Trpím na depresie, mám poruchy spánku, cítim sa unavený. Nevidím zmysel života. Pociťujem strach a obavy z niečoho, čo ani neviem definovať, snívajú sa mi strašidelné sny, pri ktorých pociťujem veľké utrpenie. Ráno, keď potrebujem vstať do práce, som totálne vyčerpaný. Vždy na jeseň sa mi stav zhorší.

Veštecky som sa pozrel do vášho podvedomia. Moc vás nepoteším. Našiel som strach a problémy s fantáziami okolo hmyzu. Problémy vznikli asi pri výchove. Veštecky vnímam zatváranie vás ako dieťa do pivnice, kde boli pavúky a pavučiny. Vaša fantázia pracovala. A jeseň je vždy plná pavúkov.

Zdravotný stav
Celkovo je organizmus zdravý. Virguľa neobkreslila iba mozoček v zadnej časti hlavy. Ostatné systémy tela sú v poriadku. Cez mozoček idú trojuholníky, čo naznačuje na trvalo poškodené bunky. Totemové zviera by liečilo mozoček. Astrálne sa v mozočku objavila postava s palicou, čo vždy naznačuje na trvalo poškodené oblasti.

Psychický stav
Aurický obal je dobre ukotvený okolo fyzického tela, teda psychika je stabilizovaná. Ste skoncentrovaný intenzívne na svoje fyzické telo.

Povaha
Ste usadený podvedomím v strednom mozgu. Odtiaľto vychádzajú vaše reakcie. Z mozgu ide spojka do ústnej dutiny, čo charakterizuje hysterickú povahu, ktorá je príliš upriamená na seba. Keď máte stavy hospitalizácie, tak túžba starať sa o seba a záujem o seba vrcholí až k posadnutosti, že vám niečo je. Možno hovoriť o tom, že ste v určitom období hypochonder posadnutý svojím telom. V krízovom období vrcholia stavy nekontrolovateľnej hystérie, treba to liečiť alebo terapeutickou meditáciou zvládnuť. Práve na jeseň sa k tomuto stavu pridávajú depresívne prejavy so strachom o seba.

Sexus povahy
Sexuálne centrum máte v ústnej dutine. Hovorí sa tomu detská sexualita. Charakterizuje to obrázok strachu pred chorobami, červíkmi a zvieratami. Zároveň je to erotizujúci prvok.

Pred narodením
Zo spomienok veštecky vnímam vnútorné fantázie vašej matky o obrovských chrobákoch, ktoré ju znásilňujú. Počas tehotenstva boli tieto obrazy intenzívne, čo sa prenieslo na vás ako strach z neustáleho fyzického ohrozenia.

Astrológia veľkého mozgu
Skúmam neuróny tejto oblasti. Neustále zápasíte s veľkými chrobákmi a tie vás unášajú a ničia.

Astrológia stredného mozgu
Skúmam neuróny stredného mozgu. Všade predstavy pavučín a pavúkov, ako vás vysávajú a konzumujú. Majú tu byť predstavy astrologických schém.

Astrológia mozočku
Zase tu vnímam predstavy veľkých pavúkov a na konci archetyp osoby v kazajke. Teda je vám súdené vysporiadať sa so svojím osudom a ovládnuť zvláštne psychické stavy. Strach z hmyzu prerástol hlboko do psychiky.

Astrológia miechy
Skúmam neuróny miechy v chrbtici. Zase je tu postava anjela obrastená pavučinami a pavúkmi. Nemali by tam byť.

Astrológia brušného mozgu
Skúmam neuróny v stenách čriev. Namiesto nádherných zvierat sú všade pavúky a pavučiny.

Astrológia ganglií
Tieto drobné orgány sú málo funkčné. Majú riadiť orgány tela. No ich funkcia je posunutá do iných neurónových oblastí. Táto úroveň psychiky prináleží úrovni hmyzu. To vyvoláva vo vašom nervstve zvláštne pocity, že končekmi prstov sa dotýkate sám seba alebo že niekto sa vás musí dotýkať. Hmyzie vedomie často ovládne správanie ľudské. Na jeseň sa cítite ako človek ulovený pavúkmi. Nedobre fungujúca oblasť nervových ganglií.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové procesy. Neustále tu zvádzate súboj s pavúkmi a príšerami. Máte tu strach. Naučte sa rozlišovať medzi vnútornými predstavami, ktoré sú neškodné a reálnymi pavúkmi a hmyzom. Treba to dôsledne oddeliť.

Astrológia ja
Vaším problémom je rozlišovanie reality. Vaše vnútorné predstavy nie sú z fyzického sveta. Pokiaľ máte v snoch pavúkov, tak to nie sú reálne pavúky a netreba mať strach. To je vaša terapia.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš terajší osud. V rode profesor, ktorý zbieral hmyz a strašil ním deti. Vyžíval sa v tom. Potom mal z toho halucinácie a fóbie.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na hmyz. Povrchová vzrušivosť: na hmyz. Pohlavná vzrušivosť: na veľkých pavúkov. Citová vzrušivosť: na veľkú pavúčiu matku. Veľmi problémová oblasť. Zaslučkovanie erotična, vzrušujúcich fantázií a strachu.

Pridaj komentár