A 183 – Spoznávať cudziu kultúru – 2004-08-18 17:39:12


Vyrastol som vo svete ktory neakceptuje Tao ale aj tak si ma Tao naslo a ovplyvnuje moj zivot. Citim ze mam urobit nieco , co ma odtrhne od tohto systemu, od tejto spolocnosti. Nutkanie poznavat svet a ludi, cudziu kulturu citit na vlastnej kozi a nie iba o nej citat, spojit sa s prirodou ako je to prirodzene…

Saša Pueblo – Spoznávať cudziu kultúru – 2004-08-18 20:14:15


Zdravotný stav: automatická kresba naznačuje čiernymi čiarami lymfatické uzliny, ktoré sú disharmonické. Určité množstvo nepracuje tak, ako by malo. Doporučujem veľa športu, menej bravčového a hovädzieho mäsa, viac rýb a hydiny, veľa ovocia a zeleniny. Čo najviac v surovom stave.
Psychický stav: je v poriadku, aurické telo je uzatvorené okolo fyzického tela, iba ojedinele prichádza k jeho uvoľneniu od fyzického tela alebo zúženiu dovnútra fyzického tela.
Povaha
Ste hystericko-schizofrenická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine a v hlasivkách. Bližšie o povahách v Psyché škole. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa venuje štúdiu a vzdelávaniu, je v tom doslova zahrabaná. Druhý obraz naznačuje na chaos a zmätok, obviňovanie seba, že nedokážete viac. Nedokážete sa vo veciach vyznať hlbšie. Sú tu prejavy rezignácie a uzavretia sa do seba. Strieda sa to.
Sexualita povahy
Je klasicky európska a sexuálna energia zostáva v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok muža, ktorému má čo povedať ženské telo a umenie erotiky.
Sexuálne centrum
Je umiestnené v ústnej dutine a naznačuje na detské sexuálne prvky vo vašom správaní. Život je pre vás hrou a určitou nezodpovednosťou. Tento prvok je dosť silný. Charakterizuje to obrázok vyrasteného chlapca, ktorý prakom rozbíja okná a vyvoláva to v ňom príjemné pocity, ked môže voľne blbnúť.
Astrológia sudičky
Skúmam neuróny v mozočku, ktoré naznačujú na vaše smerovanie v tomto živote. Klasické schémy: anjel, muž, žena, dieťa, 12 postáv, 4 postavy, na konci postava muža, ktorý má študovať a venovať sa kariére vzdelanca a vedca, možno politika, sudcu. Snažte sa byť v živote v súlade s cieľom vášho podvedomia. Bude sa vám dariť lepšie.
Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov šedej kôry veľkého mozgu. Obrázky tu zistené naznačujú na problémové oblasti osoby. Silné erotické túžby, ktorým asi nedokážete odolať. Oblasť erotiky je pre vás niekedy až neovládateľná. Rozumne nakladajte so svojimi erotickými vášňami, aby vám nezničili život.
Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Táto oblasť je zastretá erotickými energiami a bráni, aby ste ju využili v prospech svojho talentu. Ako keby ste nechceli využiť svoj intelektuálny potenciál. Ináč by tu mala aktívne pôsobiť planéta Pluto, ktorá by vám mala uvoľniť cestu ku vzdelanosti a kariére. Možné zdravotné problémy a vzdialenie sa realite bežného dňa.
Snová astrológia
Skúmam procesy vo vašom snovom stave. Snový stav je pasívny až nehybný. Negatívne pôsobí na zdravie, chýba vám prvok intuície. Na denné vedomie to vplýva dezorientáciou. Strata cieľov a schopnosti dosiahnuť vytýčené ciele. Skúste sa venovať Snovej škole na mojich stránkach. Tak isto astrológii, aby ste si napravili strednú oblasť mozgu.
Sexuálne podvedomie
Skúmam vplyv výchovy v detskom veku na vaše podvedomie. Celková vzrušivosť: na ženy. Povrchová vzrušivosť: na ženy. Pohlavná vzrušivosť: je rozkolísaná a voči ženám nejasná. Citová vzrušivosť: k priateľom. Celkovo dobré podvedomie na vytvorenie silného partnerského zväzku.
Traumatická udalosť
Nachádzam bod, ktorý hovorí, že vás v detstve zasiahlo určité obťažovanie zo strany žien v dobrej nálade. Celkovo ženská spoločnosť vo vás vyvoláva túžbu vrátiť sa do lona svojej matky. Priťahujú vás ženy ako matky a útek z reality.

Saša Pueblo

Pridaj komentár