Môj problém sa týka partnerského vzťahu ako i vzťahov s mužmi všeobecne. Veľmi by som si priala mať vzťah s mužom založený na vzájomnej dôvere, úcte a samozrejme láske…Bola by som veľmi rada, keby to bol zároveň duchovne založený muž, alebo aby mal aspoň trochu dispozície pre duchovný rast vo vzťahu…pretože to je myslím cieľom vzťahu – vzájomný duchovný rast.
Chcela by som vás poprosiť o analýzu a perspektívu vzťahu s mužom, ktorý je pre mňa práve „prípadom“ veľmi telesne príťažlivého muža, ale mám dojem, že je to človek dosť povrchne založený, preto mám obavy zblížiť sa s ním.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel veštecky na váš vzťah. Bohužiaľ, to, čo vás môže spájať, sú tak akurát hviezdy. Partnerský vzťah bude problémový.

Zdravotný stav ona
Kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v poriadku.

Zdravotný stav on
Kyvadlo obkreslilo všetky oblasti v poriadku.

Psychický stav ona
Aurický obal je dobre ukotvený okolo tela a psychika je stabilizovaná.

Psychický stav on
Aurický obal je stabilizovaný. Psychika je v poriadku.

Povaha ona
Ste psychicky usadená v gangliách tela. To sú malé neuróny veľkosti špendlíkovej hlavičky pri orgánoch tela.

Povaha on
Má netradičné kozmické vedomie, ktoré získal počas tehotenstva matky. To je vedomie podobné vedomiu kozmonautov, ktorí boli na obežnej dráhe viac ako štyri mesiace.
Tieto dve povahy sa nejako priťahujú. Vy máte najstaršiu ľudskú psychiku a on má psychiku budúcnosti. Teda dobre sa môžete dopĺňať.

Sexuálne podvedomie ona
Celková vzrušivosť: na mužov, ktorí sa venujú duchovnu. Povrchová vzrušivosť: na astrológiu. Pohlavná vzrušivosť: zničiť mužov. Citová vzrušivosť: na seba.

Sexuálne podvedomie on
Celková vzrušivosť: na kozmos a hviezdy. Povrchová vzrušivosť: v kozme. Pohlavná vzrušivosť: na zrelé ženy. Citová vzrušivosť: astrológia a hviezdy.
Obidvaja máte netradičné sexuálne podvedomie na vytvorenie hlbokých vzťahov. Osoby s kozmickým vedomím toho nie sú ani schopné. Teda spájať vás môže všetko okolo kozmu a astrológie. Super dvojica pre astrológiu a astronómiu. Milovanie hviezd.

Aký je človek ona
Okolo vás je okrúhly aurický obal, ste pozitívne mysliaca osoba.

Aký je človek on
Tak isto pozitívne mysliaci.

Vzájomná láska
Okolo vás nie je žiadne srdce a o láske nemožno hovoriť. Nemožno hovoriť o žiadnych hlbších vzťahoch, ani o harmonických, prípadne disharmonických vzťahoch. Skôr iba kamaráti.

Vzor z rodičovského domu
Nesiete si negatívnu predstavu o partnerskom vzťahu a asi problém bude láska a harmónia. Tak isto si nesiete v sebe predstavu, že vzťahy sú problém. Môžete byť akurát priatelia. Nedokážete bez psychoterapií a vzájomnej ochoty vytvoriť hlbší partnerský vzťah.

Rôzne ona a on
Vzťah ako priatelia. Obidvaja chcete vo vzťahu silnú nezávislosť. Z vašej strany sebecké sklony voči druhej osobe.

Odporúčanie
Nie ste vhodní na hlbšie vzťahy. Bude lepšie, keď každý zostane tam, kde je teraz.

Pridaj komentár