Cítim sa bez energie, som bez nálady, nič sa mi nechce robiť! Pociťujem mierne závraty, bojím sa ísť do obchodu, na nejaký úrad niečo vybaviť, že mi príde zle, čo sa aj stalo, a viackrát. Dala som si urobiť lekárske testy, sú v poriadku. Pochodila som po vešticiach, chiropraktikoch, ale každý mi povedal niečo iné, tak som už rezignovala. Lekári mi hovoria, že mi nič nie je a mám si dať do poriadku svoju psychiku. Som hypochonder? Ako sa toho všetkého mám zbaviť? Bojím sa veľmi, že mi niečo je a že sa z toho nedostanem. Keď mi poradíte, budem veľmi rada. Ďakujem.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na príčinu vašich problémov. Bohužiaľ, nebola u vás dostatočne rozvinutá ľudská psychika stojaca na logike a uvažovaní. Odporúčam vám, aby ste sa aktívne venovali čítaniu, štúdiu a logickému uvažovaniu.

Zdravotný stav
Nervová sústava je na mnohých miestach trvalo poškodená. Celkovo je organizmus v poriadku.

Psychický stav
Aurický obal je uvoľnený od fyzického tela a potrebujete pomoc terapeuta alebo psychológa. V tomto stave je vaša psychika zovretá do oblasti klinickej smrti a smrti vôbec. Treba sa sústrediť na svoje fyzické telo. Začať sa zapodievať niečím iným ako strachom. Majte záujem o veci vonkajšieho sveta.

Povaha
Ste povedome usadená v hrubých črevách, kde je brušný mozog. Odtiaľto funguje vaša psychika a tá je príliš zvieracia. Inštinkty a zvieracie pudy bežia naplno. Strach je u zvierat prirodzený a je súčasťou ich života. Vy sa to musíte naučiť rozumovo zvládať. Charakterizuje vás obrázok neustáleho prirodzeného strachu, čo sa udeje. Netreba to preháňať a rozumovo sa krotiť. Teda vyhodnotiť, čo je reálny strach a čo nie.

Astrológia veľkého mozgu
Skúmam neuróny tejto oblasti. Obrazy strachu pred zvieratami a obrazy, že vám ublížia. Tak isto obrazy ľudí, že vás okradnú a znásilnia.

Astrológia stredného mozgu
Skúmam neuróny stredného mozgu. Sú tu klasické astrologické schémy a všetko je v poriadku.

Astrológia mozočku
Skúmam neuróny mozočku, ktorý je v zadnej časti mozgu. Nachádzam tu obrazy zvierat a na konci archetyp medveďa. Klasický stav u ľudí so psychikou zvierat.

Astrológia miechy
Postava anjela je zničená a zbytočne si k sebe privolávate nepríjemnosti. Treba strach kompenzovať rozumnou agresivitou. No tá bola u vás výchovou potlačená a strach bol výchovou vyvolaný. Treba si to uvedomiť.

Astrológia brušného mozgu
Skúmam neuróny v stenách čriev. Všade plaché veľké zvieratá a osoba, ktorá vyvoláva strach zo zabitia. Zvieracie inštinkty, ktoré treba rozumovo krotiť.

Astrológia ganglií
Celkovo v poriadku. Zložka strachu je tu slabšia.

Astrológia ja
Zložka strachu je všade. Bola vytvorená výchovou a posilňuje ju vaše vedomie v brušnom mozgu. Na okolie reagujete pudovo ako zviera.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš terajší osud. V rode veľa osôb, ktoré mali problém s ľudským fungovaním a na stavy vášho druhu trpeli.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: do seba. Povrchová vzrušivosť: zvieracia. Pohlavná vzrušivosť: príliš zvieracia. Citová vzrušivosť: k zvieratám. Rizikové sexuálne podvedomie, ktoré vedie k zvieracím inštinktom. Treba sa starať o rozvoj ľudského rozumového prístupu.

Traumatické udalosti
Okolo vás je veľa čiernych bodov. Traumu vám vyvolávajú muži a ich pohlavie. Treba začať rozumovo ovládať.

Hviezdy, šťastný osud
Iba vtedy, keď sa budete vzdelávať a snažiť sa ovládnuť pudovo–inštinktívne konanie vychádzajúce z toho, že reagujete z brušného mozgu.

Reakcia na profil

Veľmi pekne Vám ďakujem, že ste sa veštecky pozrel do mojich problémov. Chcela by som Vás poprosiť, že mám záujem o samoliečbu, pretože u nás nie je dobrý psychológ. Budem rada, keď sa mi ozvete. Bola som zhrozená z toho, čo ste mi napísali, moja nervová sústava je na mnohých miestach trvalo poškodená. Nedá sa s tým nič robiť? Cítim sa stále zle, tak ako začať? Prosím poraďte.

Postup liečby

Liečba liekmi: užívajte čaje, ktoré podporujú dobrú náladu. Užívať afrodiziaká, ktoré podporujú sexualitu.

Liečba fyzická: na prekonanie strachu robte nočné vychádzky do lesa a okolia. Choďte s niekým alebo iba s mobilom. Treba sa postupne osmeliť. V noci zhasnúť, sadnúť si a poriadne sa „vybáť“. Pozerať hororové filmy a nereagovať. Pasívne sedenie.

Liečba psychická: zaujímajte sa o cvičenie jogy, alebo si ju najskôr cvičte doma. To vám dovolí skoncentrovať sa na seba. Stačí nehybné sedenie a nereagovanie. Postupne zvyšujete dobu sedenia bez pohybu a reakcie. Postupným predlžovaním dosiahnuť aj hodinu v nehybnosti. Potom začať cvičiť karate, či kung, rôzne druhy sebaobrany. Skoncentrujte sa na svoje fyzické telo.

Potom preniesť pozornosť na vonkajšie objekty okolo seba, udierať palicou do objektov okolo, kopať. Streľba z pištole. Koncentráciu posunúť na agresiu voči vonkajším predmetom.

Sadnite si, poštípte sa na pleci do bolesti a znášajte ju. Potom si udrite päsťou po ruke a znášajte bolesť. Zatnite sval a vydržte čo najviac. Zovrite v ruke ostrý kameň a vydržte bolesť. Predstavujte si, ako máte odvahu znášať bolesť. Dajte si pod nohy ostré kamienky. Naučte sa vydržať bolesť a posilňujte si silu vôle znášať bolesť. Chcete žiť a mať rada život.

Uvedomujte si rozumovo, čo je strach. Strach je potrebná emócia. Človek sa musí báť, ale všetko s mierou. Logicky analyzujte stavy strachu, či je rozumný alebo prehnaný v danej situácii. Keď máte pocit strachu, tak si spomeňte, kedy ste ho zvládli a chovali sa rozumne.

Zaoberajte sa tarotovými kartami a vešteckými technikami, aby ste zlepšili odhad okolností okolo seba.

Seďte nehybne a zo spomienok si predstavujte, ako k vám prichádzajú iba slušní ľudia a negatívni odchádzajú. Zo spomienok si vybavujte a vo fantázii si predstavujte, ako vám ľudia pomáhajú. Predstavujte si, že stretnete iba slušných mužov a vaše inštinkty vás nepustia k čudákom.

Pridaj komentár