Pred rokom a pol som začala byť permanentne chorá – nádcha, chrípky, časté výsevy áft, herpes zoster, zápal priedušiek…diagnóza: oslabený imunitný systém bunkového charakteru. Tak teraz už piaty mesiac beriem ISOPRINOSINE na posilnenie imunity, no napriek tomu som stále chorá, čo ma hrozne vyčerpáva. Pred dvomi rokmi som skončila diaľkové štúdium na vysokej škole – študovala som popri zamestnaní. Mám pocit, že vtedy som mala stresy a organizmus bol na to zvyknutý. No a keď som doštudovala a začala som „len pracovať“, opadol stres a organizmus akoby zaprotestoval, uvoľnil sa a akoby stratil obranyschopnosť, ktorú som mávala dovtedy. Dovtedy som totižto nebola skoro nikdy chorá, nevedela som nič o chorobách, liekoch, horúčkach… Teraz je to na dennom poriadku.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel, prečo ste stále chorá. Všetky veštecké ošetrenia idú k pečeni. Príčinou je zlá obnoviteľnosť buniek pečene. Treba sa o pečeň zaujímať vážnejšie. Lekárske vyšetrenia, liečitelia a trvale sledovať, čo sa v nej deje.

Diagnostika kyvadlom: kyvadlo odmietlo obkresliť pečeň a svaly. Teda v týchto oblastiach sú určité problémy, treba preliečiť.

Diagnostika Silva objekty: veľa poškodených buniek vo svaloch a to všade. Príliš veľa mŕtvych buniek. Slabá regenerácia.

Diagnostika Silva údržba: v organizme nebeží žiadna údržba, všade je chaos a deštruktívne obrázky ničenia organizmu. Kontrolné mechanizmy v tele nefungujú a sú odstavené.

Diagnostika energií: magmatické energie sú odklonené zhora aj zdola od vás. Prejav chorobnosti. Vlastné životné energie sa netvoria a hlboký prepad. Magnetické energie sú prepnuté do antimagnetických energií. Sexuálne energie odchádzajú z tela. Aurický obal s energiami je len na pol tela. Celkovo zlá energetická situácia.

Diagnostika biochemická: produkcia bielej hmoty mozgovej je v poriadku. Hormonálne žľazy v poriadku. Pľúca v poriadku. Slabšia činnosť srdca a prekrvovanie organizmu. Pečeň a jej biochémia je zdevastovaná, čudné pochody. Treba sa pečeni venovať. Riziko je vysoké. Minimálna produkcia látok 10 – 20 % z celkového množstva. Obličky sú v poriadku. Tukový orgán zachraňuje a nahrádza výpadky pečene.

Diagnostika vyživovacia: orgány sú dobre živené, pečeň je bez výživy, svaly sú bez výživy. Vyživovacie pomery sú nedobré. Tuk je živený najviac.

Diagnostika totemové zviera: totemový vlk vytrháva pečeň z tela a chce ju liečiť.

Diagnostika najhoršieho miesta: čiernym bola označená pečeň.

Diagnostika astrálna: v pečeni sa objavila červená postavička, čo sú zápaly, postavička s palicou, čo sú poškodené bunky a postavička žaby, čo sú zlé chemické stavy.

Diagnostika toxicity: v tele je zvýšené množstvo toxických látok z dôvodu zle fungujúcej pečene.

Pridaj komentár