A 184 – Chýba mi radosť zo života –2004-08-18 18:05:41


Mám pocit ze som nemozna, ze nic vlastne neviem. Mam pocit, ze svojich najblizsich chcem stale posuvat dalej ale ja sama stojim na jednom mieste ale nemam silu robit nieco ine.aj sa bojim, lebo vela ludi si mysli ze sa mam fantasticky, nevedia si predstavit,co by mi mohlo chybat aj ja si uvedomujem, ze vela ludi sa ma ovela horsie, ze mne navonok nic nechyba….iba radost zo zivota a tesenie sa na zajtrajsok…….

Saša Pueblo – Chýba mi radosť zo života –2004-08-18 18:26:45


Zdravotný stav: problémovou oblasťou bude hlava.
Psychický stav: aurické telo je mimo vaše fyzické telo a naznačuje na psychické problémy vážnejšieho charakteru, ktorým treba venovať pozornosť, aby neprerástli. Vhodná návšteva u lekára.
Povaha
Ste hysterická povaha usadená bioenergeticky v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok ženy, ktorá má zvláštne stavy a často neštandardné správanie.
Sexualita povahy
Je silne uzavretá. Bioenergia je prudko zosávaná. Charakterizuje to obrázok čudného správania, ako keby ste blúdili a celkovo sexualita vám prinášala iba problémy. Zmena bioenergie pri zisťovaní naznačuje psychické problémy.
Sexuálne centrum
Je v ústnej dutine a bioenergeticky je uzavreté. Ide o detskú sexualitu, ktorú sprevádza určitá nezodpovednosť a hravosť, čo sa života týka. Charakterizuje to obrázok dievčatka, ktoré má zaviazané oči a všade je iba tma. Problémové obrazy.
Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov mozočku, ktorý je v zadnej časti hlavy. Tu získané obrazy naznačujú na vaše poslanie v tomto živote. Táto oblasť je momentálne bez obrazov, je tu iba silné svetlo a hmla. Objavuje sa tu postava chlapca ako keby zo sveta mŕtvych. Neschopnosť zmieriť sa so stratou. Poškodenie psychiky. Predtým ste tu mali obrázky osoby, ktorá mala žiť športom a okolo športu.
Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Je tu veľa svetla a postava chlapca, ktorý je na druhom svete. Tak isto neschopnosť zmieriť sa s jeho stratou.
Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Táto oblasť naznačuje na vaše schopnosti a budúcnosť. Znovu obrazy svetla a chlapca. Neurónové schémy nefungujú štandardne.
Snová astrológia
Skúmam oblasť vášho nočného vedomia. Zisťujem, čo v snoch žijete a robíte. Neustále je tu pohreb, kar, smútok. Toto sa prenáša aj do vonkajšieho života.
Rodová karma
Je tu osoba, ktorá bola silne veriaca, obdobie Veľkej Moravy, bola kultivovaná a citlivá. No žila vo svojich fantáziách, bola príliš precitlivelá. Rizikovosť pre psychické problémy.
Sexuálne podvedomie
Skúmam oblasť, ktorá sa vytvorila počas raného detstva výchovou rodičov. Celková vzrušivosť: do sveta mŕtvych. Povrchová vzrušivosť: na svet zomierania. Pohlavná vzrušivosť: je zameraná sem. Citová vzrušivosť: na postavu chlapca vo vás.
Celkovo by bolo rozumné, aby ste sa vyrovnali s otázkou odchodu mŕtvej osoby a dožičili chlapcovi kľud duše. Takýmto spôsobom zbytočne komplikujete vlastnú existenciu. Spomínajte na jeho fotografie a nesnažte sa naväzovať iné spôsoby komunikácie.
Saša Pueblo

Pridaj komentár