Zaoberám sa Anjelskými meditáciami aktívnejšie piaty rok, momentálne hľadám svoju 13. komnatu, pochopenie samej seba a svojej cesty. Baví ma všeličo, teraz asi najviac skúmanie vlastného tela a vznik života na Zemi, jej duchovný vývin. Som v podstate optimistka, ale s prílišnou túžbou po dokonalosti (predovšetkým v práci), z čoho vyplývajú moje mierne depresívne stavy, keď nie je všetko tak, ako by som si želala.

Pozrel som sa na vaše podvedomie a zdravotné problémy. Celkovo sa mi nepozdáva, ako systém zasvätenia u vás funguje. Skúste sa zastaviť a venovať sa svojim psychickým a zdravotným disharmóniám.

Zdravotný stav
Príliš predimenzované vyžarovanie z celého tela. Dlhodobé pôsobenie môže mať negatívny vplyv na celkové zdravie, asi výsledok zasväcovania. Kyvadlo odmieta obkresliť orgány a systémy tela. Spoločná disharmónia. Spomalená údržba, všetko ako mesačná krajina. Disharmonické stavy v kostnej dreni. Totemové zviera chce liečiť kostnú dreň. Imunita na zhubné bunky je oslabená. Určité riziko. Odporúčam sledovať pravidelne krvný obraz, prípadne preliečiť preventívne so zameraním na kostnú dreň.

Psychický stav
Aurický obal je vzdialený od fyzického tela a naznačuje na určité psychické problémy, ktoré by bolo vhodné riešiť u psychológa alebo terapeuta. Psychoterapie.

Povaha
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá túži po anjeloch a mineráloch. Prílišné nasadenie. Viac opatrnosti.

Sexualita povahy
Je v ústnej dutine a tlačí sa bioenergeticky do kostí a okostice. Tu môže spôsobovať zdravotné problémy.

Pred narodením
Mimoriadne prebytky živín, ktoré ste dostávali v tele matky.

Sexuálne centrum
Je v ústnej dutine a všeobecne to znamená určitú hravosť a nezodpovednosť. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá ide za životným cieľom a nevníma dostatočne iné veci okolo seba. Prílišné nasadenie na vec. Určité riziká.

Astrológia sudičky
Skúmam neuróny v mozočku, ktorý je v zadnej časti hlavy. Vymenená schéma. Samé silné energetické objekty. Účinok zasvätenia. Zmenený osud. Neštandardné astrálne schémy.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Problémom je obezita. Rozčuľuje vás to, ale akosi nemáte silu to riešiť.

Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. V tejto oblasti zase zmenené neurónové schémy a postava svietiaceho muža, energetické znaky. Naznačujú na riziko energetických potenciálov, ktoré ste zasvätením dostali. Vaše zasvätenie sa vo vnútri vás neuzavrelo a to nie je dobré. Systém by mal fungovať nie v tele, ale v aurickom obale okolo tela. Keď prestanete liečiť, malo by sa to uzavrieť, čo sa u vás nedeje.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové procesy. Čierne objekty, ktoré postupne pohlcujú snové obrazy. Netradičné islamské reiki, ktoré stojí na čiernych kamenných objektoch a islamských znakoch. Riziko poškodenia snových stavov a funkcií spánku.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš terajší osud. Znovu výrazné poškodenie. Tu sú krvavé obete
zvierat a židovské znaky s bodkami na konci. Zase určitý druh zasvätenia. Zlé prevedenie. Znaky tohto zasvätenia mali zhasnúť vo vnútri vás a otvoriť sa v aurickom obale pri liečení. Boli zle umiestnené do oblasti, kde prekrývajú podvedomé obrazy. Určitá konfrontácia.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vaše najhlbšie city vytvorené počas detstva. Celková vzrušivosť: prázdnota. Povrchová vzrušivosť: energetické znaky. Pohlavná vzrušivosť: zase energetické znaky. Citová vzrušivosť: na ezoteriku. Zase prekrytie sexuálnych energií a sexuálneho podvedomia s energetickými znakmi. Dáva to silu, ale aj riziko. Sexuálne energie natekajú do kostnej drene.

Duchovná úroveň
Morálka a etika vám majú čo povedať.

Hviezdy, osud
Mali by ste sa zaujímať o svoj zdravotný stav, hlavne kostnú dreň.

Špiritistické vedomie
Vo vás funguje duša arabského liečiteľa. Dostala sa do vás pri zasvätení a venovaní sa ezoterike. Premiešanie týchto zložiek spolu. Problémová psychika.

Reakcia na profil

Velmi ma to zaujalo a dakujem za to. Ak by som Vas poprosila o radu, co sa s tym da robit, resp. ci by ste mi boli ochotny pomoct, myslite, zeby to slo? Svojou kostnou drenou som sa nikdy nezaoberala, zacnem.Zasvateni som absolvovala niekolko a v poslednom tyzdni sa snazim prestat liecit, moja matka dostavala pocas tehotenstva len infuzie, sedi prilis vela veci a predovsetkym som Vam z nejakeho dovodu zacala doverovat.

Pridaj komentár