hinduizmus treba spojiť so sexuálnymi predstavami a odstrániť váš smútok a túžbu zbaviť hinduizmus erotického podtónu. Hinduizmus mal a bude mať erotický podtón. Skúste mať z toho radosť.

Čo sa týka islamu, tak tu vaše postoje pôsobia silne negatívne na vaše zdravie. Je potrebné prestať sa báť islamu a tiež v ňom nájsť erotickú slasť a blaženosť často vytvorenú narkotickými látkami. Aj takéto môžu byť cesty k Bohu.

K budhizmu máte správne náboženské postoje. Keď chcete postúpiť ďalej, je vhodné meditovať na sošku Budhu a nalepovať na sochu rôzne budhistické texty. Stačí to spraviť sugeratívne v predstave, ale v pocite, že to robíte naozaj.

K pravosláviu máte tiež správne náboženské postoje a pokiaľ chcete, aby vaše neuróny pracovali aktívnejšie v Božom pláne, je vhodné, aby ste sexualitu a lásku spojili s pravoslávnymi obrazmi a ikonami. Sugeratívne predstavy lásky k Božím symbolom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.