Chcela by som vás poprosiť o veštecký rozbor vedomia, podvedomia, pretože cítim už veľmi dlho, že musím dať do poriadku svoju dušu, očistiť ju a pripraviť pre ďalšie putovanie. Hlavne pochopiť rôzne stavy môjho vedomia, ktoré ma sprevádzajú väčšinou v noci, počas spánku, keď niečo alebo niekto sa dostáva do môjho tela. Stáva sa mi, že sa dostanem, niekedy obrovskou rýchlosťou do iného priestoru a všetko plne vnímam a cítim.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na vaše snové podvedomie. Našiel som snový svet, kde ste sa schovali aj so svojimi hračkami pred svetom dospelých. Sú tu čierne deštruktívne sily, čo ničia v snoch všetko zo sveta dospelých. Mali by ste svoje správanie pozmeniť a spraviť so snami poriadok.

Zdravotný stav
Kyvadlo neobkreslilo stredný mozog, ktorý je centrom snových procesov. Má dve funkcie, ráno prepnúť do denného vedomia a večer prepnúť do spánkového režimu. Veštecky vnímam, že tento proces je porušený a prepínajú sa v ňom tieto dve polohy nedostatočne. Za najhoršie miesto v tele bol označený stredný mozog, ostatné oblasti v poriadku.

Psychický stav
Aurický obal psychického zdravia je okolo tela, teda psychika je zatiaľ stabilná.

Povaha
Vaša psychika pracuje v aure okolo fyzického tela. Je to podobný stav ako u indických jogínov. Vo vnútri tela bežia sexuálne energie, ktoré sú v noci intenzívnejšie. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá žije vo svojich snoch.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: v snoch. Povrchová vzrušivosť: život v snoch. Pohlavná vzrušivosť: do snov. Citová vzrušivosť: do snov s hračkami. Teda vaša sexualita je zorientovaná do snového procesu. So snami sú spojené erotické pocity.

Stav obalov
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a počas detstva sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela.
Prežili ste klinickú smrť. Máte otvorený klinický obal ako ľudia, ktorí prežili tento stav. Môže sa tak udiať aj v noci a trvať pár minút. Máte v sebe informačné pole mŕtvej osoby, ktorá sa chcela reinkarnovať. To je bežné po prežití klinickej smrti. Ide o spomienky na osobu, ktorá sa venovala snom a liečbe orgánov cez sny. Teda toto info pole podporuje čudné snové stavy. Dieťa obal, ktorý máte najčastejšie okolo pupku, preniká do snových stavov a umožňuje vám aktívny kontakt do snov. Tak isto eros obal, šaman obal a zvierací obal prenikajú do snov. Teda vaše podvedomie sa počas spánku stáča do snov. Aktívny snový život. Zatiaľ nepoškodzuje ani psychiku, ani fyzické zdravie.

Astrológia veľkého mozgu
Skúmam neuróny tejto oblasti. Všade samé sny a ste nadmieru spokojná. Vôbec sa vám nechce do reálneho sveta.

Astrológia stredného mozgu
Skúmam neuróny stredného mozgu. Neustále prenikanie snového materiálu do denného života a nemáte záujem to ani zastaviť. Dokonca cítiť, že to chcete otvoriť úplne.

Astrológia mozočku
Skúmam neuróny mozočku, ktorý je v zadnej časti mozgu. Všade snové znaky, ktoré nemožno použiť do vonkajšieho sveta. Chcete ich a túžite po nich.

Astrológia miechy
Všade snové spomienky a predstavy. Reálny svet je nimi zastretý.

Astrológia ganglií
Ničíte všetky spomienky a obrazy reálneho sveta a utekáte do snov.

Astrológia brušného mozgu
Skúmam neuróny v stenách čriev. Strach a nechuť mať správne postoje, lebo tu je reálny mechanizmus fungovania. Tvrdo odmietate a chcete detstvo, keď nie v realite, ak aspoň v snoch.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Nezáujem o reálny svet a túžba dieťaťa utiecť od reality do snov.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch ničíte všetky predstavy o vonkajšom svete a robíte to deštruktívne. V snoch sú čierni anjeli, ktorí s radosťou ničia, čo im prikážete. Iba hračky neničia. Nebezpečné tendencie.

Hviezdy, šťastný osud
Keď prestanete utekať do snov a akceptujete vonkajší svet dospelých. Nájdite si také činnosti, ktoré súvisia s deťmi a detstvom.

REAKCIA NA PROFIL

Saša ďakujem Vám za to, že ste sa na mňa pozrel, budem sa snažiť žiť v reálnom svete, dúfam, že sa mi to podarí. Teraz viem, že musím kontrolovať moje denné a neustále snenie. Ste skvelý človek. Ešte raz Vám ďakujem a želám Vám ešte veľa síl a optimizmu, aby sme sa všetci, ktorí radi čítajú vaše príspevky, mohli o živote dozvedieť viac.

Pridaj komentár