Momentálne dlho stojím ako keby na križovatke života a neviem sa zorientovať. Prejavili sa u mňa časté bolesti kĺbov, hlavy a niekedy som flegmatická inokedy zúrim za maličkosť. Neviem sa akosi zorientovať, nič sa mi nedarí. Pomôžem iným, sebe si neviem. Vidím veľa vecí. Moji priatelia hovoria, že mám schopnosti, ktoré sa prejavujú len u málo ľudí. Niekedy farbu aury len tú, čo je výrazná, cítim ju. Vidím zvláštne obrazce, niečo ako keby mandaly. Cítim intenzívne zlo a závisť – okamžité pichavé bolesti hlavy a únava. Chcem vedieť, či skutočne môžem tieto veci využiť a ako.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel do vášho podvedomia. Našiel som tu vnútorný spor medzi ženskou a mužskou psychikou. Treba nájsť rovnováhu. Máte schopnosti pomáhať iným ľudom, prejavuje sa to cez špiritistické schopnosti. Užívajte to rozumne. Viac o týchto schopnostiach v Plazmatickej škole.

Zdravotný stav
Nenachádzam žiadne vážnejšie zdravotné problémy.

Psychický stav
Aurický obal je stabilne ukotvený okolo fyzického tela. Psychika je stabilizovaná.

Povaha
Ste epileptická povaha energeticky usadená v oblasti temenného mozgu. Charakterizuje to osobu, ktorá je zameraná skôr k mužským povolaniam ako vojačka, policajtka. Ženy v tejto povahe si vyberajú podobné povolania.

Pred narodením
Cítiť, ako matka počas tehotenstva chcela, aby ste sa narodili ako chlapec. To potlačilo určitú ženskú citlivosť. Viac prvkov mužskej psychiky.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v ústnej dutine a charakterizuje to detskú sexualitu sprevádzanú určitou hravosťou a nezodpovednosťou. Charakterizuje to osobu, ktorá sa chce hrať na liečiteľku, alebo skôr utešovateľ ku chorých. Starostlivosť o chorých.

Astrológia sudičky
Skúmam neuróny mozočku, ktorý je v zadnej časti hlavy. Celkovo obrazy vojenského života a na konci žena –generál, ktorá chce veliť misiám na záchranu ľudí a všetkého živého.

Astrológia psychiky
Skúmam neuróny veľkého mozgu. Je tu vnútorný spor medzi ženskosťou a vojenskou rovnošatou. Ako keby vás niekto neustále nútil vyzliecť ženské šaty a obliecť si vojenskú uniformu.

Astrológia planét
Skúmam neuróny stredného mozgu. Planéta Mars devastuje planétu Venuša. Všetko mení na vojenskú techniku a vojakov. Jemné ženy mení na amazonky. Vnútorné trápenie z týchto procesov.

Astrológia miechy
Skúmam psychické procesy v mieche. Anjeli sa neustále snažia, aby ste vyzliekli vojenský mundúr a obliekli si ženské šaty. To je šťastný osud, pestovanie ženskej psychiky v sebe.

Astrológia ganglií
Skúmam ganglie vášho tela. V tejto oblasti všetko privreté a ako keby ste museli blúdiť. Nemáte vnútorných radcov, ktorí by vás nasmerovali osudom.

Astrológia brušného mozgu
Skúmam neuróny v črevách. Aj táto oblasť je uzavretá a dáva mimoriadnu životnú silu.

Snová astrológia
Skúmam snové podvedomie. V snoch neustále bojujete s dvomi pólmi svojej osoby a to ženská jemnosť a agresivita, útočnosť.

Rodová karma
V rode žena vojačka, poľná nemocnica, úžasná zodpovednosť.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené počas detstva. Povrchová vzrušivosť: na seba. Celková vzrušivosť: na slabých a chorých. Pohlavná vzrušivosť: snová a nejasná. Citová vzrušivosť: náboženstvo. Celkovo zložité sexuálne podvedomie pre harmonický partnerský vzťah.

Traumatické udalosti
Okolo vašej postavy je veľa čiernych bodiek. Traumu vám spôsobuje všetko ženské a žensky krásne.

Duchovná úroveň
Máte príliš vypestovanú morálku a etiku. Treba sa to naučiť ovládať.

Hviezdy, osud
Iba keď budete v sebe pestovať ženskú nežnosť.

Špiritistické vedomie
Možno vás zaradiť medzi ľudí, ktorí dokážu komunikovať s informačnými poliami mŕtvych osôb. Máte v sebe informačné pole mŕtvej ženy z vášho rodu, ktorá bola vojačka v poľnej nemocnici.

Pridaj komentár