A 148 – Nemôžem zabudnúť – 2004-07-06 16:52:27


Chodil som vyse styroch rokov s priatelkou, preskakali sme spolu vela dobreho aj zleho, spolu sme sa snazili uchytit sa v zahranici, co sa aj podarilo, vsetko bolo velmi pekne. Prehadky,vybusnost,agresiu sme sa rozisli. Myslel som ze to cas vyriesi a realne sa pozrieme na problemy. Zial nestalo sa, uz nie sme spolu vyse roka. Chcel by som vas teda poprosit o radu, ako sa rozlucit s jednou etapou mojho zivota a kde hladat energiu na buducnost, skusil som snad vsetko, ale uz rok nemozem povedat ze som stastny.

Saša Pueblo – Nemôžem zabudnúť – 2004-07-06 16:53:42


Partnerský veštecký profil

Zdravotný stav vy
Po zdravotnej stránke ste vcelku v dobrom stave až na oblasť pľúc. Vhodné je pravidelne ich preliečovať.
Zdravotný stav ona
Zdravotne v poriadku.
Psychický stav vy
Je štandardný. Aurický obal z vašej bioenergie je uložený okolo vás.
Psychický stav ona
Nie je v poriadku. Jej aurický obal je uvoľnený a je mimo fyzického tela. To naznačuje na určité psychické problémy v jej správaní. Vnútorný strach z mužov.
Sexuálne centrum vy
Je v ústnej dutine a naznačuje na prvky detskej sexuality. Charakterizuje to obrázok chlapčeka, ktorý sa motá okolo ženskej sukne. Potrebuje ženu a matku zároveň.
Sexuálne centrum ona
Tiež v ústnej dutine. Charakterizuje to obraz dievčatka, ktoré neznáša chlapcov a s radosťou im robí zle. Z hľadiska sexuálneho centra sa k sebe nehodíte.
Povaha vy
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok muža, ktorého priťahujú staršie ženy.
Povaha ona
Je schizofrenická povaha, ktorá je bioenergeticky usadená v mozočku. Charakterizuje to obrázok ženy, ktorá má rada iba svoje dieťa a muža k životu nepotrebuje.
Sexuálne podvedomie vy
Skúmam najhlbšie city vytvorené počas raného detstva výchovou rodičov. Celková vzrušivosť: na ženy. Povrchová vzrušivosť: na ženy. Pohlavná vzrušivosť: strach. Môže to mať negatívny dopad na celkový sexuálny život. Citová vzrušivosť: k starším ženám.
Sexuálne podvedomie ona
Celková vzrušivosť: na svoje prsniky a deti. Povrchová vzrušivosť: iba na deti. Pohlavná vzrušivosť: na deti a lásku výhradne deťom. Mužov pozabíjať. Citová vzrušivosť: k deťom.
V žiadnom prípade sa k sebe nehodíte a je správne, že ste sa rozišli. Saša Pueblo

A 148 – Nemôžem zabudnúť – 2004-07-07 18:12:09


Dakujem pekne za Vasu odpoved, nechcem tomu uverit ako ste to vsetko „uhadli“. Tie informacie velmi presne sedia, co sa tyka zdravia, aj ostatneho. ako je to vobec mozne? Mnohokrat dakujem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.