A 151 – Som veľmi citlivá – 2004-07-06 17:49:14


Uz od malicka som velmi citliva povaha, casto som sa pred ludmi cervenala.
Situacia sa vyrazne zhorsila, odkedy zijem a pracujem v zahranici. Uz niekolko rokov mam problemy s potenim co mi velmi zneprijemnuje zivot.
Trpim aj bezdovodnym strachom z niektorich ludi (hlavne ak mam pred sebou silnu osobnost), chyba mi dusevna pohoda. Stale stresujem a nedoverujem si.
Moj lekar mi povedal, ze je to tym, ze vsetko intenzivne prezivam.
Asi rok som navstevovala homeopata, ktory stres docasne zredukoval(bolesti brucha zo strachu z niecoho…), trvalo to len docasne…

Saša Pueblo – Som veľmi citlivá – 2004-07-06 18:02:00


Povaha
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa celá trasie a potrebuje neustále pri sebe osobu, ktorá jej je oporou. Myslím, že by ste sa mali venovať svojim psychickým stavom zodpovednejšie. Nie vždy je vhodné spoliehať sa druhých.
Sexualita povahy
Je klasicky európska, bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá rada predvádza svoje telo.
Sexuálne centrum
Je umiestnené v mozgu a naznačuje na mužské ambície v ženskom tele ako je kariéra, vaše telo a niečo znamenať a dosiahnuť. Doslova silná kŕčovitosť a vzdorovitosť ísť po tom za každú cenu.
Astrológia sudičky
Skúmam neurónové schémy vo vašom mozočku, ktorý je v zadnej časti hlavy. Vnímam tu samé erotické postavy z gréckych dejín a na konci týchto predstáv dve milujúce sa duše. Všetko sa zmenilo, keď ste stratili svoju životnú lásku. Dali ste prednosť inému životu? Dotyčná osoba neustále na vás myslí a miluje vás vo svojich predstavách. To má zvláštny vplyv na váš osud. Všetko okolo vás ničí a chce, aby ste sa k dotyčnej osobe vrátili.
Astrológia psychiky
Skúmam neuróny šedej kôry veľkého mozgu. Nachádzam silný vplyv žijúcej osoby, ktorá vás považuje trvale za svoju súčasť. Neustále má vašu fotografiu a silne na vás vplýva.
Astrológia planét
Skúmam oblasť neurónov stredného mozgu. Znovu tie isté obrazy ako pri predchádzajúcom skúmaní.
Jednoznačne je vo vás vplyv osoby, ktorá vás uctieva ako svoje božstvo. Je vami posadnutý a na nič iné nemyslí. Má neustále fantázie o milovaní s vami a silne na vás vplýva. Stále si vás kreslí a predstavuje. V každej žene vidí vás. Nesporne táto osoba už nebude mať normálnu psychiku. Príliš sa zhodujete s ideálom, ktorý má dotyčná osoba v sebe. Saša Pueblo

A 151 – Som veľmi citlivá – 2004-07-07 19:41:54


Velmi pekne Vam dakujem za cas, ktory ste mi venovali. Myslim, ze ste ma dost dobre opisali. Osoba, ktora na mna vplyva je zrejme moj manzel…(len ma udivila veta, ze tato osoba uz nebude mat normalnu psychiku…???)

Co sa tyka mojich psychickych stavov, urcite sa im budem venovat zodpovednejsie. Zacala som sa zaujimat aj o meditaciu. Verim, ze by mi pomohla. Vasa webova stranka je velmi zaujimava, urcite ju budem pravidelne navstevovat.

Pridaj komentár