A 182 – Partner na rodinný život – 2004-08-18 17:06:19


Mam pocit, ze som sa dostala do nejakeho kolotoca „nahania“ vhodneho parnera na rodinny zivot. Minuly rok mi jeden vztah stroskotal po 3 mesiacoch, tento rok asi po 6 mesiacoch a na mojom sebavedomi mi to nepridava. Hladam potom v sebe, kde robim chybu alebo co sa vlastne stalo.

Saša Pueblo – Partner na rodinný život – 2004-08-18 17:34:52


Partnerský veštecký profil

Zdravotný stav vy: automatickou kresbou nenachádzam čierne čiary vo vašom organizme, teda celkovo máte dobrý zdravotný stav. Tenká čiara ide cez pečeň.
Zdravotný stav on: má hrubé čiary v oblasti hlavy a sú viac vrstvené. Naznačuje to na poškodenie nervových zakončení v mozgu. Môže to mať vplyv na nekľud dotyčného. Neschopnosť usadiť sa.
Psychický stav vy: je dobrý. Aurické telo je okolo fyzického tela.
Psychický stav on: aurické telo je mierne uvoľnené a naznačuje na menšie psychické problémy. Uzavretosť do seba a neochota niekoho pustiť do svojho vnútorného sveta.
Sexuálne centrum vy
Je umiestnené v hlave a naznačuje na mužské prvky vo vašom správaní, snaha dostať partnera dôsledne pod kontrolu. Až príliš. Možno až prvky pohŕdania.
Sexuálne centrum on
Je umiestnené v hlave a naznačuje na klasicky mužské ambície.
Obidvaja máte centrá v hlave a to môže viesť ku konfliktom, pokiaľ sa nedokážete rozumne dohodnúť alebo jeden partner neustúpi. Nevhodné pre hlbší vzťah.
Sexuálne podvedomie vy
Skúmam najhlbšie úrovne podvedomia vytvorené počas detstva. Celková vzrušivosť: na seba. Povrchová vzrušivosť: na seba. Pohlavná vzrušivosť: na seba. Citová vzrušivosť: na svoje veci. Problémové sexuálne podvedomie, ktoré nedovoľuje vytvoriť s partnerom rovinu dlhodobých citov a lásky. Vzplanutie je možné. Prílišná zameranosť na seba s prvkami silného narcizmu.
Sexuálne podvedomie on
Celková vzrušivosť: na seba. Povrchová vzrušivosť: na seba. Pohlavná vzrušivosť: na seba. Citová vzrušivosť: na zosnulých. Tak isto prílišný narcizmus a samoláska. Ťažké vytváranie hlbších vzťahov a tiež sa tomu silne bráni. Nevhodnosť spolužitia.
Povaha vy
Ste epileptická povaha, ktorá je bioenergeticky usadená v oblasti temenného mozgu. Charakterizuje to obrázok ženy, ktorá žije v spoločnosti a domácnosť je pre ňu priam horor.
Povaha on
Je epileptická povaha, ktorá je usadená v temennom mozgu. Charakterizuje ju obrázok muža, ktorý sa so ženou pobaví a potom ju odhodí ako použitý obal. Nevhodnosť na hlbšie partnerské vzťahy.
Láska vo vzťahu
Okolo vás aj partnera bolo od začiatku veľa čiernych čiar, čo naznačuje na narušenosť vzťahu a neschopnosť vytvoriť hlbšie citové puto.
Duchovná úroveň
U vás je vysoká, city, láska, priateľstvo, serióznosť pre vás znamenajú veľa, až to preháňate.
Okolo priateľa je veľa čiernej a sivej farby. Pre okolie je málo prínosný a mal by sa zamyslieť nad otázkami etiky a morálky.
Celkovo
Ani s jedným z piatich partnerov ste nedokázali vytvoriť hlbší vzťah. V zásade po tom túžite, ale nemáte chuť otvoriť svoje vnútro. K vám by sa hodil muž, ktorý má veľa ženských prvkov, dobráčisko, ktorý potrebuje usmerňovať, rád varí a upratuje. Je intuitívny. Všetci okolo vás boli ambiciózny a utekali do spoločnosti. Skôr vás láka ich sebaláska a chuť ich poraziť ako vytvoriť vzťah.
Saša Pueblo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.