Celkovo od začiatku roku a zvlášť posledné dva mesiace sa objavila akoby zo dňa na deň a zdanlivo bez viditeľnej príčiny u mňa neuróza až psychóza s fóbiami, veľmi silná neuróza z ľudí, čím je ich viac, tým horšie. Toto prechádza až k úplnej panike najmä v takých situáciách ako sú pracovné stretnutia, porady, stretnutia so šéfmi. Čím viac sa kontrolujem tým je nervozita väčšia. Tento stav je mimo racionálnej kontroly.

Veštecky som sa pozrel na váš stav. Máte vo vnútri seba rozpor, ktorý vznikol z toho, že v mužskej psychike máte veľa ženských prvkov. Treba ich dokázať využiť. Tiež odporúčam liečiť žalúdok.

Zdravotný stav
Kyvadlo neobkreslilo žalúdok, vnímam tu zápalové procesy a porušenie obalu, ktorý chráni žalúdok. Stupeň chorobnosti 42, čo je už asi aj lekársky zistiteľné. Chorý žalúdok môže vyvolávať určité fóbie. Ostatné oblasti v poriadku.

Psychický stav
Aurický obal psychického zdravia je bohužiaľ už dosť vzdialený od fyzického tela. Tak isto obaly uložené v podvedomí sú vzdialené od tela. Je vhodná tabletková liečba u psychiatra a aktívna psychoterapia. Netreba to podceňovať.

Povaha
Ste klasicky usadený v strednom mozgu. Máte detskú psychiku a veľké biele anjelské sféry, čo vás môže dobre viesť k šťastnému osudu, pokiaľ sa necháte týmito silami viesť. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá so sebou hazarduje a spolieha sa, že veď to vždy dopadlo dobre. Nechcete počúvať anjelské sféry a pokúšate osud.

Sexus povahy
Je usadený energeticky v strednom mozgu. Charakterizuje to obrázok muža, ktorý túži po krásnych ženách, ale aj strach.

Sexuálne centrum
Je usadené v ústnej dutine a charakterizuje to obrázok osoby zameranej na seba. Narcistické sklony. Určité túžby byť ženou.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na seba. Povrchová vzrušivosť: na svoje končatiny. Pohlavná vzrušivosť: hračky. Citová vzrušivosť: na ezoterickú literatúru. Celkovo nie vhodné podvedomie na harmonický partnerský vzťah.

Stav obalov
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a počas detstva sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela. Všetky obaly máte z tela von. Pri stabilnej psychike sú vo vnútri tela. Aj toto naznačuje na nestabilné psychické prejavy. Aura obal stredného mozgu je okolo tela. Obal túžby obsahuje túžbu muža stať sa ženou. Poslanie obal obsahuje záznam o tom, ako sa premeniť na ženu. Rodostrom obal obsahuje spomienku na predka, ktorý bol zameraný na seba. Dieťa obal je vonku a preberá sa k vlastnej aktivite. To môže zhoršiť psychický stav. Zvierací obal obsahuje info o chorých zvieratách. Eros obal obsahuje info o ženách. Šaman obal obsahuje info o šamankách. 7 obalov spolu obsahujú info o vešteckých technikách a postupoch.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Je tu zápis o tom, ako sa zmeniť na ženu. Čo raz chcete, a potom odmietate a utekáte. Tendencie rodičov mať z vás dievča. Anjelské sféry a hazard dokazovať si, že ste muž, svalovec, automobilový pretekár. Zbytočné dokazovanie si mužnosti. Anjelské znaky v mozočku ignorujete, to sú ženské znaky. Zase únik do mužského princípu. V anjelských sférach v mieche sa trápite, radšej pochybní ľudia a adrenalín. Predsa ste muž! Brušný mozog – dokazovanie si, že ste samec. Ganglie – tendencia si ubližovať, pretože vám to dodá na mužnosti.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Priťahuje vás hazard a risk. Dokazuje to vašu mužskosť.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch žijete ako žena a správate sa ako žena.

Hviezdy, šťastný osud
Keď pochopíte svoje podvedomie a využijete rôzne atribúty ženských schopností. Jednoducho máte v sebe veľa ženskej psychiky. Ale to nie je na škodu. Iba to treba prijať a používať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.